Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Polscy artyści w piosence "Wszystko będzie dobrze". Koronawirus w Polsce
Newsy

Nowy hit na YouTube! Roksana Węgiel, Enej, Mlynkova i inni nagrali piosenkę "Wszystko będzie dobrze"! 

Polscy artyści nagrali utwór w czasach pandemii koronawirusa. Roksana Węgiel, Grzegorz Cugowski i inni śpiewają "Wszystko będzie dobrze". O czym jest projekt "Wszystko będzie dobrze"?

Tego nam było trzeba! W dobie wciąż rozprzestrzeniającego się koronawirusa i coraz większych ograniczeń ustalonych przez rząd, artyści prezentują utwór ku pokrzepieniu serc! 

Słowa otuchy w czasach koronawirusa w piosence "Wszystko będzie dobrze // #wszystkobedziedobrze" niosą: Biuro Programu "Niepodległa" oraz artyści: Wojtek Cugowski, Golec uOrkiestra, Piotr Kupicha, Halina Mlynkova, Piotr Sołoducha z zespołu Enej, TULIA oraz Natalia Kawalec i Roksana Węgiel z The Voice Kids. 

Zobacz także: Roxie Węgiel padła ofiarą okrutnego żartu! Ktoś zakpił z jej zdrowia!

Flesz ewydanie

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

Roksana Węgiel, Enej, Golec Uorkiestra i inni w piosence "Wszystko będzie dobrze" 

W czasach niebezpiecznie rozprzestrzeniającego się koronawirusa potrzebujemy także tych dobrych informacji. Polscy artyści prezentują właśnie nowy utwór pt. "Wszystko będzie dobrze". Jest to reakcja na trwającą pandemię koronawirusa. Znani muzycy połączyli swoje głosy w geście jedności i wzajemnego wsparcia w tym trudnym czasie. 

Niech te dźwięki staną się naszym muzycznym antidotum. Wierzymy, że przetrwać możemy tylko w jeden sposób - nie tracąc pewności, że #wszystkobędziedobrze! Sprawmy, żeby mówiono nie tylko o wybuchu epidemii, która zatrzymała świat, ale też wybuchu międzyludzkiej solidarności. Pokażmy ilu jest ludzi dobrej woli, ile jest w nas solidarności i dobroci. Jeśli chcesz pomóc, podzielić się wiadomością o ciekawej formie pomocy, a może po prostu podziękować za okazaną życzliwość - nie wahaj się i dodaj informację na stronie: https://niepodlegla.gov.pl/kroniki/

Ten muzyczny gest ma wesprzeć wszystkich współczesnych bohaterów, którzy podejmują walkę z koronawirusem:

Chcemy wesprzeć tym muzycznym akcentem wszystkich, którzy dziś troszczą się o nasze zdrowie — pracowników służb medycznych, ratowników, lekarzy, laborantów, epidemiologów, a także codziennych bezimiennych bohaterów, których praca jest równie ważna: policjantów, pracowników handlu, wolontariuszy, pomagających sobie wzajemnie sąsiadów i tych, którzy po prostu pozostali w domach, konsekwentnie stosując się do zaleceń, by zapobiec rozprzestrzenianiu się epidemii - wyjaśnił Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu "Niepodległa". 

Utwór został przygotowany zgodnie z wymogami bezpieczeństwa w związku z pandemią. Każdy z artystów nagrywał swoją część indywidualnie. Akcja #wszystkobedziedobrze dołącza do międzynarodowego trendu #andratuttobene zapoczątkowanego we Włoszech.

Zobacz także: Roksana Węgiel ze łzami w oczach w niezwykle ważnym projekcie o depresji. To trzeba zobaczyć

Polscy artyści wystąpili wspólnym utworze pt. "Wszystko będzie dobrze". Jest to reakcja na trwającą pandemię koronawirusa. Artyści zjednoczyli się w geście jedności, wzajemnej solidarności oraz wsparcia dla wszystkich osób walczących o nasze zdrowie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕊Słowa mają ogromną moc, a ich siła daje nadzieję. W ostatnim okresie, kiedy wielu z nas towarzyszy niepokój o to, co przyniesie jutro, wszyscy potrzebujemy słów otuchy i wsparcia. #Niepodległa wraz z @wojtek_cugowski_official, @edytagolecofficial, Łukaszem i Pawłem Golec z @golecuorkiestra, @nataliakawalec_official, @piotr_kupicha_feel, @halinamlynkova, @piotrloleksoloducha (Enej), @tulia.official i @roxie_wegiel dokłada starań, by na Waszych twarzach znów zagościł uśmiech! Już w środę zaprezentujemy szczegóły tej wyjątkowej akcji - nie martwcie się, #wszystkobędziedobrze. —- #zostańwdomu #bedziedobrze #solidarni #wdomu #siedzęwdomu #polskamuzyka #piosenka

Post udostępniony przez Niepodległa (@niepodlegla1918)

W projekcie wzięło udział sporo gwiazd, m. in. Wojtek Cugowski, Golec uOrkiestra, Piotr Kupicha, Halina Mlynkova, Piotr Sołoducha z zespołu Enej, TULIA oraz Natalia Kawalec i Roksana Węgiel z The Voice Kids. 

Roksana Węgiel zawiesza karierę!

tulia zespół
instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Roksana węgiel Eurowizja 2019
Instagram
Newsy
Nowy hit na Youtube! Roxie Węgiel we wspólnej piosence z wielkimi gwiazdami. Jak wyszło?

Idole różnych pokoleń znowu połączyli siły w słusznej sprawie. W sieci pojawiła się piosenka "Razem" w ramach projektu "Razem Robimy Dobro".  Piosenka powstała w warunkach społecznej izolacji i stanowi trafną odpowiedź na nasze czasy, w których potrzeba wspólnoty i społecznej solidarności jest silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. - napisali twórcy Udział w projekcie wzięli m. in.: Roksana Węgiel , Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska, Urszula, i Staszek Karpiel-Bułecka. Koniecznie zobaczcie jak wyszło! Zobacz także:  Nowy hit na YouTube! Roksana Węgiel, Enej, Mlynkova i inni nagrali piosenkę "Wszystko będzie dobrze"!  Roksana Węgiel, Urszula, Małgorzata Ostrowska i inni w piosence "Razem" Artyści wychodzą z kolejną piękną inicjatywą. Połączyli swoje głosy bez względu na wiek oraz reprezentowaną muzykę i wybrzmieli w piosence "Razem" w ramach projektu "Razem Robimy Dobro". Pomysłodawcą projektu jest zespół GoldeN Life i Jarek Jurek z agencji JJ Artist Home. ' "Warto razem trzymać się" - to proste stwierdzenie nabiera szczególnej mocy wyśpiewane przez największe gwiazdy polskiej sceny różnych pokoleń i gatunków muzycznych. Bo jeśli być RAZEM, to ponad podziałami!  (...) Wszyscy Artyści i twórcy wzięli udział w projekcie pro bono, a dochód ze sprzedaży piosenki zostanie przeznaczony na doposażenie oddziałów rehabilitacyjnych Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".  - czytamy w opisie W projekcie udział wzięli: GoldeN Life, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska, Urszula, Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska, Natalia Zastępa, Felicjan Andrzejczak, Staszek Karpiel-Bułecka, Artur Gadowski (IRA), Andrzej Krzywy (De Mono) i Grzegorz Kupczyk (CETI)....

Córka Michała Wiśniewskiego rapuje
Newsy
Michał Wiśniewski nie dostał dofinansowania jak inne gwiazdy: "Nawet nas nie poinformowano!"

W związku z pandemią koronawirusa Fundusz Wsparcia Kultury postanowił przeznaczyć 400 milionów złotych na wsparcie w sumie ponad 2000 podmiotów z branży kulturalnej. Wśród nich są: Golec uOrkiestra, Bayer Full, Kamil Bednarek czy Michał Koterski. Wsparcie finansowe zostaną przyznane w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce. Przez  koronawirusa  odwoływane były i nadal są koncerty, spektakle. Do sytuacji postanowił się odnieść Michał Wiśniewski, który w bardzo emocjonalnym poście napisał, że... nic nie wiedział o możliwości składania wniosków o dofinansowanie. Czy rzeczywiście tak było? Okazuje się jednak, że nie do końca. Jeden z obserwatorów zauważył, że wniosek mógł złożyć każdy: Panie Michale od 8 października można było składać wniosek. Informacja była podana oficjalnie na stronie MKiDN - napisał jeden z fanów. Michał Wiśniewski na razie nie odniósł się do jego słów. Natomiast jedno jest pewne, w Internecie wybuchła burza na temat przyznanych dotacji. Czy pieniądze zostały słusznie przyznane artystom za straty spowodowane pandemią koronawirusa? Jakie jest wasze zdanie? Zobacz także:  Koniec nauki zdalnej po 29 listopada? Wiemy, jacy uczniowie jako pierwsi wrócą do szkół Post Michała Wiśniewskiego wzbudził wiele emocji. Przypomnijmy, wśród gwiazd które dostały dofinansowanie, są: 1,89 ml zł dla Golec uOrkiestra, 400 tys. zł otrzyma Renata Świerżyńska Bayer Full Impresariat, 150 tys. zł  otrzyma Bayer Full Sławomir Świerżyński, 520 tys. zł otrzyma Radosław Liszewski Radek Weekend, 500 tys. zł otrzyma Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży uzyskał 449 tys. zł, Igor Herbut Production - 428,6 tys. zł, Papa D Paweł Stasiak - 400 tys. zł, Sarsa Music Marta Markiewicz...

Polskie gwiazdy dostaną miliony od państwa za koronawirusa! Bednarek dostanie pół miliona, inni jeszcze więcej. Mamy listę i kwoty!
EastNews
Newsy
Polskie gwiazdy dostaną miliony od państwa za koronawirusa! Bednarek dostanie pół miliona, inni jeszcze więcej. Mamy listę i kwoty!

Fundusz Wsparcia Kultury postanowił przeznaczyć 400 milionów złotych na wsparcie w sumie ponad 2000 podmiotów z branży kulturalnej. Jak się okazuje, wśród nich są: Marcin Kydryński, Golec uOrkiestra, Bayer Full, Kamil Bednarek czy Michał Koterski. Wsparcie finansowe zostaną przyznane w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce. Przez koronawirusa odwoływane były i nadal są koncerty, spektakle. Kto i ile dostanie? Kto dostał największe dofinansowanie? Po 4 mln zł przyznano Teatrowi Muzycznemu im. Danuty Baduszkowej w Gdyni oraz Teatrowi Muzycznemu Roma . Fundacja Krystyny Jandy na rzecz Kultury zarządzająca dwoma teatrami w Warszawie ma dostać 1,8 mln zł . Zobacz także:  Koniec nauki zdalnej po 29 listopada? Wiemy, jacy uczniowie jako pierwsi wrócą do szkół Ile dostaną polskie gwiazdy z Funduszu Wsparcia Kultury? Lista Duże wsparcie mają dostać piosenkarze, aktorzy i menadżerowie. Największe dofinansowanie, bo a ż 1,89 mln zł, przyznano spółce Golec Fabryka zarządzanej przez Pawła Golca , jednego z liderów Golec uOrkiestry. To nie koniec! Poniżej przedstawiamy całą listę, która gwiazda ile pieniędzy dostanie od Funduszu Wsparcia Kultury: 400 tys. zł otrzyma Renata Świerżyńska Bayer Full Impresariat, 150 tys. zł  otrzyma Bayer Full Sławomir Świerżyński, 520 tys. zł otrzyma Radosław Liszewski Radek Weekend, 500 tys. zł otrzyma Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży uzyskał 449 tys. zł, Igor Herbut Production - 428,6 tys. zł, Papa D Paweł Stasiak - 400 tys. zł, Sarsa Music Marta Markiewicz - 348,6 tys. zł, Firma Piotr Kupicha - 232,1 tys. zł, Otto Piloto Media Artur Rojek - 216,3 tys. zł, JS Music Justyna Steczkowska - 180 tys. zł, Cere Katarzyna Cerekwicka - 130,9 tys. zł, Bracia Piotr Cugowski - 121,9 tys. zł, Natasza Urbańska - 111...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner