Tego nam było trzeba! W dobie wciąż rozprzestrzeniającego się koronawirusa i coraz większych ograniczeń ustalonych przez rząd, artyści prezentują utwór ku pokrzepieniu serc!

Reklama

Słowa otuchy w czasach koronawirusa w piosence "Wszystko będzie dobrze // #wszystkobedziedobrze" niosą: Biuro Programu "Niepodległa" oraz artyści: Wojtek Cugowski, Golec uOrkiestra, Piotr Kupicha, Halina Mlynkova, Piotr Sołoducha z zespołu Enej, TULIA oraz Natalia Kawalec i Roksana Węgiel z The Voice Kids.

Zobacz także: Roxie Węgiel padła ofiarą okrutnego żartu! Ktoś zakpił z jej zdrowia!

Roksana Węgiel, Enej, Golec Uorkiestra i inni w piosence "Wszystko będzie dobrze"

W czasach niebezpiecznie rozprzestrzeniającego się koronawirusa potrzebujemy także tych dobrych informacji. Polscy artyści prezentują właśnie nowy utwór pt. "Wszystko będzie dobrze". Jest to reakcja na trwającą pandemię koronawirusa. Znani muzycy połączyli swoje głosy w geście jedności i wzajemnego wsparcia w tym trudnym czasie.

Niech te dźwięki staną się naszym muzycznym antidotum. Wierzymy, że przetrwać możemy tylko w jeden sposób - nie tracąc pewności, że #wszystkobędziedobrze! Sprawmy, żeby mówiono nie tylko o wybuchu epidemii, która zatrzymała świat, ale też wybuchu międzyludzkiej solidarności. Pokażmy ilu jest ludzi dobrej woli, ile jest w nas solidarności i dobroci. Jeśli chcesz pomóc, podzielić się wiadomością o ciekawej formie pomocy, a może po prostu podziękować za okazaną życzliwość - nie wahaj się i dodaj informację na stronie: https://niepodlegla.gov.pl/kroniki/

Ten muzyczny gest ma wesprzeć wszystkich współczesnych bohaterów, którzy podejmują walkę z koronawirusem:

Zobacz także

Chcemy wesprzeć tym muzycznym akcentem wszystkich, którzy dziś troszczą się o nasze zdrowie — pracowników służb medycznych, ratowników, lekarzy, laborantów, epidemiologów, a także codziennych bezimiennych bohaterów, których praca jest równie ważna: policjantów, pracowników handlu, wolontariuszy, pomagających sobie wzajemnie sąsiadów i tych, którzy po prostu pozostali w domach, konsekwentnie stosując się do zaleceń, by zapobiec rozprzestrzenianiu się epidemii - wyjaśnił Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu "Niepodległa".

Utwór został przygotowany zgodnie z wymogami bezpieczeństwa w związku z pandemią. Każdy z artystów nagrywał swoją część indywidualnie. Akcja #wszystkobedziedobrze dołącza do międzynarodowego trendu #andratuttobene zapoczątkowanego we Włoszech.

Zobacz także: Roksana Węgiel ze łzami w oczach w niezwykle ważnym projekcie o depresji. To trzeba zobaczyć

Polscy artyści wystąpili wspólnym utworze pt. "Wszystko będzie dobrze". Jest to reakcja na trwającą pandemię koronawirusa. Artyści zjednoczyli się w geście jedności, wzajemnej solidarności oraz wsparcia dla wszystkich osób walczących o nasze zdrowie.

W projekcie wzięło udział sporo gwiazd, m. in. Wojtek Cugowski, Golec uOrkiestra, Piotr Kupicha, Halina Mlynkova, Piotr Sołoducha z zespołu Enej, TULIA oraz Natalia Kawalec i Roksana Węgiel z The Voice Kids.

instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama