Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć męża
Newsy

Rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego bliscy i przyjaciele przyjechali na Mazury oddać mu hołd

Jak rodzina obchodziła pierwszą rocznicę śmierci Piotra Woźniaka Staraka?

W pierwszą rocznicę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka rodzina i przyjaciele producenta filmowego spotkali się przy jego grobie. W miniony wtorek, 18 sierpnia minął rok od tragicznej śmierci ukochanego męża Agnieszki Woźniak-Starak. Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku wypadku do którego doszło na jeziorze Kisajno na Mazurach. Teraz, jak donosi "Super Express", bliscy producenta filmowego spotkali się na terenie rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda. Jak uczcili pamięć  Piotra Woźniaka-Staraka?

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Morze kwiatów i lampiony przy grobie Piotra Woźniaka-Staraka

Według informacji "Super Expressu" do Fuledy na Mazurach przyjechała rodzina i przyjaciele Piotra Woźniaka-Staraka. Przed miejscem, gdzie został pochowany producent filmowy pojawiły się piękne fioletowe i białe kwiaty, wiszące lampiony i znicze. Dziennik informuje, że wśród osób, które przyjechały do Fuledy znaleźli się m.in. Zofia Ślotała oraz Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski. 

Na grobie Piotra został złożony piękny wieniec. Wokół ustawiono krzesła. Chwilę przed godziną 15 na stołach ustawionych obok willi pojawiła się zastawa - zdradza informator "Super Expressu".

Na zdjęciach opublikowanych przez dziennik widać, że wszystkie osoby, które pojawiły się w Fuledzie, spotkały się przy mogile Piotra Woźniaka-Staraka i razem uczciły jego pamięć. Później Agnieszka Woźniak-Starak w towarzystwie bliskich i przyjaciół wybrała się na rejs łódką po jeziorze. 

Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne- Agnieszka Woźniak-Starak pisała po śmierci ukochanego męża. 

Dziś dziennikarka wciąż może liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół, którzy razem z nią uczcili pierwszą rocznicę śmierci Piotra Woźniaka- Staraka.

Zobacz także: Poruszające słowa pracowników i sąsiadów rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka: "Jest pusto, zimno"

18 sierpnia odbyła się pierwsza rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Piotr Woźniak-Starak
instagram

Rok po śmierci producenta filmowego rodzina i przyjaciele spotkali się w Fuledzie, żeby uczcić jego pamięć.

Piotr Woźniak-Starak dom na Mazurach. Pogrzeb dzień 2
EastNews

W sierpniu 2016 roku Agnieszka i Piotr wzięli ślub. 

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na swoim ślubie
Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak rok temu pochowała męża. 

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Zobacz także
Agnieszka Woźniak-Starak w kolorowym swetrze

Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak. Padło wiele wzruszających słów. "Nic gorszego mnie w życiu nie spotka"

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ostatni prezent, jaki kupiła dla męża "Mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur"

 

Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy
Ola Hamkało nagrała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem film "Big Love". Opowiedziała nam o nim niesamowitą historię!
Ola Hamkało nagrała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem film "Big Love". Opowiedziała nam o nim niesamowitą historię!

Siedem lat temu Aleksandra Hamkało wcieliła się w Emilię Baumgardt na planie filmu "Big Love". Produkcję zrealizował zespół kreatywny Piotra Woźniaka-Staraka. Film do kin przyciągnął ponad 200 tysięcy widzów, co wcale nie było złym wynikiem. Aktorka miała przyjemność pracować z producentem filmowym, który zmarł 18 sierpnia br. w wypadku na motorówce na mazurskim jeziorze Kisajno. Jak wspomina pracę z Piotrem? Okazuje się, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak był niezastąpiony na planie!  Posłuchajcie, co przytrafiło się Oli na planie filmu "Big Love". Praca z Piotrem była samą przyjemnością. Zobacz także:   Sebastian Kulczyk i Piotr Woźniak-Starak przyjaźnili się. Miliarder zamieścił wzruszający post  

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć po mężu
VIPHOTO/EAST NEWS
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak w wyjątkowy sposób uczciła rocznicę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka
Trzy lata temu Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała ukochanego męża. W dniu rocznicy śmierci Piotra Woźniaka-Staraka gwiazda TVN pojechała na Mazury.

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć po zmarłym mężu. Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach, a trzy lata po śmierci producenta filmowego jego rodzina spotkała się w Fuledzie. Jak informuje "Super Express" Agnieszka Woźniak -Starak razem z rodziną i przyjaciółmi wypłynęli w symboliczny rejs po jeziorze. Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć męża Dokładnie 18 sierpnia media poinformowały o dramacie, jaki rozegrała się na jeziorze Kisajno na Mazurach. Okazało się wówczas, że Piotr Woźniak-Starak najprowdopodobniej stracił kontrolę nad motorówką i wpadł do wody. Ciało producenta filmowego odnaleziono dopiero po kilku dniach poszukiwań. Wczoraj minęły trzy lata od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka Woźniak-Starak w wyjątkowy sposób uczciła pamięć po ukochanym mężu. "Super Express" opublikował zdjęcia na których widać, jak gwiazda TVN razem z rodziną i przyjaciółmi spotkali się w Fuledzie. Gdy tylko zaszło słońce, zebrani nad jeziorem zasiedli do trzech łodzi motorowych i wypłynęli nad jezioro. Tam w skupieniu, z wielkim szacunkiem dla zmarłego wypuścili na wody jeziora lampiony- informuje "Super Express".  Piotr Balicki nie żyje. Prezenter, znany z programów TVN, miał 38 lat Według doniesień dziennika w dniu rocznicy śmierci Piotra Woźniaka-Staraka oprócz rodziny do Fuledy przyjechali również przyjaciele producenta filmowego m.in. Wojciech Mecwaldowski i Katarzyna Kolenda-Zaleska.  Agnieszka Woźniak-Starak przyjechała na Mazury prosto z Sopotu, gdzie przez dwa dni prowadziła Top of The Top Sopot Festival 2022.  Zobacz także:   Przyjaciele żegnają Piotra Balickiego: "Zawsze kolorowy, serdeczny i roześmiany" Przypominamy, że kilka tygodni temu Piotr Wożniak-Starak świętowałby 42....

Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy
Niecodzienny rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach
Niecodzienny rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła polskim show-biznesem. Po tym, jak producent filmowy zaginął na jeziorze Kisajno, wszyscy mieli nadzieję, że akcja poszukiwawcza będzie miała szczęśliwy finał. Niestety, 22 sierpnia okazało się, że ratownicy odnaleźli jego ciało. Msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka odbyła się w czwartek 29 sierpnia w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej - w uroczystości wzięły udział prawdziwe tłumy. Następnego dnia na Mazurach odbył się wzruszający pogrzeb zmarłego męża Agnieszki Woźniak-Starak. W ceremonii wzięli udział tylko najbliżsi i przyjaciele producenta filmowego. Teraz "Super Express" poinformował o szczegółach ostatniego pożegnania.  Tajemniczy rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka Według doniesień "Super Expressu" na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka pojawiło się 160 osób. Jak informuje dziennik - część uczestników konduktu żałobnego szła boso - "Super Express" sugeruje, że w ten sposób bliscy Piotra Woźniaka-Staraka nawiązali do starego zwyczaju żałobnego, który mówi, że przed Bogiem wszyscy są równi.  Same buty były ustawione w stronę przystani, gdzie zginął Piotr - informuje "Super Express". Po konsolacji zaś odbyło się ognisko.  Piotr Woźniak-Starak spoczął na swoich ukochanych Mazurach, na terenie posiadłości Staraków w Fuledzie.  To był piękny skromny pogrzeb. Bardzo emocjonalne, prawdziwe ciepłe słowa pożegnania od kilku najbliższych przyjaciół…- w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła Joanna Przetakiewicz.  Według informacji tabloidu, najbliżsi Piotra Woźniaka-Staraka po pogrzebie na Mazurach wyjechali na Sycylię, żeby w spokoju przeżyć żałobę.  Zobacz...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik