W pierwszą rocznicę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka rodzina i przyjaciele producenta filmowego spotkali się przy jego grobie. W miniony wtorek, 18 sierpnia minął rok od tragicznej śmierci ukochanego męża Agnieszki Woźniak-Starak. Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku wypadku do którego doszło na jeziorze Kisajno na Mazurach. Teraz, jak donosi "Super Express", bliscy producenta filmowego spotkali się na terenie rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda. Jak uczcili pamięć Piotra Woźniaka-Staraka?

Reklama

Morze kwiatów i lampiony przy grobie Piotra Woźniaka-Staraka

Według informacji "Super Expressu" do Fuledy na Mazurach przyjechała rodzina i przyjaciele Piotra Woźniaka-Staraka. Przed miejscem, gdzie został pochowany producent filmowy pojawiły się piękne fioletowe i białe kwiaty, wiszące lampiony i znicze. Dziennik informuje, że wśród osób, które przyjechały do Fuledy znaleźli się m.in. Zofia Ślotała oraz Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski.

Na grobie Piotra został złożony piękny wieniec. Wokół ustawiono krzesła. Chwilę przed godziną 15 na stołach ustawionych obok willi pojawiła się zastawa - zdradza informator "Super Expressu".

Na zdjęciach opublikowanych przez dziennik widać, że wszystkie osoby, które pojawiły się w Fuledzie, spotkały się przy mogile Piotra Woźniaka-Staraka i razem uczciły jego pamięć. Później Agnieszka Woźniak-Starak w towarzystwie bliskich i przyjaciół wybrała się na rejs łódką po jeziorze.

Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne- Agnieszka Woźniak-Starak pisała po śmierci ukochanego męża.

Dziś dziennikarka wciąż może liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół, którzy razem z nią uczcili pierwszą rocznicę śmierci Piotra Woźniaka- Staraka.

Zobacz także

Zobacz także: Poruszające słowa pracowników i sąsiadów rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka: "Jest pusto, zimno"

18 sierpnia odbyła się pierwsza rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

instagram

Rok po śmierci producenta filmowego rodzina i przyjaciele spotkali się w Fuledzie, żeby uczcić jego pamięć.

EastNews

W sierpniu 2016 roku Agnieszka i Piotr wzięli ślub.

Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak rok temu pochowała męża.

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama