Piotr Woźniak Starak w czarnym garniturze
East News
Newsy

Poruszające słowa pracowników i sąsiadów rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka: "Jest pusto, zimno"

Blisko rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego pracownicy i sąsiedzi w rozmowie z mediami opowiedzieli, jak dziś wygląda życie w jego rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda na Mazurach.

Blisko rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego pracownicy i sąsiedzi w rozmowie z mediami opowiedzieli, jak dziś wygląda życie w jego rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda na Mazurach. Mieszkańcy Fuledy i osoby, które dzięki rodzinie producenta filmowego znalazły zatrudnienie, na łamach "Faktu" wspominają Piotra Woźniaka-Staraka. Ich słowa poruszają do łez...

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Pustka po Piotrze Woźniaku-Staraku

Dokładnie 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginął w nim ukochany mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Śmierć producenta filmowego wstrząsnęła nie tylko jego najbliższymi, ale również sąsiadami i osobami, które znalazły pracę dzięki rodzinie Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz, blisko rok po jego śmierci w rozmowie z "Faktem" wspominają męża Agnieszki Woźniak-Starak i zdradzają, jak dziś wygląda życie na jego ukochanych Mazurach. 

Jest pusto, zimno. Pan Piotr potrafił sobą wypełnić każdy kąt. Miał wielu gości, bawił się od rana do wieczora. Teraz nie ma tej energii- zdradził w rozmowie z "Faktem".

Piotr Woźniak-Starak był osobą bardzo lubianą i szanowaną przez mieszkańców Fuledy. Producent zawsze zwracał się do wszystkich z szacunkiem, a kiedy pojawiał się w posiadłości na Mazurach, zawsze słychać było jego śmiech.

Pamiętał nasze imiona, pytał o rodziny. Może czasem za bardzo chciał korzystać z życia, ale na pewno żył pełną piersią. Jak żył, tak umarł - zdradził informator dziennika.

Za kilka dni minie pierwsza rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Zobacz także: Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak. Padło wiele wzruszających słów. "Nic gorszego mnie w życiu nie spotka"

Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na Mazurach.

Piotr Woźniak-Starak
East News

Producent filmowy miał zaledwie 39 lat.

Piotr Woźniak Starak w garniturze

Zobacz także
Piotr Woźniak-Starak

Rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka ksiądz opowiedział o szczegółach jego pogrzebu "To była dla mnie absolutna nowość"

Piotr Woźniak Starak doznał kontuzji

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża pięknymi słowami. "Daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać"

 

Piotr Woźniak-Starak w czarnej koszuli, Edward Miszczak w jasnej marynarce
East News
Newsy
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"

Edward Miszczak w rozmowie z Party.pl wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN dyrektor programowy stacji nie ukrywał wzruszenia, kiedy wspominał dramatyczny wypadek producenta filmowego. Niestety, kilka godzin przed prezentacją ramówki  wiceszef MSWiA poinformował o smutnym finale poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka- służby znalazły ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak, który z soboty na niedzielę miał wypadek na jeziorze Kisajno.  Po prezentacji ramówki udało nam się porozmawiać z Edwardem Miszczakiem. Jak dyrektor programowy wspomina Piotra Woźniaka-Staraka? Posłuchajcie wzruszającego komentarza Edwarda Miszczaka!  Zobaczcie również, jak stacja TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie producenta filmowego i poruszający wpis. Zobacz także:   Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska, Sadowska, Steczkowska. Padło wiele ciepłych słów TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Agnieszko, myślami jesteśmy z Tobą i Twoimi bliskimi 🖤 Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl) Sie 22, 2019 o 9:00 PDT Edward Miszczak wspomina swojego przyjaciela.

Piotr Woźniak-Starak
East News
Newsy
Rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka ksiądz opowiedział o szczegółach jego pogrzebu "To była dla mnie absolutna nowość"
Ksiądz, który brał udział w pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka w rozmowie z mediami opowiedział o poruszających szczegółach ceremonii.

Ksiądz, który brał udział w pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka w rozmowie z mediami opowiedział o poruszających szczegółach ceremonii. Duchowny zdradził, co działo się podczas ostatniego pożegnania producenta filmowego na Mazurach. Jak wspomina pogrzeb męża Agnieszki Woźniak-Starak? Ksiądz opowiedział o pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka Blisko rok temu, 18 sierpnia 2019 roku, w wyniku tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach zginął ukochany mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Służby ratunkowe przez kilka dni poszukiwały Piotra Woźniaka-Staraka, niestety 22 sierpnia wiceszef MSWiA przekazał smutną informację o odnalezieniu jego ciała. 29 sierpnia  w Konstancinie-Jeziornej odbyła się msza żałobna, a następnego dnia najbliżsi wzięli udział w pogrzebie, który odbył się na terenie rodzinnej posiadłości Staraków na Mazurach. Teraz ksiądz, który brał udział w uroczystości opowiedział o jej szczegółach. Ksiądz Jarosław, proboszcz parafii pw. św. Jana Kantego w Kamionce w rozmowie z "Faktem" wspomina, że na Mazurach miejscu pojawiło się mnóstwo fotoreporterów.  To była dla mnie absolutna nowość. W naszej małej wiosce to niebywałe - przyznał ksiądz Jarosław.  Co jeszcze wydarzyło się podczas pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka? Takiego pogrzebu, jak jestem księdzem, to nie widziałem. Poświęciłem urnę z prochami w domu i to chyba był najbardziej tradycyjny fragment tej uroczystości - duchowny zdradził w rozmowie z "Faktem". Kiedy wyszliśmy z domu, naszym oczom ukazał się rząd luksusowych aut – jeepy, sportowe marki. Były to wszystkie auta śp. Piotra. Jego żona powiedziała nam później, że zostały specjalnie przywiezione na uroczystość, bo śp. Piotr je uwielbiał - dodał.  Zobacz także:   Hołd dla Piotra...

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć męża
Newsy
Rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego bliscy i przyjaciele przyjechali na Mazury oddać mu hołd
Jak rodzina obchodziła pierwszą rocznicę śmierci Piotra Woźniaka Staraka?

W pierwszą rocznicę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka rodzina i przyjaciele producenta filmowego spotkali się przy jego grobie. W miniony wtorek, 18 sierpnia minął rok od tragicznej śmierci ukochanego męża Agnieszki Woźniak-Starak. Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku wypadku do którego doszło na jeziorze Kisajno na Mazurach. Teraz, jak donosi "Super Express", bliscy producenta filmowego spotkali się na terenie rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda. Jak uczcili pamięć  Piotra Woźniaka-Staraka? Morze kwiatów i lampiony przy grobie Piotra Woźniaka-Staraka Według informacji "Super Expressu" do Fuledy na Mazurach przyjechała rodzina i przyjaciele Piotra Woźniaka-Staraka. Przed miejscem, gdzie został pochowany producent filmowy pojawiły się piękne fioletowe i białe kwiaty, wiszące lampiony i znicze. Dziennik informuje, że wśród osób, które przyjechały do Fuledy znaleźli się m.in. Zofia Ślotała oraz Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski.  Na grobie Piotra został złożony piękny wieniec. Wokół ustawiono krzesła. Chwilę przed godziną 15 na stołach ustawionych obok willi pojawiła się zastawa - zdradza informator "Super Expressu". Na zdjęciach opublikowanych przez dziennik widać, że wszystkie osoby, które pojawiły się w Fuledzie, spotkały się przy mogile Piotra Woźniaka-Staraka i razem uczciły jego pamięć. Później Agnieszka Woźniak-Starak w towarzystwie bliskich i przyjaciół wybrała się na rejs łódką po jeziorze.  Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik