Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
EOS
1/8
Robert Lewandowski
EOS

Robert Lewandowski przyjechał na zgrupowanie kadry piłkarskiej. Polska reprezentacja w piątek (1 września) zmierzy się z Danią. Będzie to kolejny pojedynek w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Mecz będzie rozegrany w Kopenhadze. Trzy dni później, w poniedziałek (4 września), polską drużynę czeka kolejny mecz, tym razem z Kazachstanem. Polscy piłkarze rozpoczęli właśnie zgrupowanie w Warszawie. 

 

Zobacz też: Robert trenuje na zgrupowaniu, ale Ania pisze, że jest z nią i Klarą ;) O co chodzi? Zobaczcie ZDJĘCIA z obozu trenerki!

 

Nie mogło na nim zabraknąć kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego, na którego czekały tłumy fanów! Piłkarz zaskoczył... stylizacją. Robert Lewandowski pojawił się na zgrupowaniu w okularach! Zobacz zdjęcia!

 

Polecamy: Robert Lewandowski drży o zdrowie żony i córki? Piłkarz wydaje fortunę na ochronę

2/8
Robert Lewandowski

Na Roberta Lewandowskiego czekał tłum fanów, którzy byli zaskoczeni widokiem swojego idola w okularach.

3/8
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski miał na sobie okulary w bardzo modnych, cienkich, metalowych oprawkach, utrzymanych w stylu retro. Wyglądał w nich świetnie! Pozostaje jednak pytanie...

4/8
Robert Lewandowski

Czy Robertowi Lewandowskiemu pogorszył się wzrok czy okulary były po prostu elementem stylizacji? Tak czy inaczej, piłkarzowi bardzo pasowały okulary.

5/8
Robert Lewandowski

Zobaczcie więcej zdjęć Roberta Lewandowskiego w okularach!

6/8
Robert Lewandowski
7/8
Robert Lewandowski
8/8
Robert Lewandowski
Więcej na temat Robert Lewandowski