Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
Instagram
1/5
Robert Lewandowski
Instagram

Nie jest tajemnicą, że Robert Lewandowski jest bardzo wierzący. Jakiś czas temu brał udział w akcji "Nie wstydzę się Jezusa" i mówił otwarcie o swojej wierze. Teraz okazuje się, że został zaproszony do pełnienia roli ambasadora akcji "Różaniec do granic". Jaka była jego reakcja? Poznaj szczegóły na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: Robert Lewandowski rapuje?! Dzięki niemu hit Jeden Osiem "Jak zapomnieć" zyskał nowe życie! Posłuchajcie!

2/5
Robert Lewandowski
Instagram

W 2012 roku Robert Lewandowski zaangażował się w akcję "Nie wstydzę się Jezusa". W nagraniu wideo przyznał otwarcie, że wiara w Boga jest dla niego najważniejsza i pomaga mu nie tylko na boisku, ale także poza nim. Zobaczcie:

 

 

 

Zobacz: Już jest! Pierwsza ulica imienia Roberta Lewandowskiego! ZDJĘCIE

3/5
Robert Lewandowski
Instagram

Nic więc dziwnego, że organizatorzy akcji "Różaniec do granic" zaprosili Roberta Lewandowskiego do pełnienia roli ambasadora - jak informuje se.pl. W akcję zaangażowali się Cezary Pazura, Ewa Ziętek, Wojciech Modest Amaro czy Krzysztof Ziemiec. Tym razem jednak Robert Lewandowski odmówił. 

 

Zobacz: Robert Lewandowski na czarnej liście Ronaldo! O co poszło?

4/5
Robert Lewandowski
Instagram

Dlaczego Robert Lewandowski nie chciał wziąć udziału w tej katolickiej akcji?

 

Nie pierwsza i nie ostatnia to pewnie odmowa RL, który jest nie tylko jednym z najlepszych, ale też najbardziej zapracowanych napastników świata. Treningi, kontrakty reklamowe i wiele różnych obowiązków sprawiają, że Lewandowskiemu zostaje bardzo mało czasu na cokolwiek innego - czytamy na se.pl.

 

Zobacz: Ile piłkarze zarobią za awans na mundial? Najwięcej Robert Lewandowski! Ile? Te kwoty mogą zwalić z nóg! 

5/5
Robert Lewandowski
Instagram

Przypomnijmy, że akcja "Różaniec do granic" odbyła się 7 października w dniu Matki Boskiej Różańcowej. Osoby wierzące odmawiały różaniec na terenie całego kraju, a przede wszystkim przy polskich granicach, modląc się o pokój na świecie. Uważacie, że Robert Lewandowski powinien wziąć udział w tej akcji, a może słusznie postąpił, rezygnując z niej?

 

Zobacz: Robert Lewandowski podziękował żonie za wsparcie! Zobacz jego czuły wpis. Chwyta za serce!

Więcej na temat Robert Lewandowski