Robert Lewandowski kampania Zarycz dla życia
You Tube
Newsy

Robert Lewandowski udaje... ryk silnika samochodu. Dlaczego? WIDEO

Robert w kolejnej kampanii. Jakiej?

Robert Lewandowski „zaryczał dla życia”. Ale o co chodzi? Piłkarz wziął udział w kampanii „Roar for Life” czyli „zarycz dla życia”, której twarzą jest kierowca Formuły 1 Felipe MassaJaki jest cel tej akcji? Promowanie bezpiecznej jazdy samochodem i wspieranie finansowe zajmujących się bezpieczeństwem w ruchu lądowym.

Uczestnicy nagrywają krótkie filmy, w których imitują odgłos samochodu wyścigowego, a potem wyznaczają do tego samego zadania trójkę znajomych. Czy coś Wam to przypomina? Tak jest! W zeszłym roku wszyscy oblewali się zimną wodą w „Ice Bukcet Challenge”.

Czytaj także:
Lewandowscy na wakacjach na Ibizie! Ależ oni są sexy! ZDJĘCIA

Jak Lewandowski imituje warkot silnika? :)
Posłuchajcie tutaj:Robert nominował Marcina Gortata, Wojtka Szczęsnego i Andrzeja Wronę.Ciekawe czy Ania Lewandowska też weźmie w tym udział? Chcielibyście?


 Robert Lewandowski
East News
Newsy
Wiemy, ile Robert Lewandowski zarabia na reklamach. Piłkarz bardzo się ceni! Te stawki są ogromne
Wiemy, ile Robert Lewandowski zarabia na reklamach. Piłkarz bardzo się ceni! Te stawki są ogromne

Robert Lewandowski bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Ostatnio jego dobra passa wciąż trwa i można mieć niemal wrażenie, że „wyskakuje z lodówki” - jest bowiem wszędzie, na niemal każdym billboardzie i w reklamie telewizyjnej. Nic dziwnego - stawki, które otrzymuje za udział w kampaniach reklamowych są wyjątkowo kuszące! Ile zarabia Robert Lewandowski?   Robert Lewandowski mocno się ceni   Robert Lewandowski występował już w kampaniach Huawei, Coca-Cola, Gilette czy Head & Shoulders. Okazuje się, że występy w reklamach są dla Roberta Lewandowskiego bardzo opłacalne. Jak informuje Piotr Koźmiński, dziennikarz sportowy, na swoim blogu na se.pl, piłkarz zarabia nawet kilka milionów złotych na jednej reklamie!   - Minimalna stawka za którą Lewandowski zgodzi się zagrać w reklamie to milion złotych. Oferty poniżej nie są rozpatrywane. Najczęściej jednak to więcej niż milion złotych, a widełki u RL są bardzo szerokie: w zależności od zasięgu geograficznego kampanii (Polska/zagranica), intensywności kampanii, zakresu obowiązków Lewandowskiego i kilku innych czynników to od miliona złotych do… miliona euro - czytamy na blogu Koźmińskiego.   A to nie wszystko. Czasem Robert Lewandowski za udział w reklamie otrzymuje bardzo dużą zniżkę na dany produkt. Tak było w przypadku apartamentu w warszawskim budynku Złota 44. Za udział w reklamie firmy piłkarz mógł zapłacić za mieszkanie znacznie mniej niż wynosiła cena rynkowa.   Zobacz:  Zaskakujące słowa Cristiano Ronaldo o Robercie Lewandowskim. Co powiedział? Będziecie zdziwieni!   Przeczytaj też:  Ten gest Roberta Lewandowskiego fani zapamiętają na długo!   Robert Lewandowski zarabia miliony złotych za udział w reklamach   Nic dziwnego, że Lewy tak często występuje w kampaniach...

Katarzyna Bosacka ostro o Robercie Lewandowskim
Newsy
Bosacka nie zostawia suchej nitki na Lewandowskim: "Wstyd! Szkoda, że kasa jednak jest najważniejsza...". O co chodzi?!
Zgadzacie się z Bosacką?

Ostry wpis Kasi Bosackiej na Facebooku! Gwiazda TVN Style skrytykowała Roberta Lewandowskiego za udział w reklamie "napojów gazowanych z kofeiną". Propagatorka zdrowego stylu życia uważa, że piłkarz nie powinien reklamować tej marki, ponieważ jest szkodliwa dla zdrowia, a on, jako sportowiec, ma dawać przykład innym. Najprawdopodobniej Bosackiej chodzi o reklamę Coca Coli, w której Robert wraz z mamą wystąpili już ponad rok temu.   Zobacz:  Mama Roberta Lewandowskiego wystąpiła z synem w reklamie! Ile zarobiła? To niezła suma! WIDEO   Więcej:  Zaskakujące słowa Cristiano Ronaldo o Robercie Lewandowskim. Co powiedział? Będziecie zdziwieni!   Sprawdź też:  Nie uwierzysz jak pieszczotliwie Ania nazywa Lewandowskiego. ZDJĘCIA Lewej znad jeziora w Bawarii   Kasia Bosacka ostro o Robercie Lewandowskim Kasia Bosacka, która w TVN Style od lat prowadzi programy na temat zdrowego odżywania się, jest wielką przeciwniczką napojów gazowanych. Robertowi dostało się za udział w reklamie Coca Coli: Panie Robercie Lewandowski naprawdę wstyd! Jest Pan sportowcem uwielbianym przez miliony Polaków także tych najmłodszych, pana żona jest propagatorką zdrowego jedzenia a reklamuje pan napoj gazowany z kofeiną, ten najbardziej znany na świecie, ten który jest jedną z przyczyn otyłości. Szkoda że kasa jednak jest najważniejsza... - pisze Bosacka na swoim Facebooku.   Zobacz również:  Dlaczego słodycze są niezdrowe?   Więcej:  Oto 25 najcenniejszych reklamowo polskich gwiazd! Lewandowski poza pierwszą dziesiątką! RANKING   Jej wpis podzielił internautów. Fakt cytuje odpowiedź jednego z nich na ostry komentarz Bosackiej: Firma Coca-Cola jest jednym z najdłużej związanych z FIFA (Federation Internationale de Football Association) partnerów korporacyjnych. Wspiera Federację nieprzerwanie od roku...

Robert Lewandowski
ONS
Newsy
Afera szczepionkowa z Robertem Lewandowskim! Przeciwnicy akcji grzmią "Na pewno nie podaruję dzieciom śmierci w fiolce!"
Afera szczepionkowa z Robertem Lewandowskim! Przeciwnicy akcji grzmią "Na pewno nie podaruję dzieciom śmierci w fiolce!"

Robert Lewandowski wziął udział w akcji UNICEF-u, która polega na fundowaniu szczepionek dla dzieci w Nepalu, które są ofiarami trzęsienia ziemi. Na stronie UNICEF-u można przekazać dowolną darowiznę na ten cel.  Trzymam w ręku szczepionkę, dokładnie taką, jaką możesz podarować dziecku w Nepalu (...) Jesteś gotów podjąć to wyzwanie? Zagraj ze mną w jednej drużynie i uratuj dziecko - Robert Lewandowski w reklamie UNICEF-u zachęca do tego, by wziąć udział w akcji i wpłacić pieniądze na pomoc dla dzieci. Wydawałoby się, że cel jest szczytny i udział Lewandowskiego powininen pomóc w promowaniu akcji UNICEF-u. Nie wszystkim jednak się to spodobało. Fanpage Roberta został zaatakowany przez przeciwników szczepień, którzy twierdzą, że Lewandowski wziął udział w akcji bez wcześniejszego zbadania tematu szczepień: Sorry, Lewy, ale strzeliłeś samobója. Testowanie tego badziewia na biednych dzieciach dla zysku korpo biznesu nazywasz pomocą? NA PEWNO NIE PODARUJĘ dziecku z Nepalu śmierci we fiolce. Ani w żadnym innym kraju! Opamiętaj się, najpierw zdobądź wiedzę, zanim coś zaczniesz firmować własnym nazwiskiem i wizerunkiem - napisał jeden z użytkowników Facebooka.   Żeby proponował zbiórkę na żywność, ciuchy, to jeszcze rozumiem, ale to G... ? - napisał ktoś inny. Jedna z osób jako przykład złego działania szczepionek podała, że przez szczepionkę jej syn zachorował na autyzm. Od razu odezwali się zwolennicy szczepień, którzy stanęli po stronie Roberta i odparli tę tezę. Nigdy nie stwierdzono żadnego, najmniejszego związku między autyzmem a szczepionkami. Nigdy. Zacznijmy od tego, że autyzm jest chorobą wrodzoną, jak, na wszystkie bóstwa, może być wywołany szczepionką? Naprawdę mi przykro, że Twój syn jest chory, ale zwalanie tego na jakieś powalone spiskowe teorie będzie tylko szkodziło - napisał....

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner