Robert Janowski na okładce Party - jednak zostanie w TVP?
Party/Eastnews

Robert Janowski na okładce "Party"! Jednak zostanie w TVP? Co dalej z "Jaka to melodia"?

Robert Janowski na okładce Party - jednak zostanie w TVP?
Party/Eastnews

Co dalej z karierą Roberta Janowskiego? Czy prezenter odejdzie z TVP? Takie informacje pojawiły się w magazynie "Flesz", który jako pierwszy doniósł, że Robert Janowski po 20 latach rozstaje się z show "Jaka to melodia?", ponieważ nie podobają mu się zmiany, jakie do programu chce wprowadzić TVP.

"Robert został za­proszony na rozmowy do telewizji. Usły­szał, że program będzie kontynuowany w zmienionej formule. Pojawił się pomysł, żeby do repertuaru, obok rozrywkowych przebojów, wprowadzić także piosen­ki patriotyczne. Wyraźnie usłyszał też, których artystów nie powinno się zapra­szać do studia – mówi Fleszowi osoba znająca kulisy sprawy.

Prezes TVP odniósł się do tych informacji i ogłosił, że Robert Janowski dostał propozycję dalszego prowadzenia programu, ale TVP nie otrzymało jeszcze odpowiedzi. Później pojawiły się informacje, że Janowskiego ma zastąpić Rafał Brzozowski albo Jacek Borkowski. Czy odejście Roberta Janowskiego z TVP to już ostateczna decyzja? Odpowiedź na to pytanie znajdzie z nowym numerze magazynu "Party". Co jeszcze w numerze? Nowe informacje na temat związku Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego oraz szczegóły nowego kontraktu Anny Lewandowskiej. 

ZOBACZ: Program "Jaka to melodia?" z Robertem Janowskim był hitem czy klapą TVP? Znamy wyniki oglądalności!

Robert Janowski na okładce "Party"

Robert Janowski na okładce Party
Party

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są parą

Marcelina Zawadzka, Mikołaj Roznerski
Instagram

Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47