Uśmiechnięta Rihanna opuszcza hotel Bristol. Gwiazda chętnie rozdawała autografy swoim fanom ZDJĘCIA


Rihanna opuściła Hotel Bristol. Piosenkarka w świetnym humorze pożegnała się z Polskimi fanami, którzy czekali na nią pod luksusowym hotelem na Krakowskim Przedmieściu. Artystka z kieliszkiem wina i z uśmiechem na twarzy rozdała kilka autografów, po czym zniknęła w swoim wielkim autokarze. Czyżby Rihanna doceniła polskich fanów, którzy przez kilka dni cierpliwie czekali na swoją idolkę, żeby zrobić jej zdjęcie i zdobyć autograf? Przypominamy, że powitanie gwiazdy w Polsce wywołało raczej mieszane uczucia. Artystka przemknęła bowiem do hotelu nie zwracając uwagi na tłum wiernych fanów.
A jak prezentowała się gwiazda? Naszym zdaniem świetnie! Rihanna opuściła Hotel Bristol w czarnej sukience, którą zestawiła ze sportowymi dodatkami. Zobaczcie sami!
Zobacz także: Jak modnie ubrać się na koncert?

2016.08.07 Warszawa
Rihanna
FOT BAR/AF EOS

2016.08.07 Warszawa
Rihanna
FOT BAR/AF EOS

2016.08.07 Warszawa
Rihanna
FOT BAR/AF EOS

2016.08.07 Warszawa
Rihanna
FOT BAR/AF EOS

2016.08.07 Warszawa
Rihanna
FOT BAR/AF EOS

2016.08.07 Warszawa
Rihanna
FOT BAR/AF EOS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.