Rafał Mroczek, mimo że przez długi czas o życiu prywatnym mówił nie wiele, ostatnio nie przestaje zaskakiwać. Aktor znany z serialu "M jak miłość", na początku maja zszokował internautów wiadomością o ślubie. Mało kto wówczas wiedział, że jego serce jest zajęte! Przez ostatni miesiąc dowiedzieliśmy się m.in. że świeżo upieczone małżeństwo zdecydowało się na kupno nieruchomości. A teraz para ma kolejną okazję do świętowania.

Reklama

Rafał Mroczek i jego żona Magdalena przekazali radosne wieści

Niespodziewanie 11 maja Internet obiegła wiadomość, że uwielbiany przez widzów aktor "M jak miłość" Rafał Mroczek wziął ślub! Wybranką aktora, została 28-letnia Magdalena. Zakochani od tego czasu nie ukrywają się i chętnie dodają wspólne relacje w mediach społecznościowych. Po bajkowym ślubie para wybrała się w podróż poślubną na egzotyczne Bali, a osoba z otoczenia aktora wygadała się, że Mroczkowie zdążyli nawet kupić dom. Wydawać by się mogło, że niewiele już może nas zaskoczyć, ale niespodziewanie Magdalena Mroczek przekazała kolejną radosną informację.

Magdalena Czech i Rafał Mroczek
Instagram/Marcin Mroczek

Magdalena Mroczek od czasu ślubu z aktorem "M jak miłość" jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. 28-latka postanowiła podzielić się z internautami niepublikowanymi dotąd kadrami z majowej uroczystości. Żona Rafała Mroczka przekazała również, radosną informację, że od ich ślubu minął już miesiąc!

Miesiąc jako #wifey najcudowniejszego męża
- napisała Magdalena Mroczek.

Kobieta nie szczędziła miłych słów w stronę ukochanego.

Rafał Mroczek cieszę się, że jesteś w moim życiu! Z Tobą każdy dzień jest piękniejszy!
- dodała.
Rafał i Magdalena Mroczek
Instagram/Magdalena Mroczek

Trzeba przyznać, że opublikowane fragmenty z ich bajkowego ślubu robią naprawdę wielkie wrażenie. Widać, że nowożeńcy zadbali o każdy najmniejszy szczegół. Żona Rafała Mroczka w ostatnim czasie na swoim Instagramowym profilu zorganizowała Q&A dotyczące wesela. Jak przyznała, w organizacji wesela nikt im nie pomagał.

Zobacz także
Ślub i wesele organizowaliśmy sami z Rafałem bez wedding planerek. To było ogromne wyzwanie, ale też bardzo ekscytujące
- zdradziła Magdalena Mroczek.

Jak wam się podobają nowe kadry opublikowane przez Magdalenę Mroczek?

Reklama

Zobacz także: Rafał Mroczek prosto z podróży poślubnej podzielił się swoim szczęściem. "Marzenia się spełniają"

Magdalena i Rafał Mroczek
Instagram/Magdalena Mroczek
Rafał Mroczek z żoną
Rafał Mroczek z żoną Instagram@cze_madzia
Reklama
Reklama
Reklama