Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Rafał Mroczek w Pytaniu na Śniadanie
Facebook
Newsy

Rafał Mroczek miał obawy przed wizytą w Pytaniu na śniadanie. Co usłyszał w studiu o wypadku Rogalskiej?

Rafał Mroczek miał obawy przed wizytą w Pytaniu na śniadanie. Co usłyszał w studiu o wypadku Rogalskiej?

Rafał Mroczek pochwalił się fotką ze studia Pytania na Śniadanie i skomentował wypadek Marzeny Rogalskiej, do którego doszło w miniony weekend. Prowadząca wzięła wówczas udział w magicznej sztuczce iluzjonisty Pana Ząbka. Rogalska miała zgnieść torbę w której zostały umieszczone gwoździe. Oczywiście w torbie, którą wybrała prowadząca, miało już go nie być. Niestety, sztuczka nie udała się, a gwóźdź przebił rękę przerażonej Marzeny Rogalskiej. I chociaż w sieci pojawiły się plotki, że wpadka była wyreżyserowana, to sama Rogalska zapewniła, że rzeczywiście została poważnie zraniona.

Jak wypadek na wizji skomentował Rafał Mroczek?

Przed dzisiejszą wizytą w PnŚ mieliśmy z Lizakiem (pies Rafała Mroczka przyp.red.) pewne obawy, czy nic się nie wydarzy.
Na szczęście cali i zdrowi  Prowadzącej jednak lęk nie opuszczał
Co do "magicznego" zdarzenia wszyscy twierdzą, że wydarzyło się to naprawdę - napisał Rafał Mroczek.

A Wy co sądzicie o wypadku z udziałem iluzjonisty i Marzeny Rogalskiej? Waszym zdaniem wszystko zostało wyreżyserowane?

 

Zobacz także: Zagraniczne media śmieją się z wypadku Marzeny Rogalskiej w "Pytaniu na Śniadanie"! Bezlitosne komentarze

 

Rafał Mroczek o wypadku Marzeny Rogalskiej.

Rafał Mroczek w Pytaniu na Śniadanie
Facebook

Aktor pokazał zdjęcie ze studia Pytania na Śniadanie.

Rafał Mroczek na gali Polskiej Transplantacji Drugie Życie

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gra po wypadku w Pytaniu na Śniadanie
screen z gry
Newsy
Uratuj Marzenkę przed gwoździem! Gra na podstawie słynnego wypadku w PnŚ hitem sieci!
Uratuj Marzenkę przed gwoździem! Gra na podstawie słynnego wypadku w PnŚ hitem sieci!

Wypadek z gwoździem w weekendowym wydaniu Pytania na Śniadanie stał się ogólnoświatową sensacją . Zranienie prowadzącej Marzeny Rogalskiej podczas nieudanej próby sztuczki iluzjonisty - Pana Ząbka, komentowali już chyba wszyscy, łącznie z kolegami po fachu ... Niezwykłą popularność tego kuriozalnego wydarzenia postanowił wykorzystać zespół agencji SpinHouse, tworząc... grę na kanwie wypadku z gwoździem. Gra nazywa się, a jakże, Gwóźdź Programu. Pokazuje postaci podobne do Marzeny Rogalskiej , Pana Ząbka i Tomasza Kammela. Gracz wybiera, w którą torbę ma uderzyć prowadząca. Gdy trafi na gwóźdź, słychać "ałaaaa" Rogalskiej i sławne już: "K... przepraszam" Pana Ząbka. Skąd taki pomysł? Zespół naszej agencji w wolnej chwili postanowił zrobić coś ciekawego w związku z wydarzeniami szeroko komentowanymi przez internautów. To nasza forma reakcji na ten incydent. W jeden dzień stworzyliśmy prostą grę, która po prostu ma być formą chwilowej rozrywki, niczym więcej - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Marek Nowicki, dyrektor zarządzający agencji. Jak Wam się podoba gierka? Zabawne, a może przesadzone. Przecież w wypadku prowadząca Pytania na Śniadanie odniosła prawdziwe rany. Jej przyjaciółka, aktorka Katarzyna Zielińska, nie dalej jak dziś apelowała o więcej empatii.   Wypadek na planie - Marzena Rogalska ranna:

Marzena Rogalska przebita gwoździem
Youtube
Newsy
Pan Ząbek wyląduje w sądzie? TVP żąda przeprosin za narażenie na cierpienie Marzeny Rogalskiej
Pan Ząbek wyląduje w sądzie? TVP żąda przeprosin za narażenie na cierpienie Marzeny Rogalskiej

Afera z "Gwoździem programu" z Pytania na śniadanie" ma dalszy ciąg. Po nieudanej sztuczce magicznej pana Ząbka, w której Marzena Rogalska została zraniona w rękę powstały wątpliwości, czy cała sytuacja w "Pytaniu na śniadanie" nie została ukartowana. Wszystko dlatego, że sam pan Ząbek zaczął sugerować taką możliwość w tabloidach. Dziś "Pytanie na śniadanie" wydało oświadczenie, w którym wzywa magika do publicznych przeprosin! A oto treść komunikatu z "Pytania na śniadanie".   Oświadczenie TVP w sprawie Rogalskiej i sztuczki z gwoździem TVP żąda przeprosin od Pana Ząbka TVP domaga się od Marcina Połoniewicza, iluzjonisty znanego jako Pan Ząbek, przeprosin oraz zaprzestania wszelkich wypowiedzi na temat incydentu, który wydarzył się 2 lipca na antenie TVP2. Podczas programu „Pytanie na Śniadanie” w wyniku nieudanej sztuczki doszło do zranienia prowadzącej Marzeny Rogalskiej. Telewizja Polska wystosowała do Pana Marcina Połoniewicza pismo z żądaniem przeprosin „za nieprofesjonalne zachowanie, (…) które naraziło na szwank wizerunek Telewizji Polskiej S.A. oraz redaktor Marzeny Rogalskiej, a także naraziło panią Rogalską na cierpienie fizyczne i psychiczne”, a także za późniejsze wypowiedzi Pana Połoniewicza, „sugerujące, że wypadek polegający na uszkodzeniu ręki pani redaktor Rogalskiej nie miał miejsca”. Ponadto Telewizja Polska domaga się, by iluzjonista zaprzestał udzielania jakichkolwiek wypowiedzi na temat powyższego zdarzenia. W piśmie wysłanym do „Pana Ząbka” TVP żąda, by przeprosiny zostały zamieszczone w wybranych tytułach prasowych oraz w Internecie, na wskazanych przez TVP portalach, w terminie 7 dni od jego otrzymania. TVP informuje też o możliwości wstąpienia na drogę sądową z roszczeniem odszkodowawczym w przypadku, gdyby Marcin Połoniewicz nie zastosował się do powyższych żądań. Centrum Informacji TVP...

Doda, Marzena Rogalska
ONS/YouTube
Newsy
Doda śmieje się z wypadku Rogalskiej w "Pytaniu na Śniadanie"?! Pokazała MEMA!
Śmieszne czy tragiczne?

Doda skomentowała wypadek Marzeny Rogalskiej z "Pytania na śniadanie". Na instagramowym profilu piosenkarki pojawił się obrazek, który krótko i bardzo dosadnie podsumowuje wpadkę, która w sobotę rano miała miejsce na antenie Telewizji Polskiej. Gwóźdź programu - podpisała mema Doda. Ilustracja przedstawia iluzjonistę, który "przypadkowo" przeciął swoją asystentkę na pół i później ją przeprosił. Przypomnijmy, że Marzena Roglaska w sobotnim wydaniu programu śniadaniowego padła ofiarą nieudanej sztuczki magika. W wyniku nieudanej sztuczki jej dłoń została przebita gwoździem. Rogalska wydała z siebie przerażający krzyk. Natychmiast trafiła w ręce lekarza i ostatecznie jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak ten incydent odbił się szerokim echem w Internecie, a nawet w zagranicznych mediach, które pisały o niefortunnym wypadku Rogalskiej! Sprawa nie umkneła również Dodzie. Jej wpis jest zabawny? A może tym razem przesadziła?   Zobacz też: Zagraniczne media śmieją się z wypadku Marzeny Rogalskiej w "Pytaniu na Śniadanie"! Bezlitosne komentarze.   Doda o wypadku Marzeny Rogalskiej w "Pytaniu na śniadanie". Prezenterka przypadkowo została przebita gwoździem na wizji.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner