Przyjaciółki, Zuza, Janek Anita Sokołowska, Zuza Czy Zuza i Marek razem wychowają syna? Zuza, Przyjaciółki Zuza, Przyjaciółki
Przyjaciółki, Zuza, Janek
Mat. prasowe
1/5
Przyjaciółki, Zuza, Janek
Mat. prasowe

Przed nami 12. sezon "Przyjaciółek", który z pewnością zaskoczy widzów kultowego serialu. Już wiemy, że w życiu każdej z bohaterek zajdą wielkie zmiany - Inga (Małgorzata Socha) straci pracę i będzie żyć z alimentów, Patrycja  (Joanna Liszowska) rozwiedzie się z Wiktorem i założy własny salon fryzjerski, Anka (Magda Stużyńska) zacznie pracę w kancelarii i zostanie babcią! Największe zmiany czekają jednak Zuzę (Anita Sokołowska), która wyjdzie za mąż za Jaśka (Marek Bukowski) i urodzi drugie dziecko! Wiemy, jakiej płci będzie jej drugi potomek oraz jak będzie mieć na imię! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Ślub, drugie dziecko i śmiertelna choroba - co wydarzy się w życiu Zuzy z "Przyjaciółek"?!

2/5
Anita Sokołowska, Zuza
Instagram

Losy Zuzy w 12. sezonie "Przyjaciółek" będą wstrząsające - nie mamy żadnych wątpliwości. Mimo że scenarzyści próbują je osłodzić drugą ciążą i ślubem z Jaśkiem, to jednak wszyscy wiemy, że Zuzę czeka walka ze śmiertelną chorobą - rakiem piersi. Serialowa bohaterka stanie w obliczu strasznego wyzwania, wiedząc, że przegrana oznacza pozostawienie dwójki małych dzieci i ukochanego mężczyzny.

Zobacz: Anita Sokołowska opowiedziała o chorobie swojej bohaterki w "Przyjaciółkach"!

3/5
Czy Zuza i Marek razem wychowają syna?

Przypomnijmy, że Zuza w 11. sezonie urodziła pierwsze dziecko - synka Grzesia. Przez długi czas nie było wiadomo, kto jest jego ojcem - czy Jasiek, czy Marek. Niestety, okazało się, że Grześ jest synem Marka. Jasiek odszedł od Zuzy, gdy poznał prawdę, ale już wiemy, że w 12. sezonie wróci do niej. Już wiemy, że Zuza i Jasiek powitają na świecie synka Krzysia. 

Zobacz: Socha: "Ostatni dzień zdjęć do Przyjaciółek" To już koniec serialu?

4/5
Zuza, Przyjaciółki
Facebook

Uważni widzowie zapewne pamiętają, że w jednym z odcinków 11. sezou wyszło na jaw, że Jasiek nie może mieć dzieci. Właśnie w ten sposób pojął, że Grześ nie może być jego synem. Podczas lekarskiego badania dowiedział się jednak również, że drobny zabieg może odmienić jego los i sprawić, że będzie mógł zostać ojcem. Najwyraźniej Jasiek poddał się zabiegowi, skoro powitał na świecie Krzysia!

Zobacz: Szokujące zdjęcia chorej Zuzy z "Przyjaciółek"! Tak będzie wyglądać w 12. sezonie

5/5
Zuza, Przyjaciółki
Mat. prasowe

Czekacie na 12. sezon "Przyjaciółek"? Myślicie, że Zuza wygra walkę z rakiem?

Zobacz: Ta scena z "Przyjaciółek" doprowadzi fanów do łez! Zobacz wzruszający zwiastun 12. sezonu!

Więcej na temat Przyjaciółki