Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki, Inga, Andrzej Przyjaciółki, Inga, Robert
Przyjaciółki
1/6
Przyjaciółki

To już koniec! Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" właśnie zakończyły pracę na planie. Oczywiście nie martwcie się, nie oznacza to, że już nigdy nie powstanie kolejna seria. Polsat planuje kolejne sezony, jednak Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magda Stużyńska po prostu nagrały już wszystkie sceny do 12. sezonu, który właśnie zbliża się wielkimi krokami. Znamy już datę emisji 1. odcinka nowej serii i wiemy, co się wydarzy! Teraz Małgorzata Socha pokazała nowe zdjęcia z planu, tym samym uchylając rąbka tajemnicy. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co się będzie działo w "Przyjaciółkach".

 

Zobacz: Ślub, drugie dziecko i śmiertelna choroba - co wydarzy się w życiu Zuzy z "Przyjaciółek"?!

2/6
Przyjaciółki
Instagram

Małgorzata Socha, wcielająca się w postać Ingi, opublikowała kilka nieznanych dotąd zdjęć z planu 12. sezonu. Aktorka podziękowała również wszystkim za współpracę:

 

Ostatni dzień zdjęć do Przyjaciółek za nami... 🎬 dziękuję wszystkim przyjaciółkom i przyjaciołom - całej ekipie za te wspaniale chwile, szczerą troskę, za pyszne ciasteczka i za wszystkie selfie!📸😄 Grzesiu dziekuję za wyjątkową cierpliwość! to była wyjątkowa seria dla mnie, dzięki Wam wszystkim!!!❤️❤️❤️ 

 

Zobacz: Gwiazdy "Przyjaciółek" na jednej imprezie. Która wybrała fajniejszą stylizację? Anita Sokołowska czy Agnieszka Sienkiewicz? POJEDYNEK 

3/6
Przyjaciółki
Instagram

Na fotografiach widać, że aktorki świetnie się bawiły na planie, mimo wielu dramatycznych wątków. Cieszy nas jednak, że możemy zobaczyć uśmiechniętą Zuzę. Przypomnijmy, że Zuza będzie walczyć z rakiem w 12. sezonie i nie wiadomo, czy uda jej się pokonać straszną chorobę!

 

Zobacz: Zuza z "Przyjaciółek" urodzi drugie dziecko?! Anita Sokołowska zdradziła nam WSZYSTKO

4/6
Przyjaciółki, Inga, Andrzej
Instagram

Losy Ingi też nie będą kolorowe. W 12. sezonie bohaterka straci pracę i będzie żyć z alimentów! Wszystko wskazuje więc na to, że definitywnie odrzuci amory swojego byłego męża Andrzeja. To właśnie z nim miała gorący romans w 11. sezonie i wydawało się, że para wróci do siebie. 

Zobacz: Gwiazdy "Przyjaciółek" zakończyły już pracę na planie 12. sezonu?! Nowe odcinki zostaną wyemitowane wcześniej?!

5/6
Przyjaciółki, Inga, Robert
Instagram

Inga i Robert znów razem? Niekoniecznie! To właśnie były partner wytknie Indze, że powinna znaleźć sobie pracę, a nie żyć z pieniędzy swoich eks! Czy ostre słowa byłego ukochanego zmotywują Ingę do zmiany życia?

Zobacz: Dramat Ingi z "Przyjaciółek"! Straci pracę i będzie żyć z alimentów

6/6
Przyjaciółki, Inga,
Instagram

Przekonamy się niebawem! :) Czekacie na 12. sezon "Przyjaciółek"?

Zobacz: Jak dobrze znasz bohaterów serialu "Przyjaciółki"? Rozpoznaj ich po krótkich opisach!

Więcej na temat Przyjaciółki