Anita Sokołowska, Zuza Zuza, Przyjaciółki, Anita Sokołowska Zuza, Przyjaciółki, Anita Sokołowska Zuza, Przyjaciółki, Anita Sokołowska Zuza, Przyjaciółki, Anita Sokołowska
Anita Sokołowska, Zuza
1/5
Anita Sokołowska, Zuza

 

12. sezon "Przyjaciółek" już we wrześniu! Został niecały miesiąc do emisji nowych odcinków na antenie telewizji Polsat. Mimo że nowa seria dopiero przed nami, to już teraz wiemy, co wydarzy się w "Przyjaciółkach". Niedawno na jaw wyszło bowiem, że Zuza (Anita Sokołowska) zachoruje na raka! To tragiczna wiadomość dla wszystkich miłośników przebojowej bohaterki, bo Zuza nieustannie jest doświadczana przez los, a gdy spotykają ją szczęśliwe chwile, to nigdy nie trwają długo. Wszystko wskazuje na to, że właśnie ten motyw znów pojawi się w 12. sezonie. Teraz Anita Sokołowska opublikowała szokujące zdjęcia z planu.

Zobaczcie, jak będzie wyglądać chora Zuza!

 

Zobacz: Jak dobrze znasz aktorki, które grają w "Przyjaciółkach"? Zrób nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę!

2/5
Zuza, Przyjaciółki, Anita Sokołowska
Instagram

 

Zuza dowie się o raku dzięki samokontroli piersi. Podczas rutynowego badania wyczuje guz, który od razu ją zaniepokoi - w końcu jej mama Stefa miała raka piersi i Zuza przerazi się, że jest obciążona chorobą genetycznie. Od razu pójdzie do lekarza, gdzie jej czarne myśli potwierdzą się... Serialowa bohaterka wyląduje w szpitalu i będzie walczyć o życie. Ta walka będzie wyczerpująca.

 

Zobacz: Ta scena z "Przyjaciółek" doprowadzi fanów do łez! Zobacz wzruszający zwiastun 12. sezonu!

3/5
Zuza, Przyjaciółki, Anita Sokołowska
Instagram

 

Anita Sokołowska właśnie opublikowała zdjęcia z planu serialu. Aktorka pokazała się w szokującej charakteryzacji, która podkreśla chorobę jej serialowej postaci. Nie da się ukryć, że choroba wyniszczy Zuzę. 

 

Zobacz: Jedna z gwiazd zniknie z "Przyjaciółek"?! To może być cios dla fanów serialu

4/5
Zuza, Przyjaciółki, Anita Sokołowska
Instagram

 

Czujemy, że podczas scen z Zuzą w 12. sezonie wylejemy morze łez! Ciężko uwierzyć, że bohaterka "Przyjaciółek" będzie musiała zmagać się z tak ciężką chorobą. Przypomnijmy, że w 11. sezonie Zuza została mamą małego Grzesia i została opuszczona przez partnera. 

 

Zobacz: Zuza będzie walczyć z rakiem w 12. sezonie "Przyjaciółek"! Uda jej się wygrać?

Więcej na temat Przyjaciółki