Marek Bukowski i Anita Sokołowska w serialu "Przyjaciółki" Zuza, Janek, Przyjaciółki Przyjaciółki, Zuza, Janek Zuza, Janek, Anita Sokołowska, Marek Bukowski, Przyjaciółki Anita Sokołowska, Marek Bukowski, Zuza, Janek, Przyjaciółki
Marek Bukowski i Anita Sokołowska w serialu "Przyjaciółki"
Mat. promocyjne
Będzie się działo!
1/5
Marek Bukowski i Anita Sokołowska w serialu "Przyjaciółki"
Mat. promocyjne

12. sezon "Przyjaciółek" coraz bliżej! Już znamy datę premiery 1. odcinka i wiemy, co się w nim wydarzy! Jak zdradziła nam Anita Sokołowska, w życiu Zuzy zajdą poważne zmiany. Nie jest żadną tajemnicą, że Zuza zachoruje na raka piersi, tak jak jej mama Stefa, i zaciekle będzie walczyć o życie. Ale to nie jest jedyne wydarzenie, które wstrząśnie widzami "Przyjaciółek". Okazuje się bowiem, że poza chorobą Zuzę spotka też ogromne szczęście. Poznajcie szczegóły wątku bohaterki Anity Sokołowskiej na kolejnych stronach galerii!

Zobacz: "Nawet Dorotka ma serce." Agnieszka Sienkiewicz zdradza nam, co wydarzy się w 12. sezonie "Przyjaciółek"!

2/5
Zuza, Janek, Przyjaciółki
Instagram

Anita Sokołowska wyjawiła nam w wywiadzie, że już w 1. odcinku 12. sezonu Zuza i Jasiek (Marek Bukowski) wrócą do siebie! Ale to nie wszystko, bo para weźmie również ślub. Jak się okazuje, będzie to najbardziej wzruszająca ceremonia. Do tego wszystko wskazuje na to, że Zuza i Jasiek pobiorą się w czasie choroby bohaterki.

 

Już w 1. odcinku oni wracają do siebie. Mogę też zdradzić, to że moja bohaterka miała jeden z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających ślubów, jakie można sobie wyobrazić. Zuza była już tak słaba, że nie mogła dojść do urzędnika, który udzielał im ślubu. I postać Jaśka niósł mnie do ołtarza. To było fajne przeżycie, bardzo wzruszające. Ten wątek został bardzo dobrze napisane. Ja czytając, płakałam, moje charakteryzatorki płakały, dziewczyny z garderoby płakały - powiedziała Anita Sokołowska.

 

Zobacz: Gwiazdy "Przyjaciółek" zakończyły już pracę na planie 12. sezonu?! Nowe odcinki zostaną wyemitowane wcześniej?! 

3/5
Przyjaciółki, Zuza, Janek
Instagram

Co więcej, aktorka wyjawiła również, że Zuza i Jasiek będą mieli dziecko!

 

Zuza wie, że jeśli umrze, to zostawi dwójkę dzieci z facetem w trudnej sytuacji. Bo to pierwsze dziecko nie jest Jaśka tylko Marka. Ta sytuacja jest dramatyczna. Nie wiem, jak ona się skończy, bo ja skończyłam zdjęcia do 12. sezonu i są trzy kropki postawione... - wyznała nam gwiazda.

 

Zobacz: Szokujące zdjęcia chorej Zuzy z "Przyjaciółek"! Tak będzie wyglądać w 12. sezonie 

4/5
Zuza, Janek, Anita Sokołowska, Marek Bukowski, Przyjaciółki
Mat. prasowe
5/5
Anita Sokołowska, Marek Bukowski, Zuza, Janek, Przyjaciółki
Mat. prasowe
Więcej na temat Przyjaciółki