Przyjaciółki grupowe zdjęcie Przyjaciółki Przyjaciółki grupowe zdjęcie Przyjaciółki Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Mat. prasowe
Na kogo stawiacie?
1/5
Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Mat. prasowe

Im bliżej 12. sezonu "Przyjaciółek", tym goręcej! Na jaw wychodzą coraz ciekawsze szczegóły nowej serii kultowego już serialu. Wiemy już, że w 135. odcinku, czyli 1. odcinku 12. sezonu zobaczymy wydarzenia, mające miejsce 1,5 roku od tych z finału 11. sezonu. Okaże się, że los był najmniej łaskawy dla Ingi (Małgorzata Socha), która straciła pracę, żyje z alimentów, a smutki zajada ogromną ilością smakołyków, co skończyło się znaczną nadwagą. Z kolei Anka (Magda Stużyńska) i Patrycja (Joanna Liszowska) postawiły na karierę, a Zuza (Anita Sokołowska) wróciła do Jaśka i urodziła drugie dziecko. Sporym zaskoczeniem jest jednak informacja o kolejnej ciąży w "Przyjaciółkach"! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, kto tym razem będzie spodziewał się dziecka!

Zobacz: Co za niespodzianka! 1. odcinek 12. sezonu "Przyjaciółek" będzie można zobaczyć tydzień wcześniej!

2/5
Przyjaciółki
Instagram

"Świat serial" podał zaskakującą informację, że nie tylko Julka urodzi swoje pierwsze dziecko, Zuza drugie, ale także... Wika będzie w ciąży! Na razie nie wiadomo, kto będzie ojcem, bo Wika rozstała się z mężem Adamem i kochankiem Kubą, a za to zaczęła spędzać czas z Jaśkiem i Pawłem!

Zobacz: Znamy płeć i imię drugiego dziecka Zuzy z "Przyjaciółek"!

3/5
Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Mat. prasowe

Przypomnijmy, że w finałowym odcinku 11. sezonu Wika powiedziała Indze, że zrobiła coś strasznego. Można podejrzewać, że jej wyznanie dotyczyło Pawła, z którym spędziła ostatnich kilka godzin! Czyżby więć wdała się z nim w romans?

Zobacz: "Przyjaciółki" pobiły zabawny rekord! Nigdy nie zgadniesz, co zdradziła nam Anita Sokołowska

4/5
Przyjaciółki
Facebook

Na razie tylko wiadomo, że Paweł wpadnie w nałóg alkoholowy w 12. sezonie. To oznacza z pewnością, że w jego życiu nic nie będzie układało się po jego myśli...

Zobacz: Anka z "Przyjaciółek" znów będzie walczyć z nałogiem! Wiemy, co będzie się działo w 12. sezonie

5/5
Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Mat. prasowe
Więcej na temat Przyjaciółki