Przyjaciółki, Anka, Paweł Paweł, Przyjaciółki, Anka Paweł, Przyjaciółki, Anka Paweł, Przyjaciółki, Anka Przyjaciółki, Anka, Paweł
Przyjaciółki, Anka, Paweł
Mat. prasowe
1/5
Przyjaciółki, Anka, Paweł
Mat. prasowe

12. sezon "Przyjaciółek" rozpocznie się od wydarzeń 1,5 roku po tych, które mogliśmy zobaczyć w finale 11. sezonu. Okaże się, że w życiu czterech "Przyjaciółek" wszystko się zmieni. Zuza (Anita Sokołowska) wyjdzie za mąż za Jaśka (Marek Bukowski) i urodzi mu dziecko. To by było na tyle szczęśliwych chwil w jej życiu, bo w 12. sezonie spadnie na nią największa tragedia - zachoruje na raka piersi. Inga (Małgorzata Socha) straci pracę i będzie żyć z alimentów, Patrycja (Joanna Liszowska) rozwiedzie się z Wiktorem i założy własny salon fryzjerski. Z kolei Anka (Magda Stużyńska) przeżyje rewolucj na gruncie prywatnym i zawodowym. Niestety, znów będzie musiała walczyć z nałogiem... Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

Zobacz: Kryzys w związku Anki i Pawła, ciężkie chwile w życiu Ingi. Wiemy, co wydarzy się w 1. odcinku 12. sezonu "Przyjaciółek"!

2/5
Paweł, Przyjaciółki, Anka
Instagram

Wszyscy fani "Przyjaciółek" zapewne pamiętają wstrząsający finał 11. sezonu. Seria ta zakończyła się imprezą zaręczynową Marii (Ewa Kasprzyk), na której zjawiła pijana Anka. To już było szokiem, bo przecież bohaterka zerwała z nałogiem kilka sezonów wcześniej! Do tego na imprezie pojawiła się Wika (Roma Gąsiorowska), która powiedziała, że zrobiła coś strasznego, co sugerowało, że sprawa miała związek z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), mężem Anki! W 12. sezonie to wszystko się wyjaśni i coś czujemy, że będzie miało związek z nałogiem, który znów pojawi się w domu Strzeleckich!

Zobacz: Znamy już datę 1. odcinka 12. sezonu "Przyjaciółek"! To najlepsza wiadomość dnia!

3/5
Paweł, Przyjaciółki, Anka
Instagram

Tym razem jednak fani serialu mogą być o Ankę spokojni. To nie ze swoim nałogiem będzie musiała walczyć, a... Pawła! Tak, w życiu jej męża wydarzy się coś, co popchnie go w stronę alkoholu. Do tego Paweł straci pracę i siedząc w domu, zacznie sięgać po wysokoprocentowe trunki. Sytuacji w domu zapewne niep poprawi fakt, że ze Strzeleckimi będzie mieszkać Jullka z dzieciem! 

4/5
Paweł, Przyjaciółki, Anka
Instagram

Nałóg Pawła bez wątpienia będzie poważną sprawą. Podczas przewijania synka Julki - Oliwiera, Anka znajdzie... butelki po alkoholu! Paweł najwyraźniej nie będzie panować nad sobą i zacznie ukrywać dowody swojego problemu.

Zobacz: Gwiazdy "Przyjaciółek" zakończyły już pracę na planie 12. sezonu?! Nowe odcinki zostaną wyemitowane wcześniej?!

5/5
Przyjaciółki, Anka, Paweł
Mat. prasowe

Myślicie, że problemy Pawła ostatecznie zniszczą małżeństwo Strzeleckich?

Zobacz: Jedna z gwiazd zniknie z "Przyjaciółek"?! To może być cios dla fanów serialu

Więcej na temat Przyjaciółki