Przyjaciółki Inga, Przyjaciółki Inga, Przyjaciółki Dorotka, Przyjaciółki Przyjaciółki, Inga, Robert
Przyjaciółki
Zobaczcie zwiastun 1. odcinka serialu
1/5
Przyjaciółki

Już 6 września zobaczymy 1. odcinek 12. sezonu "Przyjaciółek"! Już od dłuższego czasu doskonale wiemy, że będzie się działo! Losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) całkowicie się odmienią. W 1. odcinku zobaczymy wydarzenia 1,5 roku później od tych, które miały miejsce w finale 11. sezonu. Okaże się, że w życiu każdej z dziewczyn dokonała się prawdziwa rewolucja. Zdecydowanie coś o tym wie Inga, która straciła pracę. Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii, co będzie się działo u jednej z "Przyjaciółek" i zobaczcie zwiastun 1. odcinka!

Zobacz: "Przyjaciółki" pobiły zabawny rekord! Nigdy nie zgadniesz, co zdradziła nam Anita Sokołowska

2/5
Inga, Przyjaciółki
Facebook

W 11. sezonie Inga nie mogła narzekać na dobrą passę. Miała dobrą pracę, a do tego aż trzech adoratorów! Miłość wyznał jej były mąż Andrzej, były partner Robert oraz szef. W 12. sezonie nie będzie tak kolorowo. Inga straci pracę w banku przez podejrzenia o romans z szefem. Zacznie żyć z alimentów swoich byłych partnerów i... sporo przytyje!

Zobacz: Dramat Ingi z "Przyjaciółek"! Straci pracę i będzie żyć z alimentów

3/5
Inga, Przyjaciółki
Facebook

Bezczynność, brak pracy, brak perspektyw nie wpłyną korzystnie na wygląd Ingi! Na szczęście bohaterka będzie mogła liczyć na "wsparcie". Nigdy nie uwierzycie, co powie jej Dorotka, żeby ją zmotywować do działania! Zobaczcie zwiastun odcinka na kolejnej stronie galerii!

Zobacz: Jak dobrze znasz bohaterów serialu "Przyjaciółki"? Rozpoznaj ich po krótkich opisach!

4/5
Dorotka, Przyjaciółki
Facebook

- Jak można się tak zapuścić - ostro powie Dorotka do Ingi, ale to nie będą jedyne raniące słowa!

 

Dorotka słynie z bezpośredniego zachowania, do tego nigdy nie owija w bawełnę. Czy mocne słowa zmobilizują Ingę do pracy nad sobą?

Zobacz: "Nawet Dorotka ma serce." Agnieszka Sienkiewicz zdradza nam, co wydarzy się w 12. sezonie "Przyjaciółek"!

 

5/5
Przyjaciółki, Inga, Robert
Instagram

Oczywiście Małgorzata Socha nie musiała specjalnie przytyć do roli Ingi. Po prostu w czasie nagrywania odcinków była w trzeciej ciąży. Tym razem scenarzyści postanowili ukrywać ciążę aktorki. 

 

Będziecie oglądać 12. sezon "Przyjaciółek"?

 

Zobacz: Ślub, drugie dziecko i śmiertelna choroba - co wydarzy się w życiu Zuzy z "Przyjaciółek"?!

Więcej na temat Przyjaciółki