"Przyjaciółki" 11. sezon: Wiktor chce adoptować syna Patrycji! Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki, Zuza, Inga, Patrycja Przyjaciółki
"Przyjaciółki" 11. sezon: Wiktor chce adoptować syna Patrycji!
Polsat
Jak to?!
1/5
"Przyjaciółki" 11. sezon: Wiktor chce adoptować syna Patrycji!
Polsat

 

Już niebawem na ekrany telewizorów trafi 12. sezon kultowego już serialu "Przyjaciółki". Fani nie mogą doczekać się nowych odcinków, zwłaszcza że 11. sezon miał bardzo tajemniczy finał. Przypomnijmy, że Wika (Roma Gąsiorowska) zjawiła się na imprezie zaręczynowej Marii (Ewa Kasprzyk) i powiedziała Indze (Małgorzata Socha), że zrobiła coś strasznego. Wciąż nie wiadomo, o czym mówiła, ale można podejrzewać, że miało to związek z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), mężem Anki (Magda Stużyńska)!

Na szczęście możemy mieć pewność, że sekret wyjaśni się w nowych odcinkach 12. sezonu, bo aktorki i aktorzy już ciężko pracują na planie. Teraz jednak pod znakiem zapytania stanął udział jednej z gwiazd w serialu!

Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, kogo może zabraknąć!

Zobacz: O nie! W 12. sezonie serialu "Przyjaciółki" nie zobaczymy jednej z bohaterek!

2/5
Przyjaciółki
Instagram

 

Okazuje się, że to udział Małgorzaty Sochy jest niepewny! Nie jest tajemnicą, że gwiazda jest w ciąży i przygotowuje się do narodzin trzeciego dziecka. Aktorka ma już dwie córeczki: Zosię i Basię. O ile gwiazda nie zrezygnowała z pracy na planie będąc w błogosławionym stanie, o tyle nie wiadomo, jaką decyzję podejmie po porodzie! 

Zobacz: Co się wydarzy w 12. sezonie "Przyjaciółek"? Sprawdź, kiedy nowe odcinki w Polsacie

3/5
Przyjaciółki
Instagram

 

Aktorka powiedziała w rozmowie z magazynem "Pani", że jeszcze nie wie, jaką decyzję podejmie po porodzie - czy zrobi sobie przerwę od grania, czy od razu wróci do pracy. Wszystko zależy od jej samopoczucia. 

- W tej kwestii nie tworzę akurat wielkich planów. Zobaczymy, jak się wszystko ułoży i jak będę się czuła po porodzie - zdradziła aktorka w magazynie Pani.

Zobacz: Tak wyglądało baby shower Małgorzaty Sochy! Zobaczwyjątkowe zdjęcia 

4/5
Przyjaciółki, Zuza, Inga, Patrycja
Facebook

 

Nie da się ukryć, że dla fanów "Przyjaciółek" byłby to wielki cios, gdyby Małgorzata Socha nie pojawiła się w 13. sezonie! Oficjalnie oczywiście jeszcze nie wiadomo, czy ta seria w ogóle powstanie, będzie to zależało od oglądalności 12. sezonu. Ostatnio jednak Roma Gąsiorowska wyjawiła, że nie może doczekać się powrotu dla plan, sugerując tym samym, że 13. sezony zostanie jednak nagrany!

 

Zobacz: Małgorzata Socha zdradziła płeć trzeciego dziecka! 

5/5
Przyjaciółki
Instagram

 

Myślicie, że Małgorzata Socha zrobi sobie dłuższy urlop macierzyński? Tęsknilibyście za Ingą? 

 

Polecamy: Małgorzata Socha zmieniła fryzurę! To cięcie podzieliło fanów aktorki! 

Więcej na temat Przyjaciółki