Przyjaciółki 11. sezon: Wika zdradza sekret Patrycji Inga, Przyjaciółki Julka, Przyjaciółki Zuza, Przyjaciółki
Przyjaciółki 11. sezon: Wika zdradza sekret Patrycji
1/5
Przyjaciółki 11. sezon: Wika zdradza sekret Patrycji

 

12. sezon "Przyjaciółek" zbliża się wielkimi krokami! Do tej pory mogliśmy jedynie domyślać się, co czeka serialowe bohaterki, teraz w końcu mamy zwiastun, emitowany przez telewizję Polsat! Okazuje się, że choroba Zuzy, nowa praca Anki czy całkiem nowi bohaterowie, to tylko początek! Wydarzenia z 12. sezonu zaskoczą wszystkich miłośników produkcji! Największe zmiany czekają rodzinę Strzeleckich, Patrycję i Zuzę. W życiu Ingi też nie zabraknie rewolucji.

Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, co wydarzy się w nowej serii kultowego już serialu!

 

Zobacz: Jak dobrze pamiętasz 11. sezon "Przyjaciółek"? Rozpoznaj scenę po jednym kadrze!

2/5
Inga, Przyjaciółki
YouTube

 

W 11. sezonie "Przyjaciółek" Inga pracowała w banku. Jej szef zaczął obciążać ją swoimi prywatnymi sprawami, które znacząco mogły wpłynąć na jej życie, m.in. ukrywał się w jej domu z dzieckiem przed byłą żoną. Gdy Inga powiedziała "dość", przeniósł ją do innego działu, jednocześnie... wyznając miłość! Ze zwiastunu dowiadujemy się, że Inga została zwolniona z pracy!

 

Zobacz: Dokończ cytaty z "Przyjaciółek"! To naprawdę BARDZO trudny QUIZ!

3/5
Julka, Przyjaciółki
YouTube

 

Wydarzenia w życiu Julki na pewno was zaskoczą! Okazuje się, że córka Anki i Pawła... urodzi dziecko! To prawdziwy szok! Zobaczcie w zwiastunie urocze dziecko Julki! Niestety, wszystko wskazuje na to, że to nie będzie spełnione macierzyństwo...

 

Zobacz: O nie! W 12. sezonie serialu "Przyjaciółki" nie zobaczymy jednej z bohaterek!

4/5
Zuza, Przyjaciółki
YouTube

Życie Zuzy w 12. sezonie również całkowicie się zmieni. Już wiadomo, że zachoruje na raka. Teraz wyszło na jaw, że będzie mogła liczyć na wsparcie Jaśka! Ukochany wróci do niej i oświadczy się jej. Scena zaręczyn pokazana w zwiastunie wzrusza do łez!

 

Zobacz: Zuza wróci do Janka! Jednak bohaterkę "Przyjaciółek" czeka też prawdziwy dramat!

5/5
Polsat

 

Nie zapominajmy o Patrycji, która wreszcie przejrzy na oczy i złoży pozew o rozwód. Ciekawe, co skłonio ją do podjęcia tej decyzji?

 

Zobacz: Nowa postać w "Przyjaciółkach"! Zostanie kochanką Pawła?! Seksowna blondynka zbliży się do męża Anki

Więcej na temat Przyjaciółki