Przyjaciółki: Patrycja spadnie ze schodów przez pijanego Wiktora Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"? Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"? Przyjaciółki, Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Polsat
1/5
Polsat

W 12. sezonie "Przyjaciółek" losy bohaterek wywołają ogromne emocje u fanów. Zza kulis powstawania nowych odcinków nieustannie dochodzą  do nas szokujące informacje. Wszyscy widzowie już wiedzą, że Zuza (Anita Sokołowska) będzie zmagać się ze śmiertelną chorobą, Julka (Nicole Bogdanowicz) urodzi dziecko, a Inga (Małgorzata Socha) straci pracę. Życie nie oszczędzi również Patrycji, która jednak podejmie najważniejszą decyzję w swoim życiu - zostawi męża-tyrana! Poznajcie więcej szczegółów na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Gwiazdy "Przyjaciółek" zakończyły już pracę na planie 12. sezonu?! Nowe odcinki zostaną wyemitowane wcześniej?!

2/5
Przyjaciółki: Patrycja spadnie ze schodów przez pijanego Wiktora
mat. prasowe

Wydawało się, że to będzie wielka miłość. Patrycja poznała Wiktora, gdy chciała walczyć z byłą kochanką swojego zmarłego tragicznie męża Michała. Wiktor miał zajmować się sądową sprawą Patrycji. Do tego jednak nie doszło, ale prawnik i wdowa poczuli do siebie chemię. Niestety, bardzo szybko okazało się, że Wiktor jest tyranem, który uzależnił od siebie Patrycję. Nieustanne manipulacje doprowadziły kobietę do całkowitej uległości. Wiktor kilka razy uderzył Patrycję. 

Zobacz: Jak dobrze pamiętasz 11. sezon "Przyjaciółek"? Rozpoznaj scenę po jednym kadrze!

3/5
Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"?

Atak Wiktora na Patrycję skończył się tragicznie - kobieta trafiła do szpitala i poroniła. Wiktor oskarżał swoją żonę, że wszystko przez zatajenie informacji o ciąży! Patrycja brała na siebie całą winę za wszystkie kryzysy i ataki na tle emocjonalnym oraz fizycznym w związku.

Zobacz: Jak dobrze znasz aktorki, które grają w "Przyjaciółkach"? Zrób nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę!

4/5
Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"?

Okazuje się jednak, że w 12. sezonie Patrycja w końcu się otrząśnie i postanowi rozwieść się z Wiktorem! Zobaczcie zwiastun:

 

Więcej na temat Przyjaciółki