Przyjaciółki grupowe zdjęcie Przyjaciółki grupowe zdjęcie Przyjaciółki grupowe zdjęcie Przyjaciółki Przyjaciółki
Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Mat. prasowe
1/5
Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Mat. prasowe

12. sezon "Przyjaciółek" zbliża się wielkimi krokami. Już 6 września zobaczymy 1. odcinek nowej serii (czyli 135. odcinek ogółem), który bez wątpienia nie tylko wzbudzi ogromne emocje, ale także rozwiąże wiele tajemnic. Wreszcie dowiemy się, co złego zrobiła Wika (Roma Gąsiorowska), a także jak potoczyły się dalsze losy czterech "Przyjaciółek". Przede wszystkim okazuje się, że akcja 12. sezonu rozpocznie się aż 1,5 roku później od momentu zakończenia 11. serii! Co będzie się działo w 1. odcinku? Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii. Gwarantujemy - będziecie zaskoczeni!

Zobacz: "Przyjaciółki" pobiły zabawny rekord! Nigdy nie zgadniesz, co zdradziła nam Anita Sokołowska

2/5
Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Mat. prasowe

Już w 1. odcinku dowiemy się, że Patrycja otwiera własny salon fryzjerski. Oznacza to tylko jedno - rozstała się z Wiktorem na dobre! W przeciwnym wypadku zaborczy mąż-tyran nigdy w życiu nie pozwoliłby jej na taki krok. Niestety, mimo że Patrycja zaczyna nowy etap w życiu, nie będzie miała lekko! Już na początku napotka na niespodziewane problemy. 

Zobacz: To naprawdę koniec! Patrycja rozwiedzie się z Wiktorem w 12. sezonie "Przyjaciółek"!

3/5
Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Mat. prasowe

Z kolei Inga będzie bezrobotna i będzie żyć z alimentów. Jak się okazuje, zostanie zwolniona z banku razem z Żółkowskim! Wszystko przez rzekomy romans… Ta sytuacja fatalnie wpłynie na Ingę, która przytyje, nie będzie się mieścić w żadne ubrania i co chwilę będzie próbować nowych diet!

Zobacz: Dramat Ingi z "Przyjaciółek"! Straci pracę i będzie żyć z alimentów

4/5
Przyjaciółki

W życiu Anki też nie będzie lekko! Co prawda została babcią - jej córka Julka urodziła synka Oliwiera, jednak znów będzie miała problemy z Pawłem! Jej mąż nie będzie mieć pracy i zacznie sięgać po alkohol… Puste butelki Anka będzie znajdować wśród kosmetyków dla niemowlaka! 

Zobacz: Zuza się zaręczy, Julka urodzi dziecko, a Patrycja... Zobaczcie zwiastun nowego sezonu "Przyjaciółek"!

5/5
Przyjaciółki
Facebook

Tymczasemu Zuzy pozorna sielanka. Zuza znów zwiąże się z Jaśkiem i urodzi drugie dziecko. Będzie się spełniać w życiu prywatnym i zawodowym. Jak wiemy, nie na długo… (Przeczytajcie: Szokujące zdjęcia chorej Zuzy z "Przyjaciółek"! Tak będzie wyglądać w 12. sezonie)

 

Czekacie na 12. sezon „Przyjaciółek”?

 

Zobacz: Ta scena z "Przyjaciółek" doprowadzi fanów do łez! Zobacz wzruszający zwiastun 12. sezonu!

Więcej na temat Przyjaciółki