Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki
Przyjaciółki
Facebook
1/5
Przyjaciółki
Facebook

Wszyscy miłośnicy kultowego już serialu "Przyjaciółki" długo czekali na tę wiadomość! Już w końcu wiemy, kiedy startuje 12. sezon! Dowiemy się, jak dalej potoczyły się losy Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Zuzy (Anita Sokołowska) i Anki (Magda Stużyńska). Przypomnijmy, że 11.  sezon zakończył się szokującą  sceną, podczas której Wika (Roma Gąsiorowska) wyjawiła Indze, że "zrobiła coś strasznego". Można podejrzewać, że miało to związek z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), mężem Anki! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, kiedy poznamy rozwiązanie tej zagadki!

Zobacz: Jak dobrze znasz aktorki, które grają w "Przyjaciółkach"? Zrób nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę!

2/5
Przyjaciółki
Facebook

Okazuje się, że 1. odcinek 12. sezonu już w czwartek, 6 września! Jesteśmy pewni, że widzowie będą zaskoczeni wieloma wątkami. Niektóre z nich będą wyjątkowo szokujące, a także niezwykle poruszające. Poznajcie szczegóły 12. sezonu "Przyjaciółek" na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Nowy mężczyzna w życiu Patrycji z "Przyjaciółek". To on zniszczy jej związek z Wiktorem?!

3/5
Przyjaciółki
Instagram

Od dłuższego już czasu wiadomo, że Zuza przeżyje największą tragedię - wykryje w swojej piersi guzek podczas rutynowego badania. Będzie przerażona, zwłaszcza że jej mama miała raka piersi. Szybko potwierdzą się jej czarne myśli - to będzie nowotwór! Zuza stoczy ciężką walkę o życie!

Zobacz: Szokujące zdjęcia chorej Zuzy z "Przyjaciółek"! Tak będzie wyglądać w 12. sezonie

4/5
Przyjaciółki
mat.pras. Polsat

Patrycji też nie będzie lekko. W końcu podejmie ważną decyzję i odejdzie od Wiktora! Patrycja zdecyduje się na rozwód, choć jeszcze nie wiadomo, co ją do tego skłoni. Do tej pory wybaczała mu wszystko, nawet przemoc fizyczną.

Zobacz: Nowy mężczyzna w życiu Patrycji z "Przyjaciółek". To on zniszczy jej związek z Wiktorem?!

5/5
Przyjaciółki
mat.pras. Polsat

Sporym zaskoczeniem będzie na pewno wątek Julki, która... urodzi dziecko!

 

Czekacie na 12. sezon "Przyjaciółek"?

 

Zobacz: Zuza się zaręczy, Julka urodzi dziecko, a Patrycja... Zobaczcie zwiastun nowego sezonu "Przyjaciółek"!

Więcej na temat Przyjaciółki