Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki
Przyjaciółki
Facebook
1/5
Przyjaciółki
Facebook

Przed nami 12. sezon "Przyjaciółek"! Fani z niecierpliwością czekają na nowe odcinki, zwłaszcza że zza kulis dobiegają nas niepokojące informacje! Nie jest już żadną tajemnicą, że 12. sezon będzie pełen emocji, a wiele scen wyciśnie widzom łzy i złamie serca! Wiadomo już, że Zuza (Anita Sokołowska) będzie miała raka i zacznie walczyć o życie. Pewne jest też, że zaręczy się z Jankiem (Marek Bukowski). Inga (Małgorzata Socha) straci pracę, a Julka (Nicole Bogdanowicz) córka Anki (Magda Stużyńska) urodzi dziecko! Teraz pozostaje tylko pytanie, kiedy to wszystko zobaczymy na ekranie i czy gwiazdy "Przyjaciółek" już skończyły pracę nad 12. serią? Już to wiemy! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Szokujące zdjęcia chorej Zuzy z "Przyjaciółek"! Tak będzie wyglądać w 12. sezonie

2/5
Przyjaciółki
Instagram

Nicole Bogdanowicz, czyli serialowa Julka właśnie poinformowała swoich fanów na Instagramie, że zakończyła zdjęcia do 12. sezonu "Przyjaciółek". Napisała również, że nowe odcinki serialu już we wrześniu, a to jest najważniejsza wiadomość, na którą czekali wszyscy miłośnicy serialu.

Halo? Odbiór! Na horyzoncie wypatrzyliśmy już koniec zdjęć do XII sezonu „Przyjaciółek”. Melduję, że nowe odcinki od września! 📺🍿
Tęsknicie za nami trochę?  - napisała.

 

Zobacz: Jak dobrze znasz aktorki, które grają w "Przyjaciółkach"? Zrób nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę! 

3/5
Przyjaciółki
Instagram

Okazuje się jednak, że nie wszyscy zakończyli już pracę nad serialowym planie! Joanna Liszowska napisała, że do końca zdjęć jeszcze tydzień! Oznacza to, że swoją pracę zakończy niemal przed samą premierą 1. odcinka 12. sezonu!

Asfalt wrze...praca wre🤣😂😆12 sezon Przyjaciółek wciąż w przygotowaniu...ale to już prawie ostatni tydzień😉
Pozdrawiamy wszystkich,którzy pracują zamiast leżeć plackiem gdzieś nad wodą...och...pomarzyć można😂😘😘😘 - napisała aktorka.

Zobacz: Jak dobrze znasz bohaterów serialu "Przyjaciółki"? Rozpoznaj ich po krótkich opisach! 

4/5
Przyjaciółki
Instagram

Należy więc uzbroić się w cierpliwość, bo z pewnością warto czekać na nowe odcinki "Przyjaciółek"! 

Zobacz: Jedna z gwiazd zniknie z "Przyjaciółek"?! To może być cios dla fanów serialu

Więcej na temat Przyjaciółki