Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"? Przyjaciółki, Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg Przyjaciółki, Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg Przyjaciółki, Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"?
1/5
Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"?

 

Już niebawem telewizja Polsat wyemituje 12. sezon kultowego już serialu "Przyjaciółki". Nowe odcinki dostarczą nam mnóstwo emocji i podniosą ciśnienie wiele razy, o czym świadczy najnowszy zwiastun 12. serii. Wiadomo już, że Zuza (Anita Sokołowska) zachoruje na raka i będzie walczyć o życie, Julka (Nicole Bogdanowicz) urodzi dziecko, a Inga (Małgorzata Socha) straci pracę. Zmiany czekają także Patrycję (Joanna Liszowska), która jest w toksycznym związku z Wiktorem (Paweł Deląg). W życiu Patrycji pojawi się nowy mężczyzna i wszystko wskazuje na to, że to on zniszczy do końca jej relację z ukochanym. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz też: Gwiazdy "Przyjaciółek" zakończyły już pracę na planie 12. sezonu?! Nowe odcinki zostaną wyemitowane wcześniej?!

 

2/5
Przyjaciółki, Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Instagram

 

W życiu Patrycji pojawi się... teść, w którego wciela się Tadeusz Huk. Mimo że Patrycja jest z Wiktorem już od dawna, dopiero teraz pozna jego ojca. Co ciekawe, mężczyzna nie pojawił się na ślubie własnego syna, więc można się spodziewać, że między Wiktorem a ojcem coś zaszło. Być może teść Patrycji również jest tyranem?

 

Zobacz: Jak dobrze znasz bohaterów serialu "Przyjaciółki"? Rozpoznaj ich po krótkich opisach!

 

3/5
Przyjaciółki, Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Instagram

 

Patrycja i Wiktor przyjdą jednak na ślub ojca. Można się spodziewać, że właśnie wtedy dowiemy się, dlaczego mężczyzna dopiero teraz zjawił się w ich życiu. 

Zobacz: Jak dobrze znasz aktorki, które grają w "Przyjaciółkach"? Zrób nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę!

 

4/5
Przyjaciółki, Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Instagram

 

Nie jest tajemnicą, że w 12. sezonie rozpadnie się związek Patrycji i Wiktora. Ciekawe, czy teść przyczyni się do tego i sprawi, że Patrycja podejmie w końcu najważniejszą decyzję w życiu?

 

Zobacz: Ta scena z "Przyjaciółek" doprowadzi fanów do łez! Zobacz wzruszający zwiastun 12. sezonu!

 

5/5
Polsat

Jak waszym zdaniem potoczą sie losy Patrycji?

Zobacz: Jak dobrze pamiętasz 11. sezon "Przyjaciółek"? Rozpoznaj scenę po jednym kadrze!

Więcej na temat Przyjaciółki