Funkcjonariusz CBŚP
East News
TYLKO U NAS

Prokuratura potwierdza: Projektant gwiazd zatrzymany w sprawie oszustw! Mamy komentarz!

Prokuratura potwierdza: Projektant gwiazd zatrzymany w sprawie oszustw! Mamy komentarz!

Jak informuje TVP Info projektant Łukasz J. został zatrzymany w związku działalnością zorganizowanej grupy przestępczej, która miała zajmować się oszustwami podatkowymi i praniem brudnych pieniędzy. Projektant jest jedną z dziesięciu osób, które zostały zatrzymane w tej sprawie. Jak donosi TVP Info przez działalność grupy przestępczej Skarb Państwa miał stracić co najmniej 1,5  mln złotych. 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

Znany projektant zatrzymany. Chodzi o Łukasza J.

Według doniesień TVP Info funkcjonariusze szczecińskiego CBŚP, Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego, Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim i Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie prowadzą śledztwo w sprawie gangu, który w latach 2013-2017 miał zajmować się praniem brudnych pieniędzy i oszustwami podatkowymi. Zatrzymanym osobom przedstawiono już zarzuty, za które grozi nawet 10 lat więzienia. Służby przeszukały mieszkania i firmy podejrzanych osób. Śledczy do tej pory nie poinformowali, o co dokładnie jest podejrzewany projektant gwiazd, Łukasz J. 

Kontrolowane przez członków grupy firmy, deklarowały zyski niższe niż rzeczywiste, a dzięki fikcyjnym fakturom mającym odzwierciedlać obrót gospodarczy między tymi podmiotami, legalizowano tak zdobyte zyski - informuje TVP Info. 

Rzecznik Prasowy Prokuratury Regionalnej w Szczecinie, Marcin Lorenc, w rozmowie z Party.pl potwierdził informacje TVP Info:

Wśród zatrzymanych jest projektant Łukasz J. Trwają czynności wyjaśniające. Nie mogę zdradzać żadnych szczegółów - mówi nam Lorenc.

O kim pisze TVP? W artykule ukazał się fragment wskazujący na Łukasza Jemioła:

Media donosiły, także o tym, że J. namówił do współpracy jedną z byłych Pierwszych Dam. Sam projektant był także uczestnikiem reality show w prywatnej stacji telewizyjnej - czytamy.

Sam Łukasz Jemioł zdecydowanie zaprzecza informacjom!

Wszystko jest ok. Mój PR wszystko zdementował - napisał do nas Łukasz. 

Rzeczywiście, management Jemioła stanowczo odcina się od informacji TVP:

Łukasz siedzi w domu, a jutro leci do Barcelony. Są to bardzo krzywdzące informacje szkodzące wizerunkowi mojego klienta - mówi nam menadżerka Łukasza.

O jakiego więc Łukasza J. chodzi? Tego na razie nie wiadomo. Jak informował dziennikarz TVN24 do zatrzymań doszło już w zeszłym tygodniu, ale prokuratura dopiero teraz o nich poinformowała. Znany projektant Łukasz J.  został zwolniony za poręczeniem majątkowym. 

Wśród 10 zatrzymanych osób jest warszawski adwokat, a także Łukasz J. projektant mody współpracujący ze znanymi polskimi celebrytami. Te osoby zostały zatrzymane, w przypadku dwóch zastosowano tymczasowe aresztowanie na okres dwóch miesięcy, a w przypadku m.in. Łukasza J. i pozostałych zatrzymanych mowa o poręczniach majątkowych w kwotach od 10 tys. złotych do nawet 150 tys. złotych. Do tego zakaz kontaktowania się podejrzanych ze sobą i zakaz wyjeżdżania z kraju- relacjonował dziennikarz TVN24. 

Zobacz także: Co ze sprawą Jarosława Bieniuka? Jest nowy komentarz prokuratury!

Znamy projektant gwiazd został zatrzymany.

Policja
East News

 

Policja wciąż poszukuje 5-letniego Dawida Żukowskiego
East News
Newsy
200 tysięcy długu, awantury po nocach, rozpad małżeństwa. Policja ujawnia nowe fakty na temat rodziców Dawidka!
200 tysięcy długu, awantury po nocach, rozpad małżeństwa. Policja ujawnia nowe fakty na temat rodziców Dawidka!

Od tygodnia trwają poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego. Chłopiec po raz ostatni był widziany w środę 10 lipca wraz z jego ojcem w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Niedługo potem mężczyzna popełnił samobójstwo . Matka chłopca zgłosiła jego zaginięcie niedługo po tym, jak dostała od męża sms-a, w którym ten poinformował ją, że już nigdy nie zobaczy Dawidka. Policja wciąż nie traci nadziei, że natrafi gdzieś na ślad 5-latka. Rozpatrywane są różne scenariusze. Niemal codziennie funkcjonariusze wpadają na nowy trop. Niewykluczone, że ojciec dziecka skrupulatnie zaplanował całą akcję. Dlaczego zrobił to własnemu dziecku? Odpowiedzi możemy nigdy nie poznać... Zobaczcie, co jeszcze udało nam się ustalić w tej sprawie! 5-letni Dawidek zaginął 10 lipca Ojciec chłopca popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg Zobacz także:  Wiadomo, jak wyglądały ostatnie chwile ojca Dawida! Znalazł słup i czekał na pociąg

Kamil Durczok spowodował wypadek
Newsy
Kamil Durczok jechał z pasażerką i miał w aucie broń? Nowe informacje w sprawie zatrzymania dziennikarza
Kamil Durczok jechał z pasażerką i miał w aucie broń? Nowe informacje w sprawie zatrzymania dziennikarza

Kamil Durczok  26 lipca spowodował kolizję. Po przebadaniu przez policję okazało się, że ma aż 2,6 promila w wydychanym powietrzu . Prokuratura skierowała wniosek o areszt tymczasowy, który sąd uchylił i dziennikarz mógł wyjść do domu za poręczeniem majątkowym w wysokości 15 tys. zł. Na światło dzienne wychodzą jednak kolejne szczegóły dotyczące zdarzenia na trasie A1 z udziałem BMW prowadzonym przez Kamila Durczoka! Początkowo pojawiła się informacja, że 51-latek w aucie znajdował się sam. Teraz okazuje się, że w feralnej podróży mogła towarzyszyć mu 20-letnia kobieta! A samochodzie był przewożony też pies...

Łukasz Jemioł
Newsy
Łukasz Jemioł wydał oświadczenie w sprawie zatrzymania przez CBŚP! Zobaczcie, co napisał projektant gwiazd!
Łukasz Jemioł wydał oświadczenie w sprawie zatrzymania przez CBŚP! Zobaczcie, co napisał projektant gwiazd!

We wtorek rano polskie media obiegła wiadomość o zatrzymaniu dziesięciu osób w związku z działalnością zorganizowanej grupy przestępczej, która miała zajmować się oszustwami podatkowymi i praniem brudnych pieniędzy. Jak informowało TVP info wśród osób, które zostały zatrzymane, był znany projektant gwiazd Łukasz J.  Okazało się, że chodzi o Łukasza Jemioła. Sam projektant w rozmowie z Party.pl początkowo zaprzeczał, jakoby był związany z głośną sprawą. Jednak teraz w sieci pojawiło się jego oficjalne oświadczenie, w którym przyznaje, że w zeszłym tygodniu rzeczywiście składał wyjaśnienia w prokuraturze. Zobaczcie poniżej! Oświadczenie Łukasza Jemioła Kiedy w mediach pojawiły się pierwsze wiadomości o zatrzymaniu słynnego projektanta, sam Łukasz Jemioł, zapewniał, że nie jest osobą, o której rozpisują się dziennikarze. Menedżerka projektanta w rozmowie z nami skomentowała plotki na jego temat.  Łukasz siedzi w domu, a jutro leci do Barcelony. Są to bardzo krzywdzące informacje szkodzące wizerunkowi mojego klienta - mówiła nam menedżerka Łukasza. Po jakimś czasie okazało się, że do zatrzymania projektanta doszło, ale rzeczywiście nie dzisiaj tylko kilka dni wcześniej. Reporter TVN24 na antenie przyznał, że Łukasz Jemioł został zwolniony za poręczeniem majątkowym.  Wśród 10 zatrzymanych osób jest warszawski adwokat, a także Łukasz J. projektant mody współpracujący ze znanymi polskimi celebrytami. Te osoby zostały zatrzymane, w przypadku dwóch zastosowano tymczasowe aresztowanie na okres dwóch miesięcy, a w przypadku m.in. Łukasza J. i pozostałych zatrzymanych mowa o poręczeniach majątkowych w kwotach od 10 tys. złotych do nawet 150 tys. złotych. Do tego zakaz kontaktowania się podejrzanych ze sobą i zakaz wyjeżdżania z...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner