Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Jarosław Bieniuk w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy

Co ze sprawą Jarosława Bieniuka? Jest nowy komentarz prokuratury!

Co ze sprawą Jarosława Bieniuka? Jest nowy komentarz prokuratury!

W połowie kwietnia br. polskie media obiegła szokująca wiadomość dotycząca Jarosława Bieniuka. Były piłkarz został zatrzymany przez policję i spędził noc w izbie zatrzymań. Okazało się wówczas, że znajoma Bieniuka oskarża go o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Prokuratura  postawiła mu zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”, ale były piłkarz nie został oskarżony o napaść seksualną. Rozpoczęło się śledztwo, które miało zakończyć się w poniedziałek 30 września. Czy śledczy rzeczywiście zakończyli już swoje działania?

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Co ze sprawą Jarosława Bieniuka?

Jarosław Bieniuk od samego początku nie zgadza się z oskarżeniami Sylwii S. Sportowiec po wyjściu z izby zatrzymań wydał oświadczenie, w którym zapewniał, że jest niewinny.

(...) Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych - pisał Jarosław Bieniuk. 

Z czasem w mediach zaczęły pojawiać się nowe doniesienia w sprawie Bieniuka. Jak informował "Super Express", śledczy dotarli m.in. do nagrania ze wspólnej nocy sportowca i modelki. Zabezpieczono również monitoring z hotelu, w którym pojawili się Bieniuk i jego znajoma. Czy dziś śledczy zebrali już wszystkie dowody w sprawie? Niestety nie. Jak informuje "Fakt", śledztwo zostało przedłużone o kolejne tygodnie i ma potrwać jeszcze co najmniej do końca października. 

Prokurator prowadzący sprawę wciąż czeka na wyniki ekspertyzy telekomunikacyjnej – dziennik cytuje prok. Grażynę Wawryniuk z prokuratury okręgowej w Gdańsku.

Wciąż więc nie wiadomo, jak zakończy się sprawa Jarosława Bieniuka i modelki Sylwii S. Czy wkrótce dowiemy się, co tak naprawdę wydarzyło się w nocy z 12 na 13 kwietnia? 

Zobacz także: Jarosław Bieniuk skomentował oskarżenia o gwałt! "To koszmar! Mam nadzieję, że się skończy. Nie jestem osobą agresywną"

Znajoma Jarosława Bieniuka oskarża go o gwałt

Jarosław Bieniuk oskarżony przez modelkę
ONS

Były piłkarz zapewnia, że jest niewinny

Jarosław Bieniuk na finale WOŚP
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska na premierze w kinie
ONS.pl
Newsy
O samotności, wychowywaniu dzieci i stracie ukochanej - zobacz, co zdradził ostatnio Jarosław Bieniuk!
O samotności, wychowywaniu dzieci i stracie ukochanej - zobacz, co zdradził ostatnio Jarosław Bieniuk!

Jarosław Bieniuk po raz pierwszy udzielił wywiadu, w którym tak otwarcie opowiedział o swoim życiu po śmierci Ani Przybylskiej . Były piłkarz stracił ukochaną trzy lata temu, gdy 5 października 2014 roku aktorka przegrała walkę z chorobą nowotworową. W najnowszym wywiadzie dla portalu WeMen, Bieniuk zdradził, że po śmierci Ani potrzebował pomocy specjalistów. Korzystałem z pomocy psychologów. Nadal to robię. Ale to pomoc tylko na zasadzie rozmowy. Podczas spotkania nawet z najlepszym psychologiem na świecie też nie uzyskasz odpowiedzi na pytanie „dlaczego tak się stało?”. Na terapii możesz sobie pomóc poznając mechanizmy myślenia, które w traumatycznych sytuacjach zwykle się pojawiają. Kiedy jesteś ich świadom, wiesz jak się bronić, żeby nie wejść w ślepy zaułek. Tylko tyle możesz dla siebie zrobić - wyznał Jarosław Bieniuk w wywiadzie. Bieniuk opowiedział też o swoich dzieciach, walce z paparazzi i swoim związku z Martyną Gliwińską. Zobaczcie wideo! ZOBACZ:  Nowa partnerka Jarosława Bieniuka wspomina Anię Przybylską w dniu jej śmierci: "Zawsze mi obca, a jednak bliska"   Jarosław Bieniuk opowiedział o tym, jak sobie radzi po śmierci Ani Przybylskiej  

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Instagram
Newsy
Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostaną rodzicami! Oto historia ich burzliwej miłości
Martyna Gliwińska jest gotowa na samotne macierzyństwo. Dlaczego nie jest w związku z Jarosławem Bieniukiem, ojcem dziecka?

Już za kilka miesięcy Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem. Jego była dziewczyna, a obecna przyjaciółka jest w błogosławionym stanie. Niestety, Martyna Gliwińska szykuje się do samotnego macierzyństwa, ponieważ piłkarz nie interesuje się nią i dzieckiem. Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem - powiedziała Martyna w rozmowie z "Na Żywo".  Pamiętacie, jak Martyna i Jarosław się poznali? Przypomnijmy historię ich przyjaźni, która zmieniła się w związek, by znów skończyć się... na przyjaźni. Czy para ze względu na pociechę wróci do siebie?

Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN
East News
Newsy
Jest nagranie ze spotkania Jarosława Bieniuka i Sylwii Sz. Co na nim widać?
Jest nagranie ze spotkania Jarosława Bieniuka i Sylwii Sz. Co na nim widać?

To jeszcze nie koniec głośnej sprawy Jarosława Bieniuka, który ponad dwa miesiące temu został zatrzymany i spędził noc w izbie zatrzymań. Okazało się wówczas, że znajoma mężczyzny oskarża go o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Po wielu godzinach przesłuchań Jarosław Bieniuk opuścił izbę zatrzymań, a prokuratura postawiła mu zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”- były piłkarz nie został oskarżony o napaść seksualną. Ostatnio "Super Express" poinformował, że według ustaleń śledczych podczas wspólnej nocy Bieniuka i Sylwii Sz. doszło do stosunku seksualnego, ale jak donosi dziennik, nie ma podstaw, żeby uznać, że doszło do tego wbrew woli Sylwi Sz. Teraz dziennikarze dotarli do nowych szczegółów sprawy! Jest nagranie ze wspólnej nocy Bieniuka i jego znajomej Według najnowszych doniesień "Super Expressu", nagranie ze wspólnej nocy Jarosława Bieniuka i Sylwii Sz. ma być kluczowym dowodem w sprawie byłego piłkarza.  Widać na nim, jak Sylwia Sz. znajduje się w łazience, nie jest jednak skrępowana, jak miała wcześniej zeznać - zdradza informator dziennika.  Źródło dziennika dodaje, że w telefonie Jarosława Bieniuka śledczy znaleźli erotyczne zdjęcia wysłane w  przeszłości przez Sylwię Sz. To ponoć również może działać na korzyść mężczyzny. Dlaczego? To także ważny dowód, bo wcześniej zeznała, że przed kwietniowym spotkaniem nie wysyłała mu takich zdjęć- przyznaje informator "Super Expressu". Według "Super Expressu" śledczy podejrzewają, że Jarosław Bieniuk został wrobiony w gwałt. Przypominamy, że mężczyzna już po wyjściu z izby zatrzymań wydał oświadczenie, w którym zapewniał, że jest niewinny. Oskarżenia te są nieprawdziwe i...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner