Agnieszka Radwańska i Dawid Celt - zdjęcia ze ślubu
East News

Jakie prezenty ślubne dostali Agnieszka Radwańska i Dawid Celt? Najbardziej zaskoczył prezent od... Łukasza Kubota!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt - zdjęcia ze ślubu
East News

Za nami ślub roku! Agnieszka Radwańska wyszła za mąż za swojego narzeczonego Dawida Celta. Ceremonia odbyła się w krakowskim kościele na Skałce, a wesele w dworku w Tomaszowicach. Na ślubie pary bawiło się ponad 130 osób, a wśród gości znalazły się gwiazdy m.in. Małgorzata Socha czy Tomasz Hajto. Choć od uroczystości minął ponad tydzień, w mediach wciąż pojawiają się nowe szczegóły ślubu. Tym razem wyszło na jaw, jakie prezenty ślubne dostała młoda para. 

ZOBACZ: 6,5 tysiąca kamieni, 100 metrów jedwabiu.... Ile kosztowała suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej?

Jakie prezenty ślubne dostali Agnieszka Radwańska i Dawid Celt? 

Mama Agnieszki Radwańskiej, Katarzyna chętnie opowiada o weselu, swoim zięciu Dawidzie oraz o prezentach, które otrzymała jej córka i jej mąż w dniu ślubu. 

- Cały jeden pokój mam zajęty prezentami. Wśród nich jest chyba 6-7 obrazów. Największy kłopot mieliśmy z podarunkiem od... Łukasza Kubota. Dał młodym piękną, dużą, porcelanową świnkę-skarbonkę wypełniona po brzegi... 5-złotówkami! Młodzi zostali też obdarowani m.in wazonem Rosenthala, kieliszkami z kryształkami Swarovskiego czy filiżankami do kawy - mówiła w rozmowie z portalem "Nasze Miasto" mama tenisistki, Katarzyna Radwańska.

Mama tenisistki zdradziła też, że namawia córkę i zięcia, żeby pojechali w podróż poślubną do Sopotu, gdzie Agnieszka kupiła ostatnio mieszkanie. 

- Była tam tylko raz, z sześcioma przyjaciółkami, na wieczorze panieńskim tydzień przed ślubem - zdradza pani Katarzyna. 

Jednak na razie, Agnieszka i jej mąż nie mogą pozwolić sobie na dłuższą podróż, bo tenisistka jest w trakcie sezonu i przygotowuje się do turnieju Rogers Cup w Toronto. Dopiero, gdy skończy się sezon, Agnieszka i jej mąż będą mogli pozwolić sobie na dłuższy wyjazd tylko we dwoje. 

ZOBACZ: Był bajkowy ślub, a teraz pora na dziecko? Agnieszka Radwańska zdradza, czy planuje ciążę!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobrali się w Krakowie 

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Na weselu pary bawiło się 130 gości, a wśród nich gwiazdy

Małgosia Socha bawi się z Radwańską i Celtem na poprawinach! Zobaczcie jej sukienkę! To Tara Jarmon

Jakie prezenty ślubne dostali państwo młodzi?

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt

 

Więcej na temat Agnieszka Radwańska
Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22