Agnieszka Radwańska i Dawid Celt - zdjęcia ze ślubu
East News

Jakie prezenty ślubne dostali Agnieszka Radwańska i Dawid Celt? Najbardziej zaskoczył prezent od... Łukasza Kubota!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt - zdjęcia ze ślubu
East News

Za nami ślub roku! Agnieszka Radwańska wyszła za mąż za swojego narzeczonego Dawida Celta. Ceremonia odbyła się w krakowskim kościele na Skałce, a wesele w dworku w Tomaszowicach. Na ślubie pary bawiło się ponad 130 osób, a wśród gości znalazły się gwiazdy m.in. Małgorzata Socha czy Tomasz Hajto. Choć od uroczystości minął ponad tydzień, w mediach wciąż pojawiają się nowe szczegóły ślubu. Tym razem wyszło na jaw, jakie prezenty ślubne dostała młoda para. 

ZOBACZ: 6,5 tysiąca kamieni, 100 metrów jedwabiu.... Ile kosztowała suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej?

Jakie prezenty ślubne dostali Agnieszka Radwańska i Dawid Celt? 

Mama Agnieszki Radwańskiej, Katarzyna chętnie opowiada o weselu, swoim zięciu Dawidzie oraz o prezentach, które otrzymała jej córka i jej mąż w dniu ślubu. 

- Cały jeden pokój mam zajęty prezentami. Wśród nich jest chyba 6-7 obrazów. Największy kłopot mieliśmy z podarunkiem od... Łukasza Kubota. Dał młodym piękną, dużą, porcelanową świnkę-skarbonkę wypełniona po brzegi... 5-złotówkami! Młodzi zostali też obdarowani m.in wazonem Rosenthala, kieliszkami z kryształkami Swarovskiego czy filiżankami do kawy - mówiła w rozmowie z portalem "Nasze Miasto" mama tenisistki, Katarzyna Radwańska.

Mama tenisistki zdradziła też, że namawia córkę i zięcia, żeby pojechali w podróż poślubną do Sopotu, gdzie Agnieszka kupiła ostatnio mieszkanie. 

- Była tam tylko raz, z sześcioma przyjaciółkami, na wieczorze panieńskim tydzień przed ślubem - zdradza pani Katarzyna. 

Jednak na razie, Agnieszka i jej mąż nie mogą pozwolić sobie na dłuższą podróż, bo tenisistka jest w trakcie sezonu i przygotowuje się do turnieju Rogers Cup w Toronto. Dopiero, gdy skończy się sezon, Agnieszka i jej mąż będą mogli pozwolić sobie na dłuższy wyjazd tylko we dwoje. 

ZOBACZ: Był bajkowy ślub, a teraz pora na dziecko? Agnieszka Radwańska zdradza, czy planuje ciążę!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobrali się w Krakowie 

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Na weselu pary bawiło się 130 gości, a wśród nich gwiazdy

Małgosia Socha bawi się z Radwańską i Celtem na poprawinach! Zobaczcie jej sukienkę! To Tara Jarmon

Jakie prezenty ślubne dostali państwo młodzi?

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt

 

Więcej na temat Agnieszka Radwańska
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30