Prezent dla Justina Timberlake'a
Facebook

Władze Gdańska przygotowały "stylowy" prezent dla Justina. Znany bloger załamany podarunkiem

Prezent dla Justina Timberlake'a
Facebook

Dosłownie za kilka godzin rozpocznie się największe muzyczne wydarzenie tego roku w Polsce - w Gdańsku wystąpi Justin Timberlake. Artysta przyleciał do naszego kraju już w niedzielę w nocy, a dziś jego sceniczne popisy obejrzy ponad czterdzieści tysięcy widzów. Przypomnijmy: Dziś wielki koncert Justina w Polsce. Zaskoczył wszystkich swoją garderobą

Faktem wizyty tak wielkiej gwiazdy przejęci są nie tylko fani Timberlake''a, ale też władze miasta Gdańsk, które zrobiły wszystko, aby wokalista wspominał swoją wizytę jak najlepiej. Przygotowały nawet dla niego prezent - na Facebooku pojawiło się zdjęcie kapelusza, który został wręczony dziś Justinowi. "Stylowy" podarunek nie wzbudził zachwytu internautów, a już na pewno nie krytyków mody. Znany bloger Tobiasz Kujawa załamał ręce nad pomysłem trójmiejskich urzędników.
 

Prezent od Miasta Gdańsk dla Justin Timberlake''a... A nie lepiej było wręczyć zgrabny Klucz do Miasta i na wszelki wypadek się nie kompromitować? Nasze władze, zarówno te górne, średnie jak i dolne mają ogromny problem z gustem. Rząd powinien się zastanowić nad szkoleniami, bo takie akcje wołają o pomstę do nieba - czytamy na profilu Freestyle Voguing na Facebooku.


Myślicie, że Justinowi się spodoba?

Zobacz: Justin Timberlake już w Polsce. Raczej nie zachwyci się swoim apartamentem

Prezent dla Justina Timberlake

Prezent dla Justina Timberlake

Prezent dla Justina Timberlake

Apartament Justina Timberlake''a w Hotelu Hilton:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48