Anna Mucha, Małgorzata Rozenek oraz Zofia Zborowska-Wrona wcieliły się trzy główne bohaterki kolejnej produkcji Patryka Vegi "Miłość, seks i pandemia". Każda z aktorek postawiła więc na wyjątkową kreację na wyjątkowy wieczór premiery. Anna Mucha zdecydowała się na ponadczasowy długi rozporek, który doskonale podkreślił jej sylwetkę i bardzo zgrabne nogi. Gwiazda tuż przed przyjazdem na premierę śmiała się, że jej stylizacja wymaga ogolenia tylko jednej nogi...

Reklama

Anna Mucha zadaje szyku na premierze filmu Patryka Vegi

Premiera najnowszej produkcji Patrycja Vegi przyciągnęła największe gwiazdy. Podczas wydarzenia nie zabrakło oczywiście odtwórczyń głównych ról. Zofia Zborowska postawiła na bezpieczną i "grzeczną" stylizację, Małgorzata Rozenek zdecydowała się na oryginalny wizerunek, a Anna Mucha postanowiła zaprezentować stylizację, jakie niegdyś królowały na dywanach Hollywood.

Czerwony dywan i długa, czarna sukienka to absolutny klasyk. Anna Mucha zestawiła idealnie dopasowaną, czarną sukienkę z czarnymi sandałkami i ciekawie ułożoną fryzurą, przypominającą ulubione uczesania gwiazd Hollywood!

AKPA

Zobacz także: "Miłość, seks i pandemia": Małgorzata Rozenek w oryginalnej kreacji na premierze filmu!

Anna Mucha zdecydowała się na ultraseksowny zabieg, czyli szeroki rozporek w sukience doskonale podkreślający figurę i zgrabne nogi aktorki. Zamiast szeregu dodatków, aktorka postawiła na delikatny naszyjnik, a jedyną ozdobą są sporej wielkości zakończenia rękawów z czarnych piórek.

Zobacz także
AKPA

Anna Mucha przed wyjściem na premierę śmiała się do swoich fanów, że podczas gdy Małgorzata Rozenek przygotowuje się do wydarzenia cały dzień, jej stylizacja wymaga ogolenia tylko jednej nogi:

- Kiedy Małgorzata Rozenek szykuje się od rana... a Ty wiesz, że nie masz czasu i cieszysz się, że masz sukienkę z rozcięciem i wystarczy, że ogolisz jedną nogę - śmiała się gwiazda.

Choć Anna Mucha śmiała się ze swoich przygotowań, to finalnie jej stylizacja wypadła zachwycająco!

Reklama

A jak podoba Wam się stylizacja Anny Muchy?

taannamucha/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama