Marta Manowska w 2. odcinku Sanatorium miłości
Mat. prasowe
Newsy

Marta Manowska szczerze o miłości i samotności: "Trzeba się na nowo uczyć oddychać i chodzić"

Marta Manowska szczerze o miłości i samotności: "Trzeba się na nowo uczyć oddychać i chodzić"

Marta Manowska, choć w prowadzonych przez siebie programach, jak "Rolnik szuka żony", czy "Sanatorium miłości" połączyła wiele par, sama niechętnie mówi o swoim życiu uczuciowym, czy partnerze. Nie ukrywa, że jest w związku, ale nie chce zdradzić nawet imienia... Nie opowiada też o szczegółach jak się poznali. Choć bardzo chroni swoją prywatność, zrobiła mały wyjątek dla magazynu "Party". Co powiedziała o miłości?

Zobacz także: Marta Manowska pokazała fanom romantyczne zdjęcia! "Dziękuję za tę noc" 

Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

Marta Manowska w wywidzie o miłości i samotności

Widzowie TVP oglądają już trzecią edycję „Sanatorium miłości”. Z tej okazji Marta Manowska, która prowadzi show, udzieliła wywiadu magazynowi „Party”. Dwutygodnik zapytał Martę o jej uczucia. Niedawno opublikowała na swoim Instagramie napis: „Kocham”. Teraz odpowiedziała m.in. na pytanie, czy kiedyś doświadczyła prawdziwej i dobrej miłości?

Doświadczyłam. Dziś zgadzam się, że dobra miłość nie ma nic wspólnego z dramatem na „wielkich kołach”, jak z filmów. Prawdziwa miłość jest dbająca, akceptująca, delikatna, ciepła i zwyczajna. Choć gdy jesteśmy młodzi, trudno nam w to uwierzyć. Jednak do pewnych rzeczy trzeba dojść samemu. Nikt nam tego nie wytłumaczy.

A co mówi tym, którzy nadal są samotni? Czy to uczucie też zna?.

Znam. Po ważnym rozstaniu, ciachniętym jak nożem, czasem trzeba się na nowo uczyć oddychać i chodzić. Gdy spotykam kogoś w podobnej sytuacji, to mówię mu, że za rogiem może na niego czekać coś pięknego. Tylko trzeba spróbować się podnieść. Warto mówić to też np. osobom współuzależnionym czy chorym na depresję. Lubię pomagać ludziom, także za pomocą telewizji”, powiedziała Marta.

Więcej znajdziecie w wywiadzie w najnowszym magazynie "Party".

Marta Manowska prowadzi trzeci już sezon "Sanatorium miłości":

Marta Manowska o pierścionku na palcu
AKPA

 

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka
Newsy
Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"
Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Cezary Mocek był bardzo lubianym uczestnikiem pierwszej edycji " Sanatorium Miłości" . Dziś mija pierwsza rocznica jego śmierci. Uczestnik przez długi czas zmagał się z problemami ze zdrowiem. Na chwilę przed śmiercią trafił do szpitala z objawami zapalenia płuc. Zmarł 19 lutego 2019 roku.  W jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że udział w programie "Sanatorium Miłości" był jedną z najważniejszych decyzji jego życia:  W poszukiwaniu wielkiej miłości zrobiłem krok do przodu. Bać się miłości to tak, jakby bać się życia... - wyznał w wywiadzie dla Rewii. Marta Manowska wciąż ciepło wspomina Cezarego Mocka. Władysław, uczestnik drugiego sezonu, był jego bliskim sąsiadem. W nadchodzących odcinkach drugiego sezonu także nie zabranie akcentów wspominających Cezarego. Posłuchajcie,  jak jego pamięć uczcili uczestnicy pierwszej edycji "Sanatorium Miłości", a czego nie pokazano na wizji. Nie obyło się bez wzruszeń. Program wytworzył pomiędzy uczestnikami naprawdę silne i piękne więzi.  Zobacz także:  Nie żyje Cezary Mocek z "Sanatorium miłości". Przyjaciele pożegnali go poruszającym wpisem Marta Manowska we wzruszającym wspomnieniu Cezarego Mocka, uczestnika "Sanatorium Miłości" Cezary Mocek zmarł 19 lutego 2018 roku.   

Oto najstarsza uczestniczka „The Voice Senior” na świecie!
Natasza Młudzik / TVP
TV-Show
Ta uczestniczka "The Voice Senior" ma 94 lata! Marta Manowska: "Nikt pani nie uwierzy"!
Ta uczestniczka "The Voice Senior" ma 94 lata! Marta Manowska: "Nikt pani nie uwierzy"!

W najbliższa sobotę  w "The Voice Senior" pojawi się Danuta Krasnodębska. Uczestniczka show ma już 94 lata, co zaszokuje wszystkich, łącznie z jurorami, którzy nie mogli uwierzyć w jej wiek. Podobnie jak Marta Manowska, prowadząca show, która przeprowadziła krótki wywiad z panią Danutą. Uczestniczka opowiedziała m.in. o dzieciństwie w czasach wojennych. W 2010 roku spotkała ją wielka tragedia - na raka zmarł jej ukochany syn: To jest pierwsze wystąpienie od śmierci syna. Takie radosne, takie że chce mi się jeszcze żyć, bo do tej pory żyłam wspomnieniami, żyłam tym że już nie zobaczę więcej syna. Jeżeli gdzieś tam mnie widzi, to się cieszy z dzisiejszego występu - powiedziała pani Danuta.  Czy pani Danuta przejdzie do kolejnego etapu? Zobaczcie sami fragment wywiadu z 94-letnią uczestniczką show. Zobacz także:   Niewyobrażalne rzeczy w „The Voice Senior”. Po Andrzeju Piasecznym nikt się tego nie spodziewał Najbliższy odcinek "The Voice Senior" już w sobotę o w w TVP 2!  

Waldek z 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Władysław z "Sanatorium miłości" pokazał nową partnerkę! Wystąpili razem w programie telewizyjnym
Władysław z "Sanatorium miłości" znalazł miłość! Kim jest jego partnerka?

Władysław z „ Sanatorium miłości ” 2 znalazł miłość po programie! Uczestnik popularnego hitu TVP pochwalił się nową partnerką w programie telewizyjnym. Zobaczcie, jak się poznali? Mieszkają już razem? Władysław z "Sanatorium miłości" pokazał partnerkę! Władysław nie znalazł partnerki w programie „Sanatorium miłości”, ale zyskał rozpoznawalność, która potem pomogła mu poznać obecną miłość. Wiesia i Władek poznali się w Warszawie niedługo po zakończeniu programu, a dzięki temu, że kobieta kojarzyła mężczyznę z programu szybko znaleźli wspólne tematy: Poznaliśmy się 20 stycznia. Było to już po emisji trzeciego odcinka programu "Sanatorium miłości". Spotkałem Wiesię w Warszawie i pytałem, jak tam mam się gdzieś poruszać. Ona była akurat zorientować się, kiedy będzie miała pociąg do Zakopanego. No i to było nasze pierwsze spotkanie. Później zostałem rozpoznany przez Wiesławę, no i podwiozła mnie tam, gdzie ja miałem jechać  - wyznał w programie "Bądźmy razem w domu" Władysław.  Para została też zapytana o okazywanie czułości. Partnerka Władysława bez ogródek odpowiedziała, że mężczyzna cały czas ją adoruje i zawsze pojawia się w kwiatami: Cały czas Władzio przy mnie jest. Obejmuje mnie czule, przytula. Mówi do mnie: mój skarbeczku, moje słoneczko, moja stokroteczko, moja najukochańsza kobieto. To jest dla mnie fajna relacja, która głaszcze mnie po serduszku - powiedziała Wiesława. Kobieta zdradziła też, jak wspólnie spędzają czas, kiedy się widują: Wspólne gotowanie, rozmowy długo, długo w nocy, także jest mi bardzo miło, że aż takie zainteresowanie wzbudziłam w mężczyźnie. Nie sądziłam, że jeszcze mogę poznać człowieka tak szlachetnego i...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner