Niedługo w Polsacie będziemy mogli oglądać nowy serial „Przyjaciółki”, który nieoficjalnie nazywany jest polskim „Seksem w Wielkim Mieście”. Główne role w nowej produkcji popularnej stacji dostały topowe aktorki tj. Małgosia Socha oraz Joanna Liszowska. Oprócz nich na ekranie będziemy podziwiać Magdę Stużyńską, Agnieszkę Sienkiewicz i Anitę Sokołowską.

Reklama

Na konferencji prasowej „Przyjaciółek” najlepiej wypadła Małgosia Socha, która nie na marne nazywana jest jedną z najlepiej ubranych Polek. Aktorka miała na sobie żółty sweterek z angory (angora będzie wielkim hitem jesieni!), który odważnie połączyła z zielonymi cygaretkami i metalicznymi szpilkami. Joanna Liszowska w czerni wyglądała jak zwykle seksownie i uwodzicielsko.

Najgorzej wypadła Magda Stużyńska. Niestety połączenie dżinsów i czarnej marynarki to bardzo banalna stylizacja. Agnieszka Sienkiewicz i Anita Sokołowska postawiły na kobiece sukienki. Czyżby Sokołowska złożyła hołd słynnej gazetowej sukience Carrie Bradshaw projektu Diora? Ale o tym w następnym newsie.

Reklama

Więcej zdjęć z konferencji prasowej „Przyjaciółek” znajdziecie poniżej w naszej galerii:

Reklama
Reklama
Reklama