Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Anna i Grzegorz Bardowscy
Instagram
Newsy

Dom Anny i Grzegorza Bardowskich z "Rolnik szuka żony" powstaje błyskawicznie! Kiedy się wprowadzą?

Anna Bardowska pokazała kolejne zdjęcia z budowy. Ich dom będzie gotowy jeszcze w tym roku?

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony"  na początku roku poinformowała na swoim kanale na YouTube, że planują razem z mężem budowę domu. Potem okazało się, że termin rozpoczęcia prac jest po raz kolejny przekładany, ale w końcu się udało. Teraz dom powstaje błyskawicznie! W ciągu zaledwie kilku miesięcy prace nad tym projektem stały się bardzo zaawansowane i już niedługo domu Bardowskich pojawią się ściany! Zobaczcie nowe zdjęcia z budowy.

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Anna Bardowska pokazała kolejne zdjęcia z budowy

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Para wzięła ślub w 2016 roku i zamieszkali wtedy z rodzicami rolnika. Jakiś czas temu Anna Bardowska uzasadniała decyzję o budowie własnego domu. 

My mieszkamy na górze, pod nami mieszkają rodzice Grześka. W sumie wszystko mamy osobne, tylko razem mamy klatkę schodową. Mamy osobną łazienkę, osobną kuchnię ale zdecydowaliśmy się na budowę. I właśnie bardzo często pojawia się pytanie "dlaczego się budujecie, skoro macie gdzie mieszkać, skoro niedawno zrobiliście remont?" . I tutaj jest dużo różnych czynników. Po pierwsze, to chyba chcemy mieć coś swojego - Ania Bardowska zdradza w nagraniu opublikowanym w sieci.

Niedawno Anna Bardowska odpowiedziała na pytania Internautów i zdradziła, że ich nowy dom będzie miał nieco ponad 200 mkw. i powstaje niecały kilometr od ich gospodarstwa. Para zdecydowała się na budowę nowoczesnego domu i wybrali projekt HomeKoncept-35. Jak wiadomo rolnik lubi innowacyjne rozwiązania, co było widać już w programie, gdzie prezentował swoje nowoczesne gospodarstwo. Teraz okazuje się, że przy budowie domu również korzysta z nowych technologii.

Zobaczcie nowe zdjęcia z budowy domu Anny i Grzegorza Bardowskich! Para zdecydowała się na budowę domu na płycie fundamentowej, a już niedługo pojawią się ściany.

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" wyznała prawdę o hejcie po programie. Wie, że niektórych dotyka on mocniej. Chodziło o Jakuba?

Budowa domu Bardowskich
Instagram

Anna i Grzegorz Bardowscy często publikują zdjęcia z budowy swojego wymarzonego domu.

Anna i Grzegorz Bardowscy
Instagram

 

Budowa domu Bardowskich
fot. YouTube/ Ania Bardowska

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony"
Instagram/Ania Bardowska
Newsy
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak duży będzie ich dom!
Prace na budowie nowego domu Bardowskich są prowadzone błyskawicznie!

Anna i Grzegorz Bardowski z " Rolnik szuka żony " jakiś czas temu rozpoczęli swoją budowę swojego domu. Już na początku roku informowali, że ruszają z tym projektem i uzasadniali swoją decyzję w jednym z nagrań publikowanych na swoim kanale na YouTube: My mieszkamy na górze, pod nami mieszkają rodzice Grześka. W sumie wszystko mamy osobne, tylko razem mamy klatkę schodową. Mamy osobną łazienkę, osobną kuchnię, ale zdecydowaliśmy się na budowę. I właśnie bardzo często pojawia się pytanie "dlaczego się budujecie, skoro macie gdzie mieszkać, skoro niedawno zrobiliście remont?" . I tutaj jest dużo różnych czynników. Po pierwsze, to chyba chcemy mieć coś swojego - Ania Bardowska zdradza w nagraniu opublikowanym w sieci. Prace nad budową domu są już bardzo zaawansowane. Anna Bardowska pokazała nowe zdjęcia i powiedziała na jakim etapie są prace! Zobaczcie! Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała relację z budowy domu!  Ania i Grzegorz Bardowscy już na etapie wybierania projektu zdradzili, że ich dom będzie nowoczesny . Planowali rezygnację z grzejników i zamontowanie ogrzewania podłogowego w całym domu. W najnowszym filmiku opublikowanym na YouTube zdradzili, że zrezygnowali z tradycyjnych fundamentów i zdecydowali się na budowę domu na płycie fundamentowej. Okazuje się, że prace idą błyskawicznie i już niedługo w domu pojawią się ściany! Nasz dom miał być na tradycyjnych fundamentach, ale jednak robimy płycie fundamentowej. Rozkładamy rury, tu jest łazienka - opisuje Anna i po chwili dodaje: będziemy mieć do domu dwa schodki. (...) Za dwa dni będzie płyta, która musi schnąć kilka tygodni, a potem zaczynamy ściany - powiedziała Anna Bardowska w relacji na YouTube. Obejrzyjcie relację wideo z budowy domu i zobaczcie...

Ania Bardowska pokazała córkę, Liwię
Newsy
Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" zaczęli budowę domu. Pokazali pierwsze zdjęcia!
Ania z "Rolnik szuka żony" nie kryje radości, że ruszyła budowa ich domu!

Ania Bardowska z " Rolnik szuka żony "  w lutym poinformowała w mediach społecznościowych, że razem z mężem planują budowę domu. Para po ślubie w kwietniu 2016 roku zamieszkała w rodzinnym domu Grzegorza,ale ostatecznie zdecydowali, że chcą mieć własny dom: My mieszkamy na górze, pod nami mieszkają rodzice Grześka. W sumie wszystko mamy osobne, tylko razem mamy klatkę schodową. Mamy osobną łazienkę, osobną kuchnię ale zdecydowaliśmy się na budowę. I właśnie bardzo często pojawia się pytanie "dlaczego się budujecie, skoro macie gdzie mieszkać, skoro niedawno zrobiliście remont?" . I tutaj jest dużo różnych czynników. Po pierwsze, to chyba chcemy mieć coś swojego - Ania Bardowska zdradza w nagraniu opublikowanym w sieci. Jakiś czas temu Anna podczas relacji na Instastories wyznała, że planowany termin budowy jest cały czas przekładany, ale w końcu się udało. Żona Grzegorza Bardowskiego pochwaliła się, że już oficjalnie ruszyła budowa ich wymarzonego domu. Pokazała nawet zdjęcie z placu budowy! Jak będzie wyglądał dom Anny i Grzegorza Bardowskich? Jedna z najpopularniejszych par programu "Rolnik szuka żony" w marcu wybrała projekt swojego nowego domu . Okazuje się, że Anna i Grzegorz postawili na prostotę i nowoczesne rozwiązania.  Ten projekt jest mega prosty, a zarazem piękny - przyznała Ania.  Czyli tak według mnie, prosta budowa, nieskomplikowana. Natomiast jeżeli chodzi o wyposażenie, takie gadżeciarskie podejście to dla mnie musi być nowocześnie - dodał Grzesiek. - poinformowali w jednym z filmów opublikowanych na YouTube Zobaczcie pierwsze zdjęcia z budowy domu! Zobacz także:  Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" wybrała dla Liwii krzesełko do karmienia. Wiemy, ile kosztuje Ania Bardowska pokazała też pierwsze...

Anna Bardowska w w czarnej koszulce w kuchni
youtube.com
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Oto wnętrza domu Anny i Grzegorza Bardowskich! Mieszkają pięknie, dlaczego więc budują nowy?
Dlaczego para zdecydowała się na budowę nowego domu?

Anna i Grzegorz Bardowscy z " Rolnik szuka żony " zdecydowali się na budowę własnego domu w pobliżu ich gospodarstwa. "Nowoczesna stodoła", jak w jednej z relacji na Instastories o nowym domu powiedziała rolniczka, będzie miała ok. 220 metrów kwadratowych i być może już w przyszłym roku para wraz z dziećmi będzie mogła się przeprowadzić. W końcu prace na budowie postępują w ekspresowym tempie. A jak wygląda obecne mieszkanie Anny i Grzegorza Bardowskich?  Dlaczego Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" zdecydowali się na budowę nowego domu?  Aktualnie para wraz z dziećmi mieszka w domu rodziców Grzegorza, zajmując dla siebie całe piętro, które urządzili w nowoczesnym stylu. Wnętrzami w domu Anny Bardowskiej wielokrotnie zachwycały się jej obserwatorki i często pojawiało się pytanie: dlaczego chcą się wyprowadzić. Pojawiały się nawet sugestie konfliktu z rodzicami Grzegorza, które Anna rozwiała.  My mieszkamy na górze, pod nami mieszkają rodzice Grześka. W sumie wszystko mamy osobne, tylko razem mamy klatkę schodową. Mamy osobną łazienkę, osobną kuchnię ale zdecydowaliśmy się na budowę. I właśnie bardzo często pojawia się pytanie "dlaczego się budujecie, skoro macie gdzie mieszkać, skoro niedawno zrobiliście remont?" . I tutaj jest dużo różnych czynników. Po pierwsze, to chyba chcemy mieć coś swojego - zdradziła jakiś czas temu Anna Bardowska w nagraniu opublikowanym w sieci. A jak wyglądają wnętrza obecnego domu Anny i Grzegorza z "Rolnik szuka żony? Zobaczcie sami! W salonie na ścianie zobaczymy białą cegłę, a w stylowej kuchni na uwagę zwracają białe meble z czarnymi kamiennymi blatami i krzesła w szerokie kontrastowe pasy.          ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner