Zamieszanie wokół brytyjskiej rodziny królewskiej nie cichnie. Problemy zdrowotne księżnej Kate poruszyły cały świat, dlatego, gdy ostatnio pierwszy raz od miesięcy pokazała się publicznie, emocje wśród opinii publicznej były ogromne. Teraz z kolei to jej rodzice wystąpili pierwszy raz od grudnia ubiegłego roku. Trudno było oderwać wzrok od jej mamy, Carole Middleton, która wykonała niezwykły gest w kierunku córki.

Reklama

Poruszający gest mamy księżnej Kate w stronę chorej córki

W miniony weekend wydarzyło się coś, na co czekał niemal cały świat - księżna Kate w końcu pokazała się publicznie, biorąc udział w hucznych obchodach urodzin króla Karola III. Uśmiech nie znikał jej z twarzy, a po tym wystąpieniu opinia publiczna odetchnęła z ulgą. Wciąż jednak sympatycy mają na uwadze trwające leczenie, które, jak sama przyznała, znacząco odbija się na jej samopoczuciu.

Już jednak dwa dni później nie zdołała pojawić się na kolejnej uroczystości, podczas której zresztą książę William nie hamował swoich emocji. Wygląda na to, że Kate nie wróciła jeszcze na stałe, ale teraz na publiczne wystąpienie zdecydowali się jej rodzice! Ci również nie byli widziani od grudnia ubiegłego roku, czyli niemal od diagnozy córki.

Książę William i Kate Middleton z dziećmi
Rex Features/East News

Carole Middleton i Michael Middleton pojawili się 19 czerwca prestiżowych wyścigach konnych Royal Ascot. Oboje wyglądali na zadowolonych i zrelaksowanych, a także udało im się wdać w krótką pogawędkę z królową Camillą. Na tę wyjątkową okoliczność mama Kate Middleton założyła błękitną sukienkę w granatowe kwiaty marki "Self Portrait" z wiązaniem przy szyi, natomiast jej tata wybrał klasyczny, czarny garnitur w prążki. Choć oboje prezentowali się naprawdę elegancko, to stylizacja Carole Middleton przykuwała największą uwagę i... wcale nie była przypadkowa.

Carole Middleton i Michael Middleton
Carole Middleton i Michael Middleton BENJAMIN CREMEL/AFP/East News

Teściowa księcia Williama wykonała poruszający gest w kierunku chorej córki, zakładając na wyścigi konne, kreację bardzo podobną do tej, którą Kate miała na sobie na tym samym wydarzeniu w 2019 roku. Wówczas księżna wybrała także błękitną sukienkę z charakterystyczną kokardą przy szyi!

Zobacz także

Myślicie, że Carole Middleton konsultowała wcześniej z córką swoją stylizację?

Reklama

Zobacz także: Kolejny cios dla księżnej Kate. Najpierw choroba, a teraz coś takiego

Carole Middleton i Michael Middleton
Carole Middleton i Michael Middleton BENJAMIN CREMEL/AFP/East News
Księżna Kate
Księżna Kate Rex Features/East News
Reklama
Reklama
Reklama