Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
materiały prasowe
Newsy

Polski piłkarz został twarzą Pepsi

Wojtek Szczęsny dołączył do grona gwiazd światowego futbolu

Ambasadorami Pepsi już od wielu lat są największe sportowe gwiazdy. Teraz do Drużyny Marzeń Pepsi dołączył także reprezentant Polski, Wojciech Szczęsny. Bramkarz Arsenalu Londyn został ambasadorem marki, którą do tej pory reklamowały największe gwiazdy światowego futbolu i show biznesu. Szczęsny znalazł się w gronie takich sław jak: Beyonce, Britney Spears, Pink oraz piłkarze Lionel Messi, Fernando Torres, czy Frank Lampard

- Pepsi od dawna kojarzy mi się z największymi gwiazdami sportu i muzyki oraz z dobra zabawą, dlatego spodobała mi się propozycja zostania twarzą marki w Polsce. To dla mnie wyróżnienie, że dołączyłem do drużyny Pepsi - wyznaje Wojciech Szczęsny.

Polscy przedstawiciele marki również są zachwyceni współpracą z bramkarzem. Jesteśmy dumni, że tak ambitny i uzdolniony zawodnik jak Wojtek został członkiem naszej Drużyny Marzeń - wyznaje Marek Kołtonik.


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
AFTERPARTY EXCLUSIVE/AKPA
Newsy
Ewa Wachowicz twarzą chrupek. Obciach?
Kosztują całe 1 zł...

Wczoraj informowaliśmy was, że polski piłkarz Wojciech Szczęsny został twarzą marki Pepsi i razem z największymi gwiazdami światowego futbolu będzie reklamował popularną markę na całym świecie. Zobacz: Tak Polak reklamuje Pepsi zagranicą . Inne polskie gwiazdy też mogą pochwalić się podobnymi osiągnięciami, może nie równie oszałamiającymi i spektakularnymi, ale zawsze jakimiś. Grono promujących swoją osobą marki spożywcze poszerzyła ostatnio Ewa Wachowicz . Nasz czytelnik wysłał nam zdjęcia opakowania popularnych snaków bekonowych TBM Snacks . W prawym dolnym rogu, obok hasła "Dobry wybór!", uśmiecha się do nas Ewa Wachowicz, która przy okazji poleca przekąskę. Zdjęcie kulinarnej pasjonatki wydrukowane na foliowym opakowaniu jest wątpliwej jakości, ale liczy się sam fakt obecności nazwiska. Za takie chrupki wcale nie przepłacimy. Sądząc po cenie na opakowaniu nasz czytelnik wydał zaledwie... złotówkę! Polskie gwiazdy reklamowały swoją twarzą już pasztety, soczyste mięso z kurczaka i prezerwatywy. Więc chyba snaki o smaku bekonowym na tle konkurencji nie wyglądają równie "obciachowo". Przy okazji dziękujemy za wszystkie donosy jakie otrzymujemy na redakcja@afterparty.pl :-)  

ONS/AKPA
Newsy
Wojciech Szczęsny - kolejne sportowe CIACHO na salonach
Tak piłkarz bawi się na swojej pierwszej imprezie

Czas leci nieubłaganie. Już za kilka dni Euro 2012, na które cała Polska i Ukraina czekają z wielką niecierpliwością, a to dla sportowców oznacza, że czasu na lansowanie się na "salonach" zostało coraz mniej. Chociaż do niedawna sportowcy stronili od pojawiania się na branżowych eventach to powoli się zaczyna to zmieniać. Szlaki przetarł kilka lat temu Radek Majdan, który z Dodą "bywał" na wszystkich prestiżowych galach, a teraz jego śladem idzie piłkarz Wojciech Szczęsny . Ubrany w beżowe rurki, czarne buty i t-shirt z marynarką prezentował się bardzo stylowo. Szczęsny chętnie pozował do zdjęć i skupiał na sobie wzrok zaskoczonych jego obecnością osób, w końcu sportowcy nie są zbyt często widywani na modowych wydarzeniach. Od czasów Radka Majdana tylko chyba Tomasz Iwona próbował zaistnieć jako celebryta, ale średnio mu się to udawało. Szczęsny jest przystojny, młody i podpisał kontrakt z Pepsi na reklamowanie napoju w całej Europie na czas Euro 2012 . Myślicie, że wyrośnie na polskiego Beckhama? Póki co, pierwszy raz może uznać za udany. Zobacz: Szczęscy reklamuje Pepsi w całej Europie! Zobacz inne gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza:

Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak śpiewają w samolocie
Newsy
Tak Szczęsny i Krychowiak śpiewali w samolocie po meczu z Niemcami! POSŁUCHAJCIE
Zobaczcie wideo z samolotu!

Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak byli w doskonałych nastrojach po meczu Polska-Niemcy na Euro 2016!  Mało kto dawał nam szansę na wygraną albo remis z Niemcami, ale polska reprezentacja po raz kolejny stanęła na wysokości zadania. Wywalczyliśmy jeden punkt i obecnie zajmujemy w naszej grupie 2. miejsce. Dobry wynik we wtorkowym meczu z Ukrainą zagwarantuje nam wyjście z grupy. Nic dziwnego, że polscy piłkarze na pokładzie samolotu lecącego z Paryża do Marsylii bawili się świetnie! Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny w pewnym momencie zaczęli nawet razem śpiewać! Dobry humor dopisywał również Robertowi Lewandowskiemu , który swoim niemieckim kolegom pokazał, że nasza kadra jest dla nich równym partnerem. Koledzy z drużyny cieszyli się też z dobrej gry Michała Pazdana , który stał się bohaterem meczu. Śmiali się, że w Polsce rozpoczyna się "Pazdanomania". Zobaczcie wideo!   ZOBACZ:  Polacy poruszyli nawet... największe gwiazdy! Russell Crowe zachwycony naszą kadrą!   Polscy piłkarze po meczu z Niemcami ( Szczęsny i Krychowiak śpiewają w 02:52)   Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak byli bardzo zadowoleni po meczu z Niemcami: Robert Lewandowski również był w dobrym nastroju: A oto bohater meczu Polska-Niemcy czyli Michał Pazdan

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner