Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Nina Terentiew i Paweł Królikowski
East News
Newsy

Polsat żegna Pawła Królikowskiego. Nina Terentiew wspomina ich pierwsze spotkanie!

Nina Terentiew i stacja Polsat żegnają Pawła Królikowskiego. Jak zaczęła się ich przyjaźń?

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całym światem show-biznesu. Aktor był bardzo lubianą postacią w tym środowisku. Zawsze uśmiechnięty, szarmancki i kulturalny. Dał się poznać jako świetny aktor, ale również jako dobry człowiek.

Jego przyjaciele żegnają go i wspominają we wzruszających wpisach. Na Facebooku stacji Polsat pojawił się właśnie obszerny wpis, w którym Nina Terentiew wraca pamięcią do jej pierwszego spotkania z Pawłem Królikowskim. Poruszające...

Antoni Królikowski i Paweł Królikowski... rywalizują ze sobą! Który okazał się lepszy?

Nina Terentiew wspomina Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski od lat był związany ze stacją Polsat. Aktor zasiadał między innymi w jury programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nawet gdy walczył już z chorobą, pojawiał się na nagraniach i imponował wszystkim swoim profesjonalizmem oraz siłą, która od niego biła. Już niedługo Polsat wyemituje także nowe odcinki "W rytmie serca", gdzie Paweł Królikowski zagrał jedną ze swoich ostatnich ról. 

Nina Terentiew w obszernym wpisie wspomina swoje pierwsze spotkanie z aktorem. Od początku wiedziała, że Paweł Królikowski to wyjątkowa postać!

Paweł Królikowski debiutował u mnie, jak żartowaliśmy, dwa razy. 30 lat temu przyjechał do mnie z Wrocławia, jako bardzo młody człowiek, zaraz po studiach, z wymyślonym przez siebie programem dla dzieci „Truskawkowe Studio”. Potem, po latach, zaprosiłam go do drugiego debiutu, w roli jurora, w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ilekroć się widywaliśmy, zawsze te spotkania były przepełnione serdecznością, ciepłem i uśmiechem, za które cenili go wszyscy, którzy z nim pracowali.
Paweł kochał ludzi. Najbardziej cieszyło go to, że w programie nikt nie odpada. Bo nie zdarzyło się nigdy, żeby Paweł powiedział komuś coś naprawdę niemiłego. Był aktorem, artystą do samego końca. Każdą komórką swojego ciała, serca i duszy. Chłonął i cieszył się z każdej minuty na planie. Ostatni raz zagrał u nas rolę ojca w serialu „W rytmie serca”, który będzie można obejrzeć już za kilka dni. Nawet, gdy był już bardzo chory, kiedy stawał przed kamerą, czuło się, że zawód aktora daje mu prawdziwe szczęście - wspomina Nina Terentiew.

Jak już wiadomo, Pawła Królikowskiego w roli jurora "TTBZ" zastąpi Adam Strycharczuk, zwycięzca poprzedniej edycji show. Myślicie, że uda mu się dorównać zmarłemu aktorowi?

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego w wieku 58 lat

Paweł Królikowski nie żyje
East News

W roli jurora "TTBZ" był niesamowity!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Bartek Kasprzykowski, Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paweł Królikowski komentuje zmiany jury w TTBZ
ONS
Newsy
Paweł Królikowski nie jest zachwycony pojawieniem się Kacpra Kuszewskiego w TTBZ? "Jesteśmy niechętni zmianon w jury"
Paweł Królikowski nie jest zachwycony pojawieniem się Kacpra Kuszewskiego w TTBZ? "Jesteśmy niechętni zmianon w jury"

  Paweł Królikowski skomentował zmiany  w jury w  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że z programem pożegnał się Bartek Kasprzykowski, a jego miejsce zajął zwycięzca ósmej edycji show Polsatu. W dziewiątej odsłonie programu uczestników będą więc oceniać Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i nowy juror, Kapcer Kuszewski. A jak zmiany w programie ocenia Paweł Królikowski? Aktor w rozmowie z Party.pl skomentował udział nowego jurora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Jak? Posłuchajcie sami!   Zobacz także:  Młynarczyk, Lato, Miko... Wiemy, kto wystąpi w 9. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Będziesz zaskoczony wszystkimi nazwiskami!   Paweł Królikowski skomentował zmiany w TTBZ.

Julia Królikowska z Klanu jak wyrosła
East News
Newsy
Julia Królikowska od urodzenia gra w "Klanie", a jak dziś wygląda 18-letnia siostra Antka Królikowskiego?
Julia Królikowska od urodzenia gra w "Klanie", a jak dziś wygląda 18-letnia siostra Antka Królikowskiego?

Jak się zmieniła?

Paweł Królikowski "Ranczo"
East News
Newsy
Czy Paweł Królikowski pojawi się w kinowej wersji "Rancza"? Mamy komentarz produkcji!
Paweł Królikowski - czy ma szanse wrócić do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". A co z innymi produkcjami - "Ranczo" i "W rytmie serca"?

Już wiadomo, że Pawła Królikowskiego na pewno nie zobaczymy w 13. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Niestety, aktor przebywa cały czas w szpitalu , walcząc z pooperacyjną infekcją. Paweł jest jurorem od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy - powiedziała dziennikarzowi portalu "Wirtualne Media" dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew. Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest bardzo wdzięczna za te słowa. Dla mojego męża to niezmiernie ważne, że Nina Terentiew zostawiła mu otwarte drzwi do Polsatu. Świadomość, że w każdej chwili może wrócić do pracy, jest dla niego budująca – mówi „Fleszowi” żona aktora. Adam Strycharczuk o stanie zdrowia Pawła Królikowskiego W roli jurora Królikowskiego zastąpi Adam Strycharczuk, YouTuber, który wygrał poprzednią edycję programu. Spytaliśmy go, jak się czuje w obecnej sytuacji? To dla mnie nie lada wyzwanie, ale również ogromne wyróżnienie. Nie była to jednak łatwa decyzja. To spora odpowiedzialność, ale mam nadzieję, że nie zagrzeję „stołka” Pawła na zbyt długo i już wkrótce to on znowu będzie zmagał się z ocenianiem uczestników - mówi nam Adam. Czy Paweł Królikowski wystąpi w filmie "Ranczo"? Przyjaciele czekają na Królikowskiego na kolejnych planach. Na wiosnę 2020 roku aktor ma zaplanowane zdjęcia do kinowej wersji „Rancza”. Wydaje się niemożliwe, by film mógł powstać bez jednego z głównych i tak uwielbianych bohaterów – Kusego. Na razie nikt z ekipy nie bierze tego pod uwagę....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner