Półfinał Mam Talent Łukasz Świrk w półfinale Mam Talent Anna Patrys w półfinale Mam Talent Julian Waglewski w półfinale Mam Talent Red Pop w półfinale Mam Talent
Półfinał Mam Talent
Facebook
Zobaczcie kto powalczy o finał
1/9
Półfinał Mam Talent
Facebook

Mam Talent od lat jest najpopularniejszym talent show transmitowanym przez stację TVN. Stacja emituje właśnie siódmy (!) sezon programu, który już dziś wkracza w najbardziej emocjonującą fazę półfinałowych odcinków na żywo - będzie ich w sumie pięć. W każdym z nich o miejsce w finale będzie rywalizować ośmiu uczestników/zespołów. Wielki finał show 6 grudnia.

Zobacz: Uczestnik polskiego "Mam Talent" zmienił płeć. Kiedyś był emo, dziś jest już kobietą

Tymczasem dziś do rywalizacji stanie pierwsza ósemka szczęśliwców. Specjalnie dla was przygotowaliśmy małe podsumowanie sylwetek każdego z nich - będą seksowne tancerki, utalentowany wokalista i... barman. Przed jurorami: Agnieszką Chylińską, Agustinem Egurrolą i Małgorzatą Foremniak niezwykle trudne zadanie, podobnie zresztą jak przed widzami show. Będziecie oglądać dzisiejszy półfinał?

Tak prezentują się pierwsi półfinaliści Mam Talent:

2/9
Łukasz Świrk w półfinale Mam Talent
Facebook

Łukasza Świrk dał na castingu niezwykły pokaz gimnastyki siłowej prezentując układ „human flag”. Łukasz na co dzień specjalizuje się we wspinaczce na czas. W tej kategorii jest zdobywcą Pucharu Świata w 2011 roku, 4-krotnym zdobywcą Pucharu Polski oraz dwukrotnym Mistrzem Polski.

3/9
Anna Patrys w półfinale Mam Talent
Facebook

Anna Patrys śpiewa bardzo rzadkim głosem - sopranem dramatycznym, który uaktywnia się po 30 roku życia. Jest jedyną Polką, która dostała się do finału prestiżowego konkursu im. Elizabeth Connell Prize w Londynie.

4/9
Julian Waglewski w półfinale Mam Talent
Facebook

Julian Waglewski swoją drogę artystyczną zaczynał od parkouru, żonglerki i tańca z ogniem. Z czasem rozwijał umiejętności kuglarskie, kaskaderskie, pantomimiczne, jednak najlepiej odnalazł się w świecie sztuki cyrkowej. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Warszawie. Ukończył ją ze specjalizacją gimnastyczną na rekwizycie german wheel, którego użył podczas swojego występu na castingach.

5/9
Red Pop w półfinale Mam Talent
Facebook

Grupa „Red Pop” to seksowne studentki z Gdańska. Ich dynamiczny i niezwykle efektowny układ taneczny zapewnił im miejsce w półfinale. Dziewczyny mają na koncie współpracę z pierwszoligowymi drużynami sportowymi.

6/9
Duet Calipso w półfinale Mam Talent
Facebook

Duet „Calipso” tworzy para 14-letnich gimnazjalistów. Kamila pochodzi z Kołobrzegu, a Adrian z Krosna Odrzańskiego. Poznali się przez Facebooka, doprowadzili do spotkania rodziców i tak zaczęła się ich wspólna taneczna przygoda. Dziewczynka z rodziną dojeżdżają z Kołobrzegu (330 km) na weekendowe treningi. Obydwoje posiadają klasę taneczną B w tańcu standardowym i latynoamerykańskim.

7/9
Krzysztof Drabik w półfinale Mam Talent
Facebook

Flair barmański. to dziedzina, w której Krzysztof Drabik jest trzykrotnym Mistrzem Polski, Mistrzem Europy oraz V-ce Mistrzem Pucharu Świata. To on został laureatem nagrody publiczności, która oddawała na niego głosy poprzez mobilną aplikację „Mam Talent!”.

8/9
Mateusz Guzowski w półfinale Mam Talent
Facebook

Mateusz Guzowski wzruszył swoim śpiewem Jurorów i widownię. To podczas jego występu Agnieszka Chylińska wcisnęła złoty przycisk zapewniając zdolnemu siedemnastolatkowi miejsce w półfinale. Mateusz marzy o nagraniu płyty oraz pobieraniu profesjonalnych lekcji śpiewu.

9/9
Punto Latino w półfinale Mam Talent
Facebook

Zespół „Punto Latino” to ośmiu muzyków w wieku 20-50 lat, którzy tworzą meksykańsko-peruwiańsko-boliwijsko-polską muzyczną mieszankę. Swoim występem porwali do tańca Jurorów, prowadzących i publiczność!  Ich wspólna historia rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy muzycy z Meksyku, Peru i Boliwii, którzy mieszkali w Poznaniu, zaprzyjaźnili się i postanowili zagrać parę koncertów. W 2013 roku dołączyli do nich muzycy z Akademii Muzycznej w Poznaniu.