Krzysztof Krawczyk nie żyje
Newsy

Nowe szczegóły pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Jego pamięć uczczą wyjątkowi goście 

Nowe szczegóły pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Jego pamięć uczczą wyjątkowi goście 

Nie żyje Krzysztof Krawczyk. Smutną wiadomość przekazał manager artysty w Poniedziałek Wielkanocny, 5 kwietnia 2021 roku. Uroczystość pogrzebowa Krzysztofa Krawczyka odbędzie się 10 kwietnia. Msza święta pogrzebowa odbędzie się o godzinie 12:00 w archikatedrze w Łodzi, natomiast o godzinie 15:00 zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach, miejscowości, w której od lat mieszkał z ukochaną żoną Ewą. Znane są kolejne szczegóły pogrzebu. 

Zobacz także: Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka będzie transmitowany w telewizji! Gdzie i kiedy można obejrzeć?

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Nowe szczegóły pogrzebu Krzysztofa Krawczyka 

Andrzej Kosmala na łamach "Super Expressu" zdradził, że msza święta będzie transmitowana przed TVP. Nie jest również wykluczone, że transmisja pojawi się również na antenie TVN 24 i Polsat News. Teraz znane są kolejne szczegóły. 

Uroczystości pogrzebowe będą skromne ale będą miały charakter państwowy. Z uwagi na obostrzenia związane z koronawirusem, liczba osób uczestniczących w ostatnim pożegnaniu Krzysztofa Krawczyka będzie okrojona. Wiadomo jednak, że na Mszy Świętej pogrzebowej pojawi się Daniel Olbrychski, który odczyta fragmenty Pisma Świętego. 

Andrzej Kosmala w rozmowie z "Faktem" zdradził również, że  w kościele stanie warta honorowa. Zespół Siewcy Lednicy zadba o oprawę muzyczną podczas mszy świętej pogrzebowej. Całą uroczystość poprowadzi biskup Antoni Długosz, który jest znany polskiej kulturze również dzięki udziałowi w programie "Ziarno". Nagrał również popularny utwór pt. "Chrześcijanin tańczy". Na cmentarzu w Grotnikach, gdzie spocznie Krzysztof Krawczyk zagra wojskowa orkiestra, a pamięć legendarnego muzyka zostanie uczczona salwą honorową. 

Zobacz także: Na cmentarzu, gdzie spocznie Krzysztof Krawczyk powstanie mauzoleum! "Wszystko jest w fazie przygotowań"

Krzysztof Krawczyk spocznie na cmentarzu w Grotnikach. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 10 kwietnia. 

Krzysztof Krawczyk salutuje przed odpłynięciem w piękny rejs
East News

Uroczystości pogrzebowe poprowadzi biskup Antoni Długosz. W mszy świętej pogrzebowej weźmie udział również Daniel Olbrychski, który odczyta fragmenty Pisma Świętego. 

Daniel Olbrychski
East News

Zobacz także
Krzysztof Krawczyk nie żyje

Skandaliczny nekrolog Krzysztofa Krawczyka krąży po sieci. Internauci są wściekli! "Brak szacunku dla rodziny" 

Krzysztof Krawczyk salutuje przed odpłynięciem w piękny rejs

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Gdzie i kiedy zostanie pochowany legendarny artysta? 

 

Żona Krzysztofa Krawczyka i Daniel Olbrychski na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka
EastNews
Newsy
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Pożegnała go rodzina i przyjaciele
Krzysztof Krawczyk został pochowany na cmentarzu w Grotnikach, miejscowości, w której od lat mieszkał z ukochaną żoną Ewą.

Krzysztof Krawczyk (+74 l.) nie żyje.  O śmierci piosenkarza poinformował najpierw jego menadżer, później tę smutną wiadomość potwierdziła jego żona Ewa Krawczyk ( Krzysztof Krawczyk nie żyje. Jakie są przyczyny śmierci artysty? Czy to był koronawirus? Głos zabrała żona, Ewa Krawczyk ). Msza święta pogrzebowa odbyła się o godzinie 12:00 w archikatedrze w Łodzi, natomiast o godzinie 15:00 Krzysztof Krawczyk zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach, miejscowości, w której od lat mieszkał  z ukochaną żoną Ewą. Zobacz także:  Na cmentarzu, gdzie spocznie Krzysztof Krawczyk powstanie mauzoleum! "Wszystko jest w fazie przygotowań" Msza święta i pogrzeb Krzysztofa Krawczyka  Uroczystości pogrzebowe były skromne, ale miały charakter państwowy. Z uwagi na obostrzenia związane z koronawirusem, liczba osób uczestniczących w ostatnim pożegnaniu Krzysztofa Krawczyka była mocno okrojona. Na Mszy Świętej pogrzebowej pojawił się Daniel Olbrychski, który odczytał fragmenty Pisma Świętego. Podczas kazania padło wiele wzruszających słów: Krzysztof Krawczyk wyruszył w piękny rejs, najpiękniejszy bo wieczny. (...) Krzysztof umarł dla świata, ale narodził się dla nieba. Patrząc na jego trumnę, chciałoby się krzyknąć w rozpaczy słowa jego piosenki: "Jak minął dzień? Czy zdołam zawołać: żegnaj dniu?" (...) Wobec śmierci jesteśmy tak samo bezradni jak przed wiekami (...) 5 kwietnia śmierć odwiedziła go w Grotnikach. Krzysztof Krawczyk w Grotnikach u boku Ewy znalazł swój mały raj na ziemi. Śmierć zabrała ostatnie tchnienie Krzysztofowi i nas wszystkich pozostawiła w wielkiej żałobie. Nam zostały już tylko zły - mogliśmy usłyszeć te słowa podczas kazania. Ksiądz dodał, że Krawczyk był wierzącym człowiekiem, wiemy że nawrócił się w pewnym...

Krzysztof Krawczyk
East News
Newsy
Dziś pogrzeb Krzysztofa Krawczyka - będzie transmitowany w telewizji! Gdzie i kiedy można obejrzeć? 
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Muzyk zmarł nagle w Poniedziałek Wielkanocny. Trwają przygotowania do ceremonii pogrzebowej, wiadomo już, że pogrzeb będzie miał charakter państwowy i będzie transmitowany przez telewizję.

Krzysztof Krawczyk nie żyje . Tę smutną informację przekazał menedżer i wieloletni przyjaciel artysty Andrzej Kosmala w Poniedziałek Wielkanocny  po południu. Wiadomo już, że pogrzeb odbędzie się  10 kwietnia. Uroczystość będzie miała charakter państwowy i będzie transmitowana w telewizji. Szczegóły przekazał Andrzej Kosmala. Kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka Andrzej Kosmala, menedżer i przyjaciel Krzysztofa Krawczyka zajął się organizacją pogrzebu swojego przyjaciela. Jak sam mówił, zależy mu, by uroczystość miała charakter państwowy i została zorganizowana z największą starannością. Pogrzeb będzie miał charakter uroczystości państwowej. Zgłosiło się do nas Ministerstwo Kultury i Sztuki z pytaniem czy rodzina życzy sobie, by pogrzeb był państwowy. Krzysztofowi należy się pogrzeb z honorami. Jesteśmy w trakcie załatwiania wszystkich formalności. Jak wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, to poinformujemy o tym. Na pewno msza będzie transmitowana przez Telewizję Polską - mówił w rozmowie z "Super Expressem" Andrzej Kosmala.  Jak już wiemy, uroczystość pogrzebowa odbędzie się 10 kwietnia. Msza święta będzie miała miejsce o godzinie 12.00 w archidiecezji łódzkiej, natomiast pogrzeb odbędzie o 15.00 w Grotnikach, miejscowości, w której artysta od lat mieszkał ze swoją żoną Ewą. Msza będzie na pewno transmitowana przez TVP, prawdopodobnie także przez stacje TVN 24 i Polsat News. Krzysztof Krawczyk zmarł w szpitalu w Łodzi. Mimo że wygrał walkę z koronawirusem i na święta wrócił do domu w dość dobrym samopoczuciu, 5 kwietnia zasłabł i został natychmiast zabrany do szpitala. Zmarł wkrótce potem, jego żona poinformowała, że przyczyną śmierci nie było zakażenie COVID-19.  Zobacz także:  Na cmentarzu, gdzie spocznie Krzysztof...

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
East News
Newsy
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Pogrążona w rozpaczy żona całuje trumnę artysty
W sobotę 10 kwietnia odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Fotoreporterzy uwiecznili moment, w którym Ewa Krawczyk po raz ostatni żegna się ze swoim ukochanym mężem.

5 kwietnia, w poniedziałek wielkanocny, odszedł jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich muzyków. Tragiczne wieści o śmierci Krzysztofa Krawczyka jako pierwszy podał jego menadżer, a następnie potwierdziła je żona artysty - Ewa Krawczyk. Dziś, w sobotę 10 kwietnia, o godzinie 12:00 w archikatedrze w Łodzi odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka, który o godzinie 15:00 został pochowany na cmentarzu w Grotnikach. Choć pogrążona w żałobie i rozpaczy Ewa Krawczyk, nie była w stanie wygłosił pożegnalnej mowy, gest, który wykonała kiedy zabierano trumnę z ciałem jej męża, powiedział o wiele więcej.  Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka miał charakter państwowy, jednak z uwagi na obostrzenia związane z pandemią, liczba osób, które brały udział w skromnej uroczystości była bardzo ograniczona. Mszę rozpoczęła pieśń "Abba Ojcze", która była jedną z tych najbardziej ukochanych przez zmarłego artystę, następnie Daniel Olbrychski odczytał "Hymn o miłości", a biskup Antoni Długosz wygłosił kazanie, w którym nie zabrakło cytatów z piosenek Krzysztofa Krawczyka. W imieniu i na prośbę żony piosenkarza, Ewy Krawczyk, przemówił jego menadżer, Andrzej Kosmala . Ewa Krawczyk przez całą uroczystość nie była w stanie powstrzymać łez.   Przed kościołem jak i na cmentarzu na żałobników czekali fani zmarłego artysty oraz fotoreporterzy, którzy uwiecznili, jak Ewa Krawczyk po raz ostatni żegnała się ze swoim mężem. Żona Krzysztofa Krawczyka, która bardzo ciężko znosiła uroczystości pogrzebowe, odprowadziła trumnę z ciałem swojego męża do karawanu, a następnie ją pocałowała.  Zobacz także:  Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Duda pożegnał go listem: "Mimo sławy, pozostał sobą, wiernym...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik