Natalia Lesz w granatowym płaszczu, Katarzyna Zielińska w czerwonym płaszczu, Mariusz Totoszko, Justyna Tomańska pozują do zdjęć

Narty, impreza z rodzicami, a może SPA? Wiemy, jak Zielińska, Lesz i Totoszko spędzą Nowy Rok

Natalia Lesz w granatowym płaszczu, Katarzyna Zielińska w czerwonym płaszczu, Mariusz Totoszko, Justyna Tomańska pozują do zdjęć

Jakie plany na sylwestra mają Katarzyna ZielińskaMariusz Totoszko z Justyną Tomańską i Natalia Lesz? Gwiazdy często spędzają sylwestra na scenie, ale tym razem aktorki i muzyk chcą ten czas spędzić z najbliższymi! Jakie mają konkretne plany?

Natalia Lesz jedzie na narty

"Myślę, że po tych  kilku dniach lenistwa, przyda się nam trochę ruchu, dlatego Sylwester na pewno będzie spędzony aktywnie, w tym roku planuję wybrać się na narty", powiedziała Party.pl Natalia Lesz

Kasia Zielińska spędzi sylwestra z rodzicami

Dla Kasi Zielińskiej te święta są bardzo wyjątkowe, bo po raz pierwszy spędza je z synem Heniem, który już w styczniu będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Kasia planuje dla niego imprezę w swoim domu. Z kolei na sylwestra będą bawić się u jej rodziców. 

"W tym roku  zostajemy na Sylwestra u moich rodziców, w Starym Sączu, czeka nas więc dłuuugie świętowanie!", powiedziała nam Kasia Zielińska.

Mariusz Totoszko spędzi sylwestra w SPA

Mariusz Totoszko przez ostatnie lata spędzał sylwestra na scenie, gdzie występował wraz ze swoim zespołem Volver, a później sam. Zawsze za kulisami towarzyszyła mu jego partnerka, Justyna Tomańska. Tym razem para wybiera się na romantyczny wyjazd!

W tym roku łączymy pierwszy raz od ośmiu lat przyjemne z pożytecznym. Przez wiele lat graliśmy koncerty telewizyjne lub plenery. Nie było czasu na wspólną zabawę ,piękne kreacje i makijaże.  W tym roku świadomie podjęliśmy decyzję o spędzaniu czasu we dwoje wśród przyjaciół w przepięknym spa pod Warszawą Talaria Ladies Spa. Będziemy tam kilka dni, wypoczęci ,odmłodzeni i pełni sił na Nowy Rok. Tam właśnie przywitamy 2016. Mariusza zagra mini koncert a potem będziemy bawić się do białego rana… To jest najlepsza opcja jaką mogłam wybrać", powiedziała nam Justyna Tomańska.

A Ty jakie masz plany na sylwestra?
 
Katarzyna Zielińska w programie "Latający Klub Dwójki"
Katarzyna Zielińska w czarnej błyszczącej sukience w szpilkach i skarpetkach
ons.pl
Natalia Lesz wychodzi z Pytania na Śniadanie
Natalia Lesz z telefonem
Mariusz Totoszko, Justyna Tomańska na pokazie fundacji Omeny Mensah
Mariusz Totoszko, Justyna Tomańska z dziećmi pozują do zdjęć
ONS
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeładuj

Skąd Dagmara z "Królowych życia" ma tyle pieniędzy? Jej odpowiedź rozbraja. Ale my wiemy, na czym się dorobiła

zobacz 00:59