Karolina Ferenstein w białej kurtce Piotr Kraśko w czerwonej kurtce Karolina Ferenstein w legginsach Piotr Kraśko w brązowych spodniach Piotr Kraśko w granatowej czapce
Karolina Ferenstein w białej kurtce
Wiemy, ile zapłacili za ten luksusowy wózek!
1/5
Karolina Ferenstein w białej kurtce

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko zostali przyłapani na pierwszym rodzinnym spacerze! Bizneswoman i dziennikarz wybrali się z córeczką Laurą i jednym ze swoich synków na spacer po Warszawie! Małżeństwo zadbało o to, aby ich córka miała wszystko, co najlepsze, dlatego zdecydowali się na drogi wózek, który pokochały też inne gwiazdy. Co ciekawe kosztuje on prawie 4 tysiące złotych! Karolina Ferenstein jest w świetnej formie, choć urodziła zaledwie miesiąc temu! Piotr Kraśko bardzo jej pomaga, a do tego Karolina też wsparcie w starszych synach. Dla Piotra ostatnie tygodnie nie były łatwe, bo stracił pracę w TVP, ale dzięki temu ma teraz więcej czasu dla rodziny. Zobaczcie ich zdjęcia ze spaceru!

 

Zobacz: Piotr Kraśko w podróży. W tym czasie jego żonie pomagała opiekunka

2/5
Piotr Kraśko w czerwonej kurtce

Choć zimowa pogoda i mróz nie zachęca do długich spacerów, Karolina i Piotr postanowili trochę pobyć na świeżym powietrzu ze swoimi pociechami.

3/5
Karolina Ferenstein w legginsach

Karolina Ferenstein-Kraśko ubrała się bardzo ciepło i jednocześnie modnie, a my musimy przyznać, że jest w świetnej formie!

4/5
Piotr Kraśko w brązowych spodniach

Piotr Kraśko cały czas czuwał przy żonie.

5/5
Piotr Kraśko w granatowej czapce

Dziennikarz też dzielnie pomagał na spacerze.