Pierśconki zaręczynowe gwiazd Agnieszka Szulim, Kim Kardashian, Angelina Jolie
1/14
Pierśconki zaręczynowe gwiazd Agnieszka Szulim, Kim Kardashian, Angelina Jolie

Podczas Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku w show-biznesie - Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim. Gwiazda TVN nie spodziewała się, że ukochany poprosi ją o rękę przy gwiazdach TVN-u, szefach stacji oraz fotoreporterach. Piotr wybrał akurat Bal TVN, ponieważ rok temu to własnie na tej imprezie poznał Agnieszkę i zakochał się w niej po uszy! Jaki Agnieszka dostała pierścionek? Znamy jego historię! Czy jest wart więcej niż pierścionek zaręczynowy Angeliny Jolie czy Jennifer Aniston? Zobaczcie naszą galerię z najpiękniejszymi pierścionkami zaręczynowymi gwiazd!

2/14
Pierścionek zaręczynowy Agnieszki Szulim
WBF

Piotr Woźniak-Starak podarował Agnieszce Szulim pierścionek zaręczynowy, który jest pamiątką rodzinną. Jego ojciec podarował go jego mamie Annie Woźniak-Starak. Prawdziwy z niego romantyk :-)

3/14
Kim Kardashian ucieka przed paparazzi
Eastnews

Kanye West oświadczył się Kim Kardashian w San Francisco. Muzyk wynajął cały stadion AT&T Park i zamówił 50-osobową orkiestrę, która zagrała "Young and Beautiful" Lany Del Rey. Na ogromnym telebinie wyświtelony był wielki napis: “Proszę wyjdź za mnie”. Kim oczywiście powiedziała “tak”. West wręczył ukochanej 15-karatowy diament projektu Lorraine Schwartz wart 1,6 miliona dolarów!

 

 

4/14
Pierścionek zaręczynowy Kim Kardashian
Eastnews

Kim Kardashian i Kris Humphries zaręczyli się w 2011 roku. Amerykański koszykarz wręczył ukochanej pierścionek warty 2 miliony dolarów. Wydał więcej niż kolejny mąż Kim, Kanye West. Ich małżeństwo trwało jednak tylko 72 dni i po tym, jak Kim oddała ukochanemu pierścionek, Kris wystawił go na aukcji. Pieniądze ze sprzedaży miał przeznaczyć na cele charytatywne.

5/14
Angelina Jolie pokazała pierścionek zaręczynowy
ONS

Najbardziej znana para Hollywood - Angelina Jolie i Brad Pitt zaręczyli się w 2012 roku. Szybko okazało się, że decyzja o zaręczynach nie była spontaniczna, bo aktor pracował nad projektem pierścionka przez 3 lata!

6/14
Pierścionek zaręczynowy Angeliny Jolie
Eastnews

Brad Pitt pracował nad projektem pierścionka z jubilerem Robertem Procopem. Brad chciał, żeby przeszedł do historii kina i mody.

 

“Brad od początku miał bardzo konkretną wizję pierścionka, która nabierała kształtu w trakcie kilku lat naszej współpracy. Chciał, aby każdy szczegół był doskonały. Dzięki temu miałem czas znaleźć niemal bliźniacze diamenty, które zostały misternie przycięte tak, by idealnie pasować do palca Angeliny”, powiedział jubiler Robert Procop


Pierścionek zaręczynowy Angeliny kosztował 250 tys. dolarów.

7/14
Mariah Carey w czerwonej sukienkce
Eastnews

Mariah Carey nosi pierścionek zaręczynowy wart 2,5 miliona dolarów. Cena pierścionka robi wrażenie, ale gdy akurat doszło do zaręczyn Nicka Cannona i Mariah Carey, więcej mówiło się o tym, że jest to “pierścionek z odzysku” niż o jego cenie. Skąd takie przypuszczenia?

8/14
Pierścionek zaręczynowy Mariah Carey
Eastnews

Okazało się, że Nick był już wcześniej zaręczony z modelką Victoria's Secret, Selitą Ebanks.To jej wręczył 10,02-karatowy różowy diament projektu Jacoba Arabo. Podobno po zerwaniu, Nick odzyskał od byłej pierścionek i wręczył go swojej nowej miłości. Mąż Mariah Carey zapewniał, że platynowy pierścionek jest oryginalny. Żeby uciszyć plotki i uspokoić ukochaną, Nick zaczął żonie na każdą rocznicę ślubu kupować nowy pierścionek.

9/14
Beyonce chwali się pierścionkiem zaręczynowym
Eastnews

Beyonce i Jay-Z zaręczyli się w 2007 roku w Cannes. Nie od razu Jay-Z podarował ukochanej pierścionek. Muzyk obiecał przyszłej żonie, że podaruje jej największy diament, jaki znajdzie. I dotrzymał słowa!

10/14
Pierścionek zaręczynowy Beyonce
Eastnews

Beyonce dostała od muzyka pierścionek z wielkim diamentem wart 5 milionów dolarów, czyli około 14,5 miliona złotych! Podobno gwiazda nie nosi go zbyt często, bo boi się, że ktoś go jej ukradnie. Co w takim razie nosi? Jego podróbkę!

11/14
Jennifer Aniston pokazała pierścionek zaręczynowy
Eastnews

Niedawno pisaliśmy, że Jennifer Aniston i Justin Theroux zdecydowali się na cichy ślub. Para na uroczystość, która odbyła się w ich posiadłości w Los Angeles zaprosiła tylko 70 gości. Wszyscy myśleli, że wybierają się na urodziny Justina, a na miejscu okazało się, że to trafili na ślub jednej z najpopularniejszych aktorek Hollywood! Jennifer i Justin są para od czterech lat, zaręczyli się w 2012 roku. Jaki Jennifer dostała pierścionek od ukochanego? 

12/14
Pierścionek zaręczynowy Jennifer Aniston
Eastnews

Jennifer Aniston przez kilka miesięcy ukrywała przed mediami swój pierścionek zaręczynowy. Pojawiły się nawet opinie, że narzeczony nie postarał się i gwiazda dostała mały pierścionek, dlatego nie chce go pokazać. Dopiero na premierze filmu “Szefowie wrogowie” aktorka postanowiła pochwalić się swoim gigantycznym pierścionkiem. Dziennikarze, którzy pisali, że jej pierścionek jest skromny bardzo się pomylili! Jennifer dostała od Justina 8-karatowy brylant, który kosztował 500 tysięcy dolarów! To ponad półtora miliona złotych!

13/14
Marina, Wojciech Szczęsny
Instagram

Marina i Wojciech Szczęsny spotykają się już blisko od dwóch lat. Początkowo piosenkarka zamieszkała z ukochanym w Londynie, a niedawno Marina i Wojtek Szczęsny przeprowadzili się do Rzymu. Podczas ostatnich wakacji, Marina i Wojtek byli razem Dubaju. Po powrocie do Polski, Wojtek Szczęsny zorganizował dla ukochanej imprezę urodzinową, podczas której poprosił ją o rękę. Powiedziała tak! Jaki dostała pierścionek zaręczynowy?

 

 

14/14
Marina dostała pierścionek zaręczynowy od Tiffany&Co

Wojciech Szczęsny podarował Marinie pierścionek marki  jubilerskiej Tiffany&Co. Biżuteria od tej firmy to marzenie każdej kobiety! Ile kosztował go ten pierścionek? Za pierścionek zaręczynowy od Tiffany&Co musiał zapłacić 12 tysięcy dolarów czyli prawie 50000 tysięcy złotych!