Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Piasek wspomina wywiad z Leszczyńskim
ONS
Newsy

Piasek w programie Korwin wspomina wywiad z Leszczyńskim: Próbował mnie obrazić kilka razy

Jego reakcja była zaskakująca

Andrzej Piaseczny aktualnie promuje swoją nową płytę "Kalejdoskop". Z tego też powodu pojawił się między innymi w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie razem z prowadzącym wspominali zmarłą Annę Przybylską. Zobacz: Piasek u Wojewódzkiego wspomina Przybylską: Minęło trochę czasu. Zawsze o niej mówię, gdy...

Później muzyk zasiadł w fotelu w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej, "Magiel Towarzyski". Piasek opowiadał między innymi o dojrzałości muzycznej jaką nabył przez ostatnie lata i której efektem jest nowy krążek. Przy tej okazji wspomniał wywiad z Robertem Leszczyńskim dla jednej z gazet. Przyznał, że dziennikarz wtedy go skrytykował za nijakie utwory:

Kiedyś miałem taką możliwość, żeby dać dosyć duży wywiad do jednej z gazet wiele lat temu. Przyszedł rozmawiać ze mną Robert Leszczyński, z którym prywatnie się lubiliśmy, ale artystycznie nie darzymy się sympatią. I zaczął rozmowę w taki sposób: A w ogóle to dla kogo to jest? Ja mu odpowiadam, że dla wszystkich. Wtedy on mówi, że dla wszystkich to nie ma takiego czegoś. Potem jeszcze usiłował mnie obrazić kilkukrotnie, a ja po prostu wstałem i wyszedłem. 

Wiedzieliście o tym?

Zobacz: Pierwszy singiel "Zimowych piosenek" Piaska/Krajewskiego
 Nie żyje Robert Leszczyński. Śmierć i pogrzeb Roberta Leszczyńskiego

 

Gwiazdy na pogrzebie Leszczyńskiego:

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Piasek wybrał między Edytą Górniak a Justyną Steczkowską
ONS
Newsy
Górniak czy Steczkowska? Piasek zdecydował, która diwa jest lepsza
Muzyk nie miał wątpliwości

Andrzej Piaseczny teraz mocno promuje swoją nową płytę. Z tej okazji był miedzy innymi w zeszłym tygodniu u Kuby Wojewódzkiego. Panowie rozmawiali nie tylko o muzyce. Przez chwilę wspominali ich wspólną przyjaciółkę, Anię Przybylską. Zobacz:  Piasek u Wojewódzkiego wspomina Przybylską: Minęło trochę czasu. Zawsze o niej mówię, gdy... Dzisiaj Piasek pojawił się u "Ogniu Pytań", gdzie odpowiedział na serię zabawnych i niewygodnych pytań. Prowadzący zapytali go między innymi o to, którą z wielkich artystek woli. Oczywiście chodziło o Edytę Górniak i Justynę Steczkowską, które nieoficjalnie ze sobą rywalizują, co było widać między innymi w programie "The Voice of Poland". Odpowiedź Piasecznego była natychmiastowa: Justyna Steczkowska. Jak widać Edyta nie ma zbyt wielu fanów w branży.  Zobacz:  Edyta Górniak nagrywa singiel z gwiazdą The Voice? Zdradziło ich wspólne zdjęcie     Opalona Steczkowska na wielkiej gali:

Jarosław Bieniuk o Ani Przybylskiej
ONS
Newsy
Bieniuk oglądał program Wojewódzkiego. Wzruszył się, kiedy Piasek wspominał Przybylską
Dodał kolejne zdjęcie na Instagramie

W miniony wtorek gościem w programie Kuby Wojewódzkiego byli Anna Dymna i  Andrzej Piaseczny . Muzyk promował swoją najnowszą płytę i wspomniał, że był na przesłuchaniach do jednego z seriali. Warto jednak dodać, że miał on już aktorski epizod w "Złotopolskich", gdzie grał u boku Anny Przybylskiej . Piasek cały czas o niej pamięta, co podkreślił w programie. Zobacz:  Piasek u Wojewódzkiego wspomina Przybylską: Minęło trochę czasu. Zawsze o niej mówię, gdy... Był to bardzo wzruszający moment, a panowie na chwilę się zadumali. Obaj bardzo przyjaźnili się z aktorką, a emocje na samo jej wspomnienie powracają. Odcinek ten nie umknął uwadze Jarosławowi Bieniukowi , który stara się pozbierać po śmierci ukochanej. Na Instagramie zamieścił zdjęcie z salonu, gdzie stoi telewizor i leci program Wojewódzkiego, dookoła są zdjęcia rodzinne, w tym przepiękna fotografia Ani Przybylskiej, a prowadzący i goście rozmawiają właśnie o niej. Sportowca z pewnością ogarnęło wzruszenie, o czym świadczy podpis: Kuba i Piasek z Panią Anną o ANI❤ Mimo tej tragedii piłkarz doskonale sprawdza się w roli ojca i godzi obowiązki zawodowe z rodzinnymi.  Zobacz:  Jarosław Bieniuk wyszedł ze szpitala! Mamy pierwsze zdjęcie po zabiegu     Ania Przybylska w sesji dla Vivy!:

Robert Biedroń i Agnieszka Kaczorowska u Kuby Wojewódzkiego
ONS
TV-Show
Wojewódzki już zapowiedział kolejnych gości swojego programu. Będzie się działo
Słyną z dużej dawki pozytywnej energii

Ostatnio gośćmi w programie Kuby Wojewódzkiego byli Anna Dymna i Andrzej Piaseczny. Muzyk wraz z prowadzącym wspominali zmarłą Annę Przybylską. Odcinek ten nie umknął też Jarosławowi Bieniukowi, który nie krył wzruszenia na Instagramie. Zobacz:  Bieniuk oglądał program Wojewódzkiego. Wzruszył się, kiedy Piasek wspominał Przybylską Tym razem showman do programu zaprosił wybuchową mieszankę. Na kanapie bowiem zasiądzie jeden z najbardziej lubianych polityków, Robert Biedroń i temperamentna Agnieszka Kaczorowska . Z pewnością odcinek będzie niesamowity, zwłaszcza, że wszyscy słyną z poczucia humoru i nieokiełznanych pokładów energii. Polityk przez swoją orientację seksualną wzbudza też dużo skrajnych emocji, dlatego koniecznie trzeba to zobaczyć. Będziecie oglądać? Zobacz:  Skandaliczne dyskusje o gejach w programach Olejnik i Młynarskiej: Pedał czy gej?      

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner