Listy do M. 3 - pełna obsada Magdalena Różczka na Różach Gali 2016 Borys Szyc na prezentacji nowych modeli Audi Danuta Stenka na konferencji "Biblia Audio Superprodukcja" Iza Kuna na rozdaniu Orłów 2017
Listy do M. 3 - pełna obsada
1/7
Listy do M. 3 - pełna obsada

Znamy obsadę filmu "Listy do M. Czas niespodzianek" i wiemy, kiedy odbędzie się jego premiera! Dwie dotychczasowe części tej komedii romantycznej biły rekordy oglądalności w kinach. Nic więc dziwnego, że producenci poszli za ciosem i nakręcili trzecią! 17 stycznia padł pierwszy klaps na planie nowej produkcji filmowej TVN.

Kto pojawi się w filmie?

 

Obsada filmu "Listy do M. Czas niespodzianek"

Na ekranie ponownie zobaczymy m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Julię Wróblewską, Nikodema Rozbickiego, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka. Dołączy do nich mnóstwo innych gwiazd! W naszej galerii zobaczycie kto i dowiecie się kiedy odbędzie się premiera filmu!

Czekacie?

 

Zobacz: Gwiazdor "Pierwszej miłości" odrzucił rolę w filmie "Listy do M. 3"! Dlaczego?

2/7
Magdalena Różczka na Różach Gali 2016

W "Listach do M. Czas niespodzianek" pojawi się Magda Różczka! Kto jeszcze? Zobacz na kolejnych stronach!

3/7
Borys Szyc na prezentacji nowych modeli Audi
ONS

Borys Szyc dołączył do obsady Listów do M. 3!

4/7
Danuta Stenka na konferencji "Biblia Audio Superprodukcja"

Podobnie jak Danuta Stenka! 

5/7
Iza Kuna na rozdaniu Orłów 2017
ONS

Izabela Kuna zagra w Listach do M. 3! 

6/7
Katarzyna Zawadzka w biało-czerwonej bluzce

Katarzyna Zawadzka dołączyła do obsady! 

7/7
Grażyna Szapołowska pod studiem TVP

W "Listach do M. 3" zobaczymy również: Grażynę Szapołowską, Filipa Pławiaka, Andrzeja Grabowskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Stanisławę Celińską, Marcina Kwaśnego. Zabraknie m.in. Magdaleny Lamparskiej. 

Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak Lejdis i Testosteron. "Listy do M. Czas niespodzianek" znajdzie się w kinach w całej Polsce już 10 listopada tego roku. Producentem jest TVN, dystrybutorem Kino Świat.