Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Paweł Kukiz wystartuje w wyborach
ONS
Newsy

W muzyce Kukiz odnosi coraz mniejsze sukcesy. Znalazł nowy sposób na życie

Klęski celebrytów nic go nie nauczyły?

Coraz częściej gwiazdy decydują się na polityczną karierę. Z gorszym albo lepszym skutkiem. Kilka miesięcy temu odbyły się wybory do Parlamentu Europejskiego, w których udział wzięło kilka znanych twarzy, m.in. Weronika Marczuk Pazura czy Otylia Jędrzejczak. Żadna z nich nie dostała mandatu europosła. Co więcej, obie zaliczyły kilka rażących wpadek. Przypomnijmy: Wpadki okazały się niewybaczalne: Klęska celebrytów w wyborach do Europarlamentu

Trochę mniejsze ambicje polityczne ma Paweł Kukiz, który znany jest z zaangażowania we wszelkie sprawy państwowe. Gwiazdor chce teraz aktywnie zająć się losami kraju, a przynajmniej jego części, dlatego też postanowił wziąć udział w wyborach do sejmiku województwa wrocławskiego. Wokalista będzie kandydatem Bezpartyjnych Samorządowców, nie będzie jednak liderem listy.

Bezpartyjni Samorządowcy to niezwiązany z żadną partią komitet złożony z byłych współpracowników prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza, niezadowolonych z jego mariażu z Platformą Obywatelską. Jak każda organizacja potrzebuje w swoich kręgach kogoś rozpoznawalnego. Czy Kukiz to dobry wybór? Przekonamy się już wkrótce. Oby sukcesy na scenie politycznej były większe od tych na scenie muzycznej.

Zobacz: Adamek ośmieszony w Dzień Dobry TVN. Wellman i Prokop nie mieli litości

Gwiazdy o "aferze podsłuchowej":

Paweł Kukiz zarabia 30 tys. złotych za koncert
ONS
Newsy
Ile Paweł Kukiz bierze za koncert? Te kwota robią wrażenie!
Poszedł w politykę dla pieniędzy?

Paweł Kukiz był największym zwycięzcą I tury wyborów prezydenckich, a teraz uchodzi za faworyta w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Według sondaży jego ugrupowanie może liczyć na 20 proc. w wyborach do Sejmu. Coraz większa popularność na scenie politycznej przekłada się na zainteresowanie twórczością muzyczną Kukiza. Jak dowiedział się “Super Express”, Paweł Kukiz ma coraz więcej propozycji koncertowych, a jego płyty sprzedają się lepiej. Za jeden koncert muzyk bierze ponad 30 tysięcy złotych!     “To kwota jaka przypada na cały zespół”, mówi Paweł Kukiz. Na razie Paweł Kukiz odcina kupony od zwycięstwa, ale nie brakuje głosów, że jego aktywność polityczna doprowadzi do zakończenia jego kariery muzycznej.         "Podejrzewam Pawła Kukiza o to, że wymyślił sobie genialny plan na swój marketing. Wymyślił sobie genialny plan, ale takie połączenie skończy się dla niego katastrofą. Artyści muszą być ludźmi wolnymi, a polityk nigdy do końca nie może być człowiekiem wolnym. Odbiorcy zawsze wyczuwają fałsz u twórcy. Obawiam się, że Kukiz może stracić wiarygodność i mówię to z pewnym smutkiem”, mówi znany dziennikarz muzyczny Hirek Wrona. Specjaliści z show-biznesie twierdzą, że jeśli Kukiz przegra na scenie politycznej, to będzie skończony jako muzyk. Myślicie, że przygoda Kukiza z polityką zakończy też jego karierę muzyczną? A może na stałe przeniesie się do polityki?                  

Paweł Kukiz na scenie z miktofonem
ONS
TV-Show
Paweł Kukiz jurorem w "The Voice of Poland"?
Paweł Kukiz jurorem w "The Voice of Poland"?

Paweł Kukiz w jury " The Voice of Poland " obok Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak? Okazuje się, ze taki był plan TVP. Kulisy rozmów z muzykiem zdradził w najnowszym wywiadzie dla TOK FM, były prezes TVP Juliusz Braun.  Paweł Kukiz w The Voice of Poland? Jak zdradził były prezes, Kukiz kilka lat temu dostał propozycję zostania jurorem muzycznego programu Dwójki. Dlaczego negocjacje z muzykiem nie zakończyły się sukcesem? "Paweł Kukiz był przez nas bardzo namawiany, nie tylko zapraszany, żeby wystąpił jako trener w programie The Voice of Poland. Bardzo nam się podobało, że to są różne wrażliwości, bo taka jest koncepcja tego programu. I wtedy już odmówił (Kukiz, przyp.red.), mówiąc, że ma plany związane z polityką", zdradza Braun. Paweł Kukiz zrezygnował, ponieważ już wtedy miał aspiracje polityczne. Odniósł sukces na scenie politycznej, bo jego partia w ostatnich wyborach dostała się do Sejmu.   Były prezes zdradził, że rozmowy z muzykiem odbyły się trzy lata temu, czyli wtedy gdy w jury programu zasiadali - Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Baron i Tomson z zespołu Afromental oraz... Marek Piekarczyk . Czy to właśnie on został jurorem, bo Kukiz odmówił? Wiele na to wskazuje. Żałujecie, że muzyk i obecny lider partii Kukiz'15 zrezygnował wtedy z udziału w show?   ZOBACZ:  Paweł Kukiz w krawacie! Wytrzymał cały dzień, aż do wizyty w programie Moniki Olejnik...   Paweł Kukiz w sejmie w czasie expose Beaty Szydło Paweł Kukiz w Sejmie Paweł Kukiz Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk na koncercie charytatywnym The Voice

East News
Newsy
Córki Pawła Kukiza wspierają ojca w wyborach! Zobaczcie Julię, Polę i Hanię. Podobne do taty?
Córki Pawła Kukiza wspierają ojca

Paweł Kukiz w nadchodzących wyborach parlamentarnych może liczyć na wparcie swoich trzech córek. Julia, Pola i Hania przygotowały wideo, w którym mówią o wsparciu dla ojca w najbliższych wyborach. Córki lidera ruchu Kukiz'15 zamieściły na portalu YouTube filmik, któremu nadały tytuł "Tato, jesteśmy z Tobą". Dwie najstarsze - Julia i Pola - deklarują swoje głosy na ojca, natomiast wszystkie trzy (najmłodsza Hania jeszcze nie może głosować) - zgodnie twierdzą: Chcemy, żeby w parlamencie byli tacy ludzie, jak tato. Czyli szczerzy, bezpośredni, sprawiedliwi.  A przede wszystkim prawdziwi.         Czy Paweł Kukiz ma szanse w wyborach parlamentarnych? Córki Pawła Kukiza mieliśmy już okazję poznać podczas wyborów prezydenckich, w czasie których muzyk ubiegał się o najwyższy urząd w państwie. Pola miała nawet swój udział w prowadzeniu wieczoru wyborczego ojca. Choć wówczas wybory wygrał Andrzej Duda, to Paweł Kukiz uzyskał zaskakujące, ponad 20% poparcie. Głosowali na niego głównie ludzie młodzi. Czy filmik nagrany przez córki Kukiza przysporzy mu kolejnych głosów wśród wyborców z młodego pokolenia? Wcześniej dziewczynami pochwalił się też sam tata, pokazując ich zdjęcie z okazji Dnia Ojca.   Paweł Kukiz z żoną Małgorzatą   Czy dzięki córkom wzrośnie poparcie dla Pawła Kukiza?

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner