Paweł Kukiz zarabia 30 tys. złotych za koncert
ONS
Newsy

Ile Paweł Kukiz bierze za koncert? Te kwota robią wrażenie!

Poszedł w politykę dla pieniędzy?

Paweł Kukiz był największym zwycięzcą I tury wyborów prezydenckich, a teraz uchodzi za faworyta w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Według sondaży jego ugrupowanie może liczyć na 20 proc. w wyborach do Sejmu. Coraz większa popularność na scenie politycznej przekłada się na zainteresowanie twórczością muzyczną Kukiza.

Jak dowiedział się “Super Express”, Paweł Kukiz ma coraz więcej propozycji koncertowych, a jego płyty sprzedają się lepiej. Za jeden koncert muzyk bierze ponad 30 tysięcy złotych!

 

 

“To kwota jaka przypada na cały zespół”, mówi Paweł Kukiz.


Na razie Paweł Kukiz odcina kupony od zwycięstwa, ale nie brakuje głosów, że jego aktywność polityczna doprowadzi do zakończenia jego kariery muzycznej.

 

 

 

 

"Podejrzewam Pawła Kukiza o to, że wymyślił sobie genialny plan na swój marketing. Wymyślił sobie genialny plan, ale takie połączenie skończy się dla niego katastrofą. Artyści muszą być ludźmi wolnymi, a polityk nigdy do końca nie może być człowiekiem wolnym. Odbiorcy zawsze wyczuwają fałsz u twórcy. Obawiam się, że Kukiz może stracić wiarygodność i mówię to z pewnym smutkiem”, mówi znany dziennikarz muzyczny Hirek Wrona.


Specjaliści z show-biznesie twierdzą, że jeśli Kukiz przegra na scenie politycznej, to będzie skończony jako muzyk. Myślicie, że przygoda Kukiza z polityką zakończy też jego karierę muzyczną? A może na stałe przeniesie się do polityki?

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Paweł Kukiz przerywa wywiad z dziennikarką TVN24
ONS
Newsy
Paweł Kukiz zostanie premierem? W najnowszym sondażu pokonał wszystkich!
Bardzo wysoki wynik muzyka-polityka

Szykuje się prawdziwe trzęsienie ziemi na scenie politycznej? Najnowszy sondaż IBRiS dla "Rzeczpospolitej" nie pozostawia wątpliwości, że jesienne wybory parlamentarne kompletnie zmienią obraz polskiej sceny politycznej. Wszystko za sprawą Pawła Kukiza , który przez kilka miesięcy kampanii prezydenckiej uzyskał tak duże poparcie społeczeństwa, że teraz ma szansę na objęcie urzędu premiera! Według najnowszego sondażu partia Pawła Kukiza może liczyć na 24,2% głosów. To o 0,2 proc. więcej niż na PiS i 4,2 więcej niż Platformę Obywatelską! Co na to Kukiz? Na swoim Facebooku napisał: “No to teraz mamy gwarantowany megahejt z każdej strony”. We wczorajszym odcinku programu “Świat się kręci” specjaliści zaproszeni przez Agatę Młynarską rozmawiali o szansach Kukiza na zwycięstwo w jesiennych wyborach. Jednym z gości odcinka była Bożena Dykiel. Według aktorki scenariusz, w którym Kukiz zostaje premierem jest realny. “Z dobrymi doradcami Kukiz ma szansę zostać premierem. W Polsce wszystko jest możliwe, co pokazały wybory prezydenckie. Ludzie zaczęli mówić i chcą dojść do głosu,  a Kukiz rozmawiał z ludźmi, nie odwracał się do nich plecami”, powiedziała Dykiel. Jarek Kuźniar już w ubiegłym tygodniu przewidywał, że Paweł Kukiz ma szansę zostać premierem. Myślicie, że muzyk utrzyma tak dużą popularność i wygra jesienne wybory?

Karolina Korwin Piotrowska wyśmiewa Pawła Kukiza
Newsy
Korwin Piotrowska wyśmiewa koncerty Kukuzia: Agitacja, z lekka przerywana piosenkami
Dziennikarka skomentowała informacje o podniesieniu stawek za koncert muzyka

Wczoraj media obiegła informacja o sumie jaką Paweł Kukiz zgarnia za koncerty swojego zespołu. J ak donosił wówczas jeden z tabloidów, muzyk dzięki działalności politycznej może liczyć teraz na znacznie więcej propozycji występów a płyty jego zespołu sprzedają się znacznie lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu . Sam Paweł Kukiz potwierdził doniesienia prasowe, że za koncert dostaje nawet 30 tysięcy złotych. Zobacz: Ile Paweł Kukiz bierze za koncert? Ta kwota robi wrażenie! Połączenie muzyki z działalnością polityczną przez Pawła Kukiza wzbudza ogromne emocje. Świadczyć o tym może felieton Karoliny Korwin Piotrowskiej , która na onet.pl oceniła informacje o zarobkach muzyka. Przy okazji dziennikarka zdradziła, jak wyglądają koncerty z udziałem Pawła Kukiza . - Właśnie pojawiła się informacja, że Kukiz idąc za ciosem podniósł stawki za koncerty. Potwierdził to mediom. Czyli to nie plotka. Ciekawe, koncerty są dla niego okazją do agitacji politycznej, sam tego nie ukrywa i do uczestnictwa w nich, w owych koncertach, zachęcał tez na konwencji swego ruchu. Moi znajomi, fani "starego" Kukiza, byli niedawno na jego koncercie wraz z innymi zespołami rockowymi i opowiadali mi, że nazwanie tego koncertem było pewnym nadużyciem, bo ze sceny cały czas była agitacja, z lekka przerywana piosenkami . Kumple nie są z jego opcji politycznej, wiec byli mocno zdziwieni. Zresztą nawet jeśliby byli "kukizowcami", nie jest to powód, aby ze sceny, zamiast muzyki leciała agitacja. Nie za to zapłacili- napisała Korwin Piotrowska.  Jestem w szoku. Zamiast programu, konkretów politycznych ważnych dla wielu ludzi jest inny konkret, finansowy. Po co było robić ten cały zamęt, jeśli chodzi o to, co zawsze? Rozumiem, zarabiać trzeba, zawsze też lepiej zarabiać niż kraść. Ale kontekst tej informacji jest fatalny . Jest smutny, bo wskazuje na to, że Kukiz nie zdaje sobie sprawy,...

Paweł Kukiz na scenie z miktofonem
ONS
TV-Show
Paweł Kukiz jurorem w "The Voice of Poland"?
Paweł Kukiz jurorem w "The Voice of Poland"?

Paweł Kukiz w jury " The Voice of Poland " obok Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak? Okazuje się, ze taki był plan TVP. Kulisy rozmów z muzykiem zdradził w najnowszym wywiadzie dla TOK FM, były prezes TVP Juliusz Braun.  Paweł Kukiz w The Voice of Poland? Jak zdradził były prezes, Kukiz kilka lat temu dostał propozycję zostania jurorem muzycznego programu Dwójki. Dlaczego negocjacje z muzykiem nie zakończyły się sukcesem? "Paweł Kukiz był przez nas bardzo namawiany, nie tylko zapraszany, żeby wystąpił jako trener w programie The Voice of Poland. Bardzo nam się podobało, że to są różne wrażliwości, bo taka jest koncepcja tego programu. I wtedy już odmówił (Kukiz, przyp.red.), mówiąc, że ma plany związane z polityką", zdradza Braun. Paweł Kukiz zrezygnował, ponieważ już wtedy miał aspiracje polityczne. Odniósł sukces na scenie politycznej, bo jego partia w ostatnich wyborach dostała się do Sejmu.   Były prezes zdradził, że rozmowy z muzykiem odbyły się trzy lata temu, czyli wtedy gdy w jury programu zasiadali - Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Baron i Tomson z zespołu Afromental oraz... Marek Piekarczyk . Czy to właśnie on został jurorem, bo Kukiz odmówił? Wiele na to wskazuje. Żałujecie, że muzyk i obecny lider partii Kukiz'15 zrezygnował wtedy z udziału w show?   ZOBACZ:  Paweł Kukiz w krawacie! Wytrzymał cały dzień, aż do wizyty w programie Moniki Olejnik...   Paweł Kukiz w sejmie w czasie expose Beaty Szydło Paweł Kukiz w Sejmie Paweł Kukiz Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk na koncercie charytatywnym The Voice

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner