Party Stories
Nowy facet Marceliny Zawadzkiej
ONS
Newsy

Zawadzka ma nowego faceta? Miss spotyka się z żonatym mężczyzną

Tabloid zdradza kulisy ich relacji

Marcelina Zawadzka była jedną z największych niespodzianek ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami. Piękna miss rozpoczęła rywalizację nieśmiało i z przeciętnym wsparciem jurorów i publiczności. Jej fenomenalne postępy zostały jednak docenione i ostatecznie dotarła aż do półfinału. Polsat również postanowił ją wynagrodzić. Przypomnijmy: Zawadzka bardziej doceniona niż zwyciężczyni TzG? Nie mogła dostać od Polsatu lepszego wyróżnienia

Na tyle szczęścia modelka nie mogła liczyć w życiu osobistym. Jeszcze będąc w programie żaliła się, że przeżyła dość duży zawód miłosny i ciężko zdobyć jej zaufanie w relacjach z mężczyznami. Teraz jednak, jak sugeruje "Show", znalazło się w jej życiu miejsce dla nowego faceta. Dwutygodnik donosi, że Marcelina jest ostatnio często widywana z Pawłem Janowskim, synem właściciela jednego z salonów samochodowych w Warszawie. Tabloid przyłapał tych dwoje na spacerze i w centrum handlowym.
 

Marcelina jest coraz częściej widywana w towarzystwie przystojnego bruneta. Jak ustaliliśmy, nowy przyjaciel gwiazdy to Paweł Janowski, syn właściciela jednego z salonów samochodowych w Warszawie. Bardzo się polubili z Marceliną i najwyraźniej nadają na tych samych falach. Niestety, Paweł wciąż formalnie jest w związku małżeńskim. Czy była miss potrafi to uszanować? Marcelina i Paweł poznali się kilka miesięcy temu. Była miss nie mówi o nowej znajomości. Paweł jest ostatnio blisko - kibicował jej nawet podczas nagrań "Tańca z Gwiazdami" - czytamy w "Show".


Powinna ustosunkować się do tych spekulacji "Show"?

Zobacz: Zawadzka pochwaliła się siostrą. Kibicowała jej w studiu "TzG"

Marcelina Zawadzka w Tańcu z Gwiazdami:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcelina Zawadzka z siostrą w Tańcu z Gwiazdami
Akpa
Newsy
Zawadzka pochwaliła się siostrą. Kibicowała jej wczoraj w "TzG"
Podobne?

Marcelina Zawadzka miała sporo obaw przed startem Tańca z Gwiazdami i nie była pewna, czy odnajdzie się na parkiecie. Z odcinka na odcinek śliczna miss udowadniała jednak, że szybko się uczy i teraz przewiduje się, że może zajść w programie naprawdę daleko. Tydzień temu dała na parkiecie prawdziwy popis w tańcu nowoczesnym. Przypomnijmy: Zawadzka rozkręca się w "Tańcu z Gwiazdami". Maserak wybrał jej nowego partnera Wczoraj modelka zatańczyła tango ze Stefano Terrazzino i widać, że złapała z przystojnym Włochem świetny kontakt. Ich występ podzielił jurorów, którzy ocenili go ostatecznie na 32 punkty. Marcelina mogła jednak liczyć na ogromne wsparcie wyjątkowego kibica - na widowni pojawiła się bowiem jej siostra. Po zakończeniu show Zawadzka wciągnęła nawet siostrę na podest i obie rozdały kilka uśmiechów fotoreporterów. Podobne? Zobacz: Nietypowe pary w "Tzg". Tak wyglądał szósty odcinek show Zdjęcia z szóstego odcinka Tańca z Gwiazdami:

Rafał Maserak o wygranej w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Maserak ma wielkie ciśnienie na wygraną w "TzG". Niedługo będzie potrzebował gotówki
Najbardziej cierpi na tym Zawadzka

Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak w tej edycji " Tańca z Gwiazdami " tworzą jedną z najsympatyczniejszych par. Niestety, pierwszy odcinek przyniósł im nienajlepsze wiadomości. W głosowaniu widzów, jak udało się nam ustalić, zajęli ostatnie miejsce. Przed odpadnięciem z show uratowały ich wysokie noty od jurorów. Przypomnijmy:  Mamy wyniki głosowania sms w "TzG". Wierzbicka wcale nie była ostatnia Rafał podczas treningów jest bezlitosny dla Miss Polonia, bo chce jak najdalej zajść w programie. Nie ukrywa, że bardzo zależy mu na wygranej. Jak czytamy w Rewii przydałby mu się solidny zastrzyk finansowy, zwłaszcza, że już niedługo zapadnie wyrok w jego sprawie, kiedy to rok temu podczas imprezy w Toruniu wdał się w awanturę z policjantami . Zarzucono mu znieważenie funkcjonariuszy, co może odbić się wysoką grzywną. Niestety, Zawadzka ponoć nie najlepiej znosi mordercze treningi. Czy uda im się osiągnąć kompromis? Trzymacie kciuki za parę? Zobacz:  Zawadzka i Maserak mają romans? Zdradził ich inny uczestnik "Tańca z Gwiazdami" Zawadzka i Maserak w drugim "Tańca z Gwiazdami":

Marcelina Zawadzka na wakajach
Facebook
Newsy
Zawadzka chwali się zdjęciami z egzotycznych wakacji. Pokazała zgrabne ciało
Odpoczywa w ciepłych krajach

Ostatnio   Marcelina Zawadzka   ma ręce pełne roboty. Wszystko zaczęło się od wzięcia udziału w poprzedniej edycji Tańca z gwiazdami , gdzie była Miss Polonia wraz z Rafałem Maserakiem dotarła do finału. Po zakończeniu show piękna Zawadzka nie spoczywa na laurach i odcina kupony od swojej popularności. Zobacz: Krupińska i Zawadzka na jednej imprezie. Obie w zupełnie innej odsłonie W przerwie od pracy Miss Polonia znalazła czas na relaks i wymarzone wakacje. Zawadzka wybrała się na rajski odpoczynek do słonecznej Hiszpanii. Na Facebooku chwali się swoim zgrabnym ciałem na wyspie Lanzarote, a fanów uraczyła kolażem zdjęć. Słońce, plaża i hiszpański klimat bardzo jej służą, a uśmiech nie schodzi z twarzy. Fani zachwycają się piękną uczestniczką Tańca z gwiazdami  i komplementują jej perfekcyjną sylwetkę. Po powrocie do Polski na Marcelinę czeka sporo pracy, ponieważ wróci na plan serialu "Pierwsza miłość", gdzie dołączyła kilka miesięcy temu do obsady. Tymczasem życzymy udanego wypoczynku. Zobacz: Zawadzka ma romans z żonatym mężczyzną? Miss Polonia skomentowała plotki     Zawadzka pochwaliła się nową figurą:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner