Nowy facet Marceliny Zawadzkiej
ONS

Zawadzka ma nowego faceta? Miss spotyka się z żonatym mężczyzną

Nowy facet Marceliny Zawadzkiej
ONS

Marcelina Zawadzka była jedną z największych niespodzianek ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami. Piękna miss rozpoczęła rywalizację nieśmiało i z przeciętnym wsparciem jurorów i publiczności. Jej fenomenalne postępy zostały jednak docenione i ostatecznie dotarła aż do półfinału. Polsat również postanowił ją wynagrodzić. Przypomnijmy: Zawadzka bardziej doceniona niż zwyciężczyni TzG? Nie mogła dostać od Polsatu lepszego wyróżnienia

Na tyle szczęścia modelka nie mogła liczyć w życiu osobistym. Jeszcze będąc w programie żaliła się, że przeżyła dość duży zawód miłosny i ciężko zdobyć jej zaufanie w relacjach z mężczyznami. Teraz jednak, jak sugeruje "Show", znalazło się w jej życiu miejsce dla nowego faceta. Dwutygodnik donosi, że Marcelina jest ostatnio często widywana z Pawłem Janowskim, synem właściciela jednego z salonów samochodowych w Warszawie. Tabloid przyłapał tych dwoje na spacerze i w centrum handlowym.
 

Marcelina jest coraz częściej widywana w towarzystwie przystojnego bruneta. Jak ustaliliśmy, nowy przyjaciel gwiazdy to Paweł Janowski, syn właściciela jednego z salonów samochodowych w Warszawie. Bardzo się polubili z Marceliną i najwyraźniej nadają na tych samych falach. Niestety, Paweł wciąż formalnie jest w związku małżeńskim. Czy była miss potrafi to uszanować? Marcelina i Paweł poznali się kilka miesięcy temu. Była miss nie mówi o nowej znajomości. Paweł jest ostatnio blisko - kibicował jej nawet podczas nagrań "Tańca z Gwiazdami" - czytamy w "Show".


Powinna ustosunkować się do tych spekulacji "Show"?

Zobacz: Zawadzka pochwaliła się siostrą. Kibicowała jej w studiu "TzG"

Marcelina Zawadzka w Tańcu z Gwiazdami:

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54