Paweł z Warsaw Shore o Magdalenie Ogórek
ONS
Newsy

Paweł z Warsaw Shore o Ogórek: Jeżeli prawdą jest, że jej język lata jak łopata to...

Imprezowicz o udziale kandydatki na prezydenta w Warsaw Shore

Kandydatura Magdaleny Ogórek na prezydenta wzbudza wiele emocji. Polityk coraz częściej udziela się w mediach, a ostatnio jedno z jej wystąpień zdenerwowało Karolinę Korwin Piotrowską. Dziennikarka porównała jej obecność w mediach do programu "Warsaw Shore".

Na odpowiedź jednego z uczestników show nie trzeba długo było czekać. Głos zabrał Paweł z Warsaw Shore, który w super Expresie wyznał co sądzi o kandydaturze Ogórek. Wyraził też swoją aprobatę w kwestii pojawienia się jej w programie. Przy okazji zakpił też z jej wcześniejszej kariery, kiedy występowała w serialach i filmach:

Nie wiadomo, czy SLD do końca wierzy w swoją kandydatkę. Jeżeli dla niej nie znajdzie się miejsce w partii, to będziemy czekać na nią w "Warsaw Shore". Z pewnością jej pojawienie się w programie zwiększyłoby notowania. Od samego początku było wiadomo, że pani Magdalenie bliżej do gwiazdy kina niż prezydentury. Wystarczy zbadać jej przeszłość filmową: grała w "Los chłopacos", "Na dobre i na złe", w "Lokatorach" . A jeżeli prawdą jest, że jej język "lata jak łopata", to stałbym się jej najlepszym przyjacielem na czas programu. Jej każdy krok to emocje podane dożylnie i sądzę, że nie tylko we mnie obudziłaby króla lwa. 

Jak widać ostry komentarz Korwin Piotrowskiej wzbudził sporo emocji


 

Bronisław Komorowski krytykuje Magdalenę Ogórek
ONS
Newsy
Komorowski śmieje się z Ogórek: To szaleństwo, że ta pani...
Wybory coraz bliżej

Kandydatura Magdaleny Ogórek na prezydenta wzbudza wiele emocji. Słów krytyki nie szczędziła jej Karolina Korwin Piotrowska, która porównała jej wystąpienia do Warsaw Shore. Na odpowiedź jednego z uczestników nie trzeba było długo czekać. Zobacz:  Paweł z Warsaw Shore o Ogórek: Jeżeli prawdą jest, że jej język lata jak łopata to... Pani polityk jest pod nieustanną obserwacją wyborców i mediów, a konkurenci analizują każde jej słowo. W radiu TOK FM Bronisław Komorowski wypowiedział się na temat postulatu Ogórek dotyczącego zwiększenia kwoty wolnej od podatku do 20 tysięcy. Prezydent wyśmiał ten pomysł i przyznał, że jest to szaleństwo zgłaszać takie pomysły. Wytknął jej również brak wiedzy: A czemu ta pani tak się ogranicza? Może 50? Albo 100? Czemu nie? Na tym polega szaleństwo kampanii - że każdy może zgłaszać pomysły uszczęśliwiania ludzi bez oglądania się na logikę funkcjonowania państwa i budżetu.  Kwota wolna od podatku jest pożądana i wartościowa z punktu widzenia pobudzania rynku i mechanizmu zachęty do zarabiania pieniędzy i od tej strony powinna być rozpatrywana. Natomiast jeżeli to robią kandydaci na prezydenta, to jest to dziwne, bo kandydat powinien oceniać propozycje rządowe, bo rząd odpowiada za budżet. Prezydent z mocy konstytucji nie podpisuje budżetu, nie ma prawa go wetować. Może doradzać rządowi w tym zakresie. Jeżeli kandydaci tego nie wiedzą i opowiadają bajki, jakby kandydowali na premiera, to jest to element kompromitacji politycznej. Na kogo będziecie głosować? Zobacz na Polki.pl: Kim jest Magdalena Ogórek?

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Magdalenę Ogórek
ONS
Newsy
Korwin bezlistosna dla Ogórek: Oglądamy dla beki jej "wykony" i...
Dziennikarka jak zawsze szczera

Już za niecałe dwa tygodnie przed Polakami wybory prezydenckie. Wiele emocji wzbudza kandydatura Magdaleny Ogórek i z różnych stron słychać wiele skrajnych opinii na jej temat. Ostatnio głos zabrała Anna Kalczyńska. Zobacz:  Kalczyńska skomentowała kandydaturę Ogórek. Ma uwagi do jej programu wyborczego Teraz słów krytyki nie szczędzi kandydatce na prezydenta Karolina Korwin Piotrowska . Dziennikarka po obejrzeniu rozmowy jednego z dziennikarzy z Ogórek postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Nie zabrakło mocnych słów o podejściu do kampanii "Pani Blondzi". Już na samym początku prowadząca "Magiel towarzyski" pokusiła się o dosadne stwierdzenie: Od kilku miesięcy niejaka Magdalena Ogórek udowadnia, że dawanie praw wyborczych kobietom mogło jednak być pewnym błędem. Że było jak koszmarny chichot historii. Że był to szatański plan po to, aby nawet takie jak ja, zaprzysięgłe zwolenniczki uczestniczenia kobiet w życiu publicznym, zaczęły pukać się w czoło i w duchu mówić, idź może jednak babo do garów. Później było w podobnym tonie. Korwin Piotrowska porównała nawet kandydaturę Ogórek na prezydenta RP do popularnego show "Warsaw Shore": Oglądamy ich, bohaterów "WS", czynimy idiotów z parciem na szkło ludźmi popularnymi, rozpoznawalnymi, by potem wyrzucić im w twarz, jak bardzo są beznadziejni. Z Magdaleną Ogórek jest tak samo. Oglądamy dla beki jej „wykony”, głosując na nią odtworzeniami jej koszmarnych wystąpień w internecie, ale powoli w naszych głowach kiełkuje myśl, że kobieta w polityce to jednak beznadziejny pomysł. Że to męski sport. O to chodziło? Na zakończenie dziennikarka zauważa, że po dobiegającej kampanii Magdalena Ogórek została gwiazdą, o czym marzyła od dawna próbując swoich sił w modelingu czy aktorstwie: Pani Ogórek dokonała rzeczy niewiarygodnej. W ciągu kilku...

fot. Facebook
TV-Show
KONIEC "Warsaw Shore"? MTV po awanturze w programie pozbyło się już dwóch uczestników!
Nie powstanie 10 sezon kontrowersyjnego show?

"Warsaw Shore" to format MTV Polska, który możemy śledzić już od pięciu lat. Teraz na antenie kanału muzycznego emitowany jest 9. sezon programu. Ostatni odcinek, który widzowie mogli zobaczyć 6 maja, postawił pod znakiem zapytania dalsze losy produkcji...    Co się wydarzyło? Nietrzeźwi uczestnicy ostro się kłócili. Jolanta podpadła Jackowi, który wypchnął dziewczynę z busa. Tylko dzięki interwencji ochroniarza Jola nie uderzyła głową o chodnik. Gdy akcja przeniosła się do domu, zrobiło się jeszcze ostrzej. Pijana uczestniczka zdjęła buty i zaczęła okładać obcasem Marcina. Polała się krew!    MTV od razu wydało oświadczenie w tej sprawie. Producenci pozbyli się kłopotliwych uczestników i na zawsze zakończyli współpracę z Jolantą Mróz i Jackiem Bystrym .   - Stacja MTV zawsze była, jest i będzie przeciwnikiem wszelkiego rodzaju agresji. W jej DNA zapisana jest walka z brakiem tolerancji i przemocą. Niestety nie byliśmy w stanie przewidzieć, że sytuacje, które zostały pokazane w dzisiejszym odcinku mogą mieć miejsce. Jednak stanowcza i natychmiastowa reakcja produkcji udowadnia, że potępiamy podobne zachowania. Jola i Jacek zostali natychmiastowo usunięci z programu, a współpraca z nimi została bezpowrotnie zakończona. Poszanowanie godności każdego człowieka oraz bezpieczeństwo uczestników programu jest dla MTV sprawą nadrzędną, a wszelkie przejawy agresji i barku szacunku są niedopuszczalne - czytamy w oświadczeniu.    Zobacz:  Eliza z Warsaw Shore wystąpiła w DDTVN. Zaśpiewała nowy singiel    Dziennikarze z portalu Wirtualnemedia.pl dowiedzieli się, że stacja MTV Polska rozważa rezygnację z kontrowersyjnego programu.    - Obecnie rozpatrujemy różnorodne możliwości i propozycje programowe. Oczywiście nie wykluczamy, że format „Warsaw Shore” będzie kontynuowany. Jeżeli zdecydujemy...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner