Wow! Słynny serial TVP "Klan" świętował właśnie swój 2500 odcinek! Na imprezie zorganizowanej przez stację telewizyjną, zjawiła się niemal cała obsada. Wśród nich można było zobaczyć zarówno młodsze jak i te starsze pokolenie serialowych aktorów.

Reklama

2500 odcinek "Klanu" świętowała, m.in. Kaja Paschalska, która bardzo potrzebuje porad stylistki. Młoda aktorka w legginsach, bluzce z opadającym dekoltem i naszyjnikiem w dekolcie wyglądała...kiczowato. Trochę lepiej wypadła Agnieszka Kaczorowska, która miała na sobie płaszcz ze wzorzystą podszewką. Niestety legginsy i cieliste platformy wyglądały pospolicie.

Na imprezie można było również spotkać, grającą w "Klanie" Edytę Herbuś. Gwiazda jak zwykle nie zawiodła. Seksowna sukienka ukryta została pod modnym swetrem. Do tego ciekawe dodatki i intensywny kolor na ustach. Bomba!

Zobaczcie więcej stylizacji Edyty Herbuś

Reklama

A na koniec Elżbieta Bursztynowicz. Aktorka, która w "Klanie" gra chyba od początku wyglądała skromnie. Niemniej nie możemy się do niczego doczepić. Może następnym razem będzie odważniejsza?

Zobaczcie więcej zdjęć celebrytek na imprezie "Klanu":

Reklama
Reklama
Reklama