Untitdled-1.jpg
ONS

Wow! Słynny serial TVP "Klan" świętował właśnie swój 2500 odcinek! Na imprezie zorganizowanej przez stację telewizyjną, zjawiła się niemal cała obsada. Wśród nich można było zobaczyć zarówno młodsze jak i te starsze pokolenie serialowych aktorów.

2500 odcinek "Klanu" świętowała, m.in. Kaja Paschalska, która bardzo potrzebuje porad stylistki. Młoda aktorka w legginsach, bluzce z opadającym dekoltem i naszyjnikiem w dekolcie wyglądała...kiczowato. Trochę lepiej wypadła Agnieszka Kaczorowska, która miała na sobie płaszcz ze wzorzystą podszewką. Niestety legginsy i cieliste platformy wyglądały pospolicie.

Na imprezie można było również spotkać, grającą w "Klanie" Edytę Herbuś. Gwiazda jak zwykle nie zawiodła. Seksowna sukienka ukryta została pod modnym swetrem. Do tego ciekawe dodatki i intensywny kolor na ustach. Bomba!

Zobaczcie więcej stylizacji Edyty Herbuś

A na koniec Elżbieta Bursztynowicz. Aktorka, która w "Klanie" gra chyba od początku wyglądała skromnie. Niemniej nie możemy się do niczego doczepić. Może następnym razem będzie odważniejsza?

Zobaczcie więcej zdjęć celebrytek na imprezie "Klanu":

Więcej na temat czerwony dywan