Zdjęcia z randki Barona i Julii Wieniawy Zdjęcia z randki Barona i Julii Wieniawy Zdjęcia z randki Barona i Julii Wieniawy Julia Wieniawa i Baron na Wyspach Zielonego Przylądka
Zdjęcia z randki Barona i Julii Wieniawy

Julia Wieniawa i Baron są parą! To jeszcze nieoficjalne (żadne z nich nie potwierdziło tej informacji), ale patrząc na zdjęcia z randki, nikt nie ma wątpliwości, że aktorkę i muzyka łączy gorące uczucie! Z kolei jak informuje "Party" - juror The Voice Kids stracił dla młodej gwiazdy głowę. To widać! 

Julia Wieniawa i Baron są parą!

Pierwsze wzmianki o tym, że Julka i Baron są parą, pojawiły się już kilka tygodni temu, kiedy sieć obiegły zdjęcia z ich pierwszej randki! Kilka dni później Aleksander Baron w jednym z wywiadów zaznaczył, że łączy ich tylko wspólna praca nad muzycznym projektem. Czy jednak współpracownicy wybraliby się w tym samym czasie na rajskie wakacje na Wyspy Zielonego Przylądka? Choć nie wrzucili ani jednego wspólnego zdjęcia z urlopu, wszyscy odnotowali, że są tam razem!

Zobacz także: Oto kolejny dowód na to, że Julia Wieniawa i Baron są parą!

 

Elektronika użytkowa nie musi wiele kosztować. Przekonaj się, korzystając ze strony Philips wyprzedaże.

 

Zdjęcia poniżej zdradzają jeszcze więcej!

1/4
Zdjęcia z randki Barona i Julii Wieniawy

Julkę i Aleksandra dzieli 15 lat:

On stracił dla Julki głowę. Bez przerwy o niej mówi i doradza jej w sprawach muzycznych - powiedział znajomy pary w magazynie z "Party".

Różnica wieku to dla Julki żaden problem. W końcu Antek Królikowski, z którym była 2 lata, był od niej starszy o 10 lat. 

Julka i Baron poznali się na jednej z imprez u wspólnych znajomych. Ale mieli już okazję razem pracować - na planie teledysku do piosenki Afromental - "Zaufaj". 

3/4
Zdjęcia z randki Barona i Julii Wieniawy

A kiedy nikt nie patrzy - można się pocałować!

Przypomnijmy - Baron jakiś czas temu zerwał z Czariną Russell, z którą był zaręczony! Czy to ze względu na Julię Wieniawę, którą jest zauroczony?

Zobacz także: Czy Baron zerwał swoje zaręczyny dla Julii? Jego poprzednia partnerka jest od niej starsza o 20 lat!

4/4
Julia Wieniawa i Baron na Wyspach Zielonego Przylądka
Instagram

Choć znają się od dawna, parę tworzą od kilkunastu tygodni. To nie przeszkadzało im wyjechać na wspólne, egzotyczne wakacje. Zdjęcia, które wrzucili do sieci, były dla ich fanów wystarczającym dowodem, że są razem! Czy to miłość na całe życie? 

Więcej na temat Julia Wieniawa Baron