Newsy

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

Piotr Adamski czyli "polski hydraulik" zaistniał w show biznesie w 2005 roku. To właśnie wtedy fotomodel wziął udział w akcji Polskiej Organizacji Turystycznej, która miała na celu rozpromować nasz kraj we Francji. Chyba nawet sam model nie spodziewał się, że jego zdjęcia obiegną media i zagwarantują mu taką popularność!  

Zobacz także: Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza? W życiu go nie poznacie!

Niedługo po tym sukcesie Piotr Adamski wystąpił nawet w "Tańcu z gwiazdami", ale niestety jego przygoda z tanecznym show skończyła się bardzo szybko - model odpadł już w pierwszym odcinku. Niedługo potem słuch po nim zaginął, a Adamski wycofał się z kariery medialnej i zajął się pracą w zupełnie innej branży. Jesteście ciekawi co dziś robi i jak wygląda? Uwierzcie nam - będziecie zaskoczeni!

Zobaczcie metamorfozę Piotra Adamskiego, czyli "polskiego hydraulika" - wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

polski hydraulik
East News

Samo życie
East News
Seriale
Pamiętacie Łukasza z "Samego życia"? Dziś Dariusz Wnuk ma 44 lata. Możecie zobaczyć go w innym popularnym serialu
Pamiętacie Łukasza z "Samego życia"? Dziś Dariusz Wnuk ma 44 lata. Możecie zobaczyć go w innym popularnym serialu

Serial "Samo życie" cieszył się ogromną popularnością i swego czasu był prawdziwym hitem stacji Polsat. Akcja serialu koncentrowała się głównie wokół pracowników fikcyjnego warszawskiego dziennika "Samo Życie" i w sumie wyemitowanych zostało ponad 1500 odcinków tej produkcji. Wśród gwiazd, które wystąpiły w serialu znaleźli się Przemysław Sadowski, Edyta Olszówka , Monika Krzywkowska czy właśnie Dariusz Wnuk. Zobacz także:  Pamiętacie siostrę Bożenkę z "Na dobre i na złe"? Dziś Edyta Jungowska ma 54 lata! Czym się zajmuje? Aktor wcielił się w rolę niepełnosprawnego Łukasza Dunina, który poruszał się na wózku. Jego bohater pracował w redakcji "Samego Życia" i głównie pisał artykuły o tematyce muzycznej i kulturalnej. Dziś Dariusz Wnuk ma 44 lata i... no właśnie! Co u niego słychać? Co robi i jak wygląda?  Tego wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Magda Narożna i zespół Piękni i Młodzi, finały Must Be The Music
ONS.pl
TV-Show
Pamiętacie początki Magdy Narożnej i "Pięknych i Młodych"? Jurorzy Must Be The Music ich zmasakrowali! "Poziom PRL-u"
Pamiętacie początki Magdy Narożnej i "Pięknych i Młodych"? Jurorzy Must Be The Music ich zmasakrowali! "Poziom PRL-u"

Pamiętacie początki Magdy Narożnej i "Pięknych i Młodych" ? W popularnym programie "Must Be The Music. Tylko Muzyka" na Polsacie w 2014 roku doszli do samego finału . Choć nie wzbudzali zachwytów jury, widzowie ich pokochali od pierwszej piosenki. Pamiętacie jak wyglądały ich występy? Krytyka ze strony jury show była miażdżąca! Zobaczcie sami. Zobacz także: Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" pochwaliła się nową fryzurą. Co za zmiana, irokez zniknął "Sama jestem w szoku" Jak Magda Narożna i "Piękni i młodzi" wyglądali w Must Be The Music Zespół nie zaskarbił sobie uznania jury już w fazie castingów. Reprezentujecie bardzo wysoki poziom. Pani jest rekinem, a panowie, niestety, jesteście meduzami. Panowie nie są dla pani żadną ozdobą. Musicie być zespołem - mówił juror Piotr Rogucki. To była jednak tylko przygrywka. Kora rozjechała "Pięknych i młodych" walcem: Ja się nie zgadzam z tym wysokim poziomem. Bo mamy trzecie tysiąclecie, a państwo reprezentujecie poziom PRL-u. Pani powinna ćwiczyć, żeby tańczyć jak Madonna, albo chociaż w połowie jak ona. Panowie beznadziejni. Nie są dla pani żadną ozdobą. Żadną - mówiła. A Adam Sztaba zauważył: Zajęliście miejsce kogoś zdolnego , ale zdolni sobie poradzą, czy w programie czy bez. Zespół nie przejął się bardzo krytyką, szczególnie że widzowie Must Be The Music mieli zupełnie inne zdanie o grupie. A po półfinale stało się jasne, że "Piękni i młodzi" są faworytem programu. Choć Kora nie odpuszczała. Jak wygrają to będę rozczarowana. Bo są już takie programy, które oceniają muzykę disco polową. Poziom tego zespołu, który u nas był jest bardzo niski. Oni ida już najprostszą, prostacką drogą. Trudno,...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner