Kevin sam w domu

Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza? W życiu go nie poznacie!

Kevin sam w domu

Dokładnie 10. listopada 2020 roku minęło 30 lat od premiery chyba najpopularniejszej świątecznej komedii na świecie, czyli filmu "Kevin sam w domu"! Na pewno doskonale pamiętacie wszystkich bohaterów, którzy wystąpili w tej produkcji, ale czy wiecie, jak wyglądają dziś? Na początek postanowiliśmy sprawdzić, co słychać u filmowego Buzza, w którego wcielił się Devin Ratray! Naszym zdaniem zmienił się nie do poznania. Mamy jego najnowsze zdjęcia! Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Święta z "Kevin sam w domu" na Polsacie to już tradycja! Poznaj 6 ciekawostek, o których nie miałeś pojęcia!

Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza?

To już tradycja! Każdego roku na antenie telewizji Polsat oglądamy film "Kevin sam w domu". Chyba można śmiało przyznać, że to już symbol świąt Bożego Narodzenia i nie ma osoby, która nie zna tej kultowej komedii. Przygody Kevina pokochali widzowie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Pewnie większość z Was wie, jak wygląda dziś Macaulay Culkin, czyli odtwórca głównej roli, ale w filmie poznaliśmy wiele innych charyzmatycznych postaci.

Jedną z nich jest Buzz, czyli filmowy brat Kevina, który często stroił sobie z niego żarty. W tę rolę wcielił się Devin Ratray. Amerykański aktor miał wtedy 13 lat. 

Kevin sam w domu

Rola Buzza przyniosła mu popularność i od czasu występu w filmie "Kevin sam w domu" wystąpił w popularnych serialach telewizyjnych jak np. "Prawo i porządek", "Supernatural" czy "Żona idealna". Jednak chyba każdy najbardziej pamięta Devina Ratray właśnie z występu w kultowej świątecznej komedii. 

Kevin sam w domu

Buzz potrafił wyjść z twarzą z każdej opresji! Nawet, gdy mocno dokuczał Kevinowi, rodzina zawsze stawała po jego stronie. Na pewno pamiętacie jego słynną przemowę, w której przepraszał za swoje zachowanie podczas występu świątecznego! Devin Ratray naprawdę brawurowo odegrał swoją rolę!

Kevin sam w domu

Pewnie zatem zastanawiacie się, co słychać dziś u odtwórcy roli Buzza. Devin Ratray prowadzi konto na Instagramie, jednak o jego obecnym życiu niewiele wiadomo. Jakiś czas temu zmagał się z dużą nadwagą, ale ostatnio udało mu się zrzucić większość zbędnych kilogramów. Zobaczcie zatem, jak dziś wygląda! 

Kevin sam w domu
Instagram

Aktor jest bardzo aktywny na Instagramie, jednak jego konto obserwuje niecałe 9 tysięcy internautów. 

Kevin sam w domu
Instagram

Na instagramowym profilu aktora możemy znaleźć mnóstwo humorystycznych zdjęć!

Dziś Devin Ratray ma 43 lata. 

Poznalibyście Buzza po 30 latach od premiery filmu "Kevin sam w domu"? 

 

 

Więcej na temat Kevin sam w domu
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37